Treść opublikowana przez Keczler
-
Jaka benzyna do 335i?
Z tego co się orientuję ( jeśli się mylę to poprawcie ) Diesla do Polski nikt z zza granicy nie sprowadza, więc to chyba bez różnicy, bo wszyscy i tak biorą z Lotosu i Orlenu (ewentualnie dorzucają jakieś swoje ulepszacze). Oczywiście mowa tu o znanych stacjach, a nie tankowanie u Mirka za stodołą, ale jako, że masz F10 i to jeszcze taką wersję, to nie posądzam Cię o tankowanie u no-nameów.
-
Jaka benzyna do 335i?
@thomas_x, :cool2: bo widzę, że się znasz na tym temacie. Jaka jest Twoja opinia nt. tego paliwa Shell, czy opłaca się dorzucać te 70 groszy na litrze czy 98 jest okej? I z góry mówię, że nie chodzi mi tu o astronomiczne przyrosty mocy, bo wiem, że paliwo ma mały wpływ na to w cywilnych samochodach, chodzi mi raczej o trwałość silnika i tę funkcję oczyszczającą silnik, którą Shell reklamuje. http://www.shell.pl/products-services/on-the-road/fuels/v-power-nitro-plus-engine-room/driving-with-v-power-nitro-plus.html EDIT: Aha i ten swój post o syfie bazowałem na informacjach z prasy, telewizji i radia. Gdzieś widziałem artykuł wskazujący na słabość polskiej benzyny, ze względu na import ropy z Rosji, plus spory odsetek paliw "chrzczonych" na stacjach. Kiedyś tankowałem na Statoil i po jakimś czasie wyrzuciło mi błąd sondy lambda, czego przyczyną był rzekomo brud w paliwie.
-
Jaka benzyna do 335i?
A co sądzicie o tej benzynie Shella 100 oktanów, które z Niemiec przyjeżdża? Pytam z ciekawości, czy to tylko marketing, czy faktycznie jest dużo lepsze od polskiego syfu (nawet te paliwa z BP czy Statoila i tak są brane w Polsce z Orlenu i Lotosu, których to jakość paliwa jest słaba w porównaniu do Europy zachodniej, bo są rafinowane z rosyjskiej ropy, która zawiera dużo siarki).
-
[5xx] 2-3kkm i brak przeglądu
AO, chyba się zgłoszę do Ciebie przed kolokwium z Technik i Systemów Pomiarowych :]
-
BMW 5 GT 2013 by Aiho
Ekstra auto i bardzo ładny ogród :cool2:
-
BMW E90 335D - załamany - pomocy
Daj namiary, chętnie podskoczę do Ciebie. Z centrum Polski mam blisko wszędzie.
-
Zamawiam F07.
Żeby wrzucić fotki, uploadujesz je na jakiś serwer np. http://tinypic.com/ klikasz prześlij, wyskoczy Ci captcha do przepisania to przepisujesz, czekasz i strona Ci się sama odświeży i chyba po lewo będziesz miał linki, to skopiuj ten link forumowy tutaj i będzie cacy :cool2:
-
ceny salonowych BMW - lekka kpina z klienta
http://1.bp.blogspot.com/-Rc8k_D3yYoE/Tw4IyOKMysI/AAAAAAAAAls/awgasVzJMfA/s320/Stephen-Colbert-Popcorn.gif
-
BMW F30 320d Czerwony Traktorek z lampami LCI :)
Oj tak, felgi zdecydowanie do zmiany, a reszta bardzo okej :cool2:
-
BMW E90LCI M3 DKG - sprzedane
Super, gratulacje! Wrzuć tylko jakieś foty wnętrza.
-
[E60] Hornet Metalic
Super :) Na tych zdjęciach już jako złoty wygląda, jakby do reklamy pozowała :cool2:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
A to trzeba do Niemiec jechać? :shock: Mamy swoje autostrady :mrgreen: Autostrady to my mamy, pod Łodzią to nawet dwie i jedną ekspresówkę :D No ale przecież 160 nie pojedziesz tam, prawda? Tylko kulturalnie tak jak wszyscy maksymalnie 140 :8)
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Co Wy tak do tych Niemiec ciągle jeździcie to ja nie wiem. ;)
-
E60 - 530d BLACK
Super auto :cool2: Na prawdę świetnie wygląda. Ładne felgi, czarne nerki, ładniejsze końcówki no i jedyny słuszny kolor zdecydowanie robią robotę :cool2:
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
To czemu nie kupisz Skody albo Golfa? Tańsze w zakupie, tańsze w utrzymaniu, mniej palą, tańsze naprawy. A do tego jeszcze bardziej komfortowe :mrgreen:
-
www.mobile.de, www.autoscout24.pl, www.allegro.pl
W Lublinie masz ASO ( Best Auto na Zemborzyckiej ).
-
Moja BMW E60 530d LCI 2009 rok :D
+1 Ogólnie nie przepadam za felgami innymi niż te od BMW. Natomiast to Tobie, SlavoS mają się one podobać, a nie nam więc szanuję Twój wybór. Co do zaplanowanych modów to :cool2: No i srebrny kolor, który jest dosyć praktyczny, bo nie widać na nim odprysków na lakierze od kamieni itp :cool2:
-
E90 318d- żywotność silnika (ile może przelatać?)
Pewnie specjalnie na odwrót zrobili, zamiast cofnąć, to dodali kilometrów, żeby K8v8M zrobić na złość :norty: :wink:
-
E90 318d- żywotność silnika (ile może przelatać?)
Żeby nie być gołosłownym, to je pokaż.
-
Uwaga! Nowy sposób kradzieży "Na KARTKĘ" !!! Przeczytaj !!!!
Keczler odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyKiedyś słyszałem, że była też moda na przyczepianie pustych puszek z tyłu i po ruszeniu, przez tarcie o nawierzchnię, wywoływało to straszny hałas. Więc ludzie wysiadali sprawdzić co się stało no i wtedy złodziej miał drogę wolną.
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Piękne wnętrze. Zewnętrze zresztą też xD Lampy LCI wpadną i będzie konkretnie.
-
BMW E91 330xd Vale46 Do zamknięcia.
O właśnie o tym zapomniałem, skóra też kocur :cool2: A co do touringów, każdy lubi coś innego. Dla mnie BMW = tylko limuzyna lub coupe/cabrio, ale każdy woli inne rzeczy :)
-
Mariusz--->>>BMW E92 335d ///M Performance///SPRZEDAM///
Nie liczy się jakość zdjęć, a jakość auta :norty: Jak ktoś chce i potrafi to zrobi zdjęcie ..., a będzie wyglądało jak czekolada. Pozdrawiam :cool2:
-
BMW E91 330xd Vale46 Do zamknięcia.
Przede wszystki :cool2: za zdroworozsądkowe podejście do tematu przebiegu, a nie jak 90% Polaków, dla których po przekroczeniu 200 tys. samochód eksploduje. Fajne autko, plus za kolor, silnik i ciekawe felgi. Minus za touring i xDrive :P Bezawaryjnej jazdy życzę :)
-
[F10] M5 opinia o modelu
Nie napalaj się tylko weź VIN i ogarnij temat, bo może się okazać, że za 380 tys. dostaniesz 2 M5 w jednym :D