Skocz do zawartości

bandzo

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bandzo

  1. Góra też tylko przydymiona
  2. : jak no i jak sprzedawał to płakał :mrgreen: Ze śmiechu bo osła znalazł :norty:
  3. Bbrys dokładnie :cool2:
  4. Czy jest możliwość regulacji tylko i wyłącznie przysłonki? Mianowicie chodzi mi o to że lewa lampa świeci zbyt wysoko ale tylko i wyłącznie mijania. Drogowych wysokość jest ok. Próbowałem ręcznie obniżyć ale poszły mi też w dół i drogowe i dzienne. Jest możliwość opuszczenia tylko i wyłącznie świateł mijania?
  5. Ja tez się podepnę. Czy jest możliwość regulacji tylko i wyłącznie tej przysłonki? Mianowicie chodzi mi o to że lewa lampa świeci zbyt wysoko ale tylko i wyłącznie mijania. Drogowych wysokość jest ok. Próbowałem ręcznie obniżyć ale poszły mi też w dół i drogowe i dzienne. Jest możliwość opuszczenia tylko i wyłącznie świateł mijania?
  6. bandzo odpowiedział(a) na bandzo temat w E90, E91, E92, E93
    Można próbować w sądzie ale słyszałem że długa bajka :duh:
  7. bandzo odpowiedział(a) na bandzo temat w E90, E91, E92, E93
    Nie miałem i trafiła mi się deska z poduchami i napinaczami za 2,2 k także dobra cena i nie chciałem juz wybrzydzac
  8. bandzo odpowiedział(a) na bandzo temat w E90, E91, E92, E93
    Miałem 2 pasażerów. Także deska i napinacze juz wymienione a jutro wymieniam szybę
  9. bandzo odpowiedział(a) na bandzo temat w E90, E91, E92, E93
    http://postimg.org/image/irrftk5xh
  10. bandzo odpowiedział(a) na bandzo temat w E90, E91, E92, E93
    Wieczorem ogarnę
  11. bandzo odpowiedział(a) na bandzo temat w E90, E91, E92, E93
    9,5 k PLN na moim koncie. W zupełności wystarczy na naprawę w używanych częściach.
  12. dzięki :D
  13. Koledzy kogo polecacie we Wrocławiu na zrobienie ChIPA? ?
  14. bandzo odpowiedział(a) na bandzo temat w E90, E91, E92, E93
    A chociażby dlatego nie kupiłem AC bo durna baba sprzedająca ubezpieczenia powiedziała że mini to jest to samo co maxi z tym że nie zapłacą za uszkodzenia spowodowane ze swojej winy. To raz a dwa dałem dupy nie doczytując umowy. Rzeczoznawca ma niby 7 dni a ja dzisiaj się dowiedziałem że przyjedzie dopiero 2.09. Szkoda zgłoszona 23.08 :mad2:
  15. bandzo odpowiedział(a) na bandzo temat w E90, E91, E92, E93
    A poduszki z lci podejdą do pre?
  16. bandzo odpowiedział(a) na bandzo temat w E90, E91, E92, E93
    Cwaniaczki j........e :/ pora zmienić agenta.
  17. bandzo odpowiedział(a) na bandzo temat w E90, E91, E92, E93
    A o co chodzi z tym udziałem własnym? bo nie ogarniam. Mi też zależało na kradzieży. Pani tak ładnie opowiadała od czego to ubezpieczenie nie jest to mówię ok wezmę. Teraz zonk
  18. bandzo odpowiedział(a) na bandzo temat w E90, E91, E92, E93
    Jedno jest pewne. Ostatni raz MC. Jak dostane kosztorys to napewno się z nim podzielę ku przestrodze...... :mad2:
  19. bandzo odpowiedział(a) na bandzo temat w E90, E91, E92, E93
    Ale co złego jest w tej umowie? Przecież takie zdarzenia w pełni obejmuje. Po za tym nie musisz mieć żadnego wkładu właśnego jeśli nie chcesz. W przypadku szkody częściowej, PZU SA sporządza lub zleca sporządzenie kalkulacji kosztów naprawy lub protokołu szkody, w których uwzględniane są uszkodzenia pojazdu wynikające z wypadku ubezpieczeniowego. W przypadku ujawnienia uszkodzeń nieuwzględnionych w kalkulacji kosztów naprawy lub protokole szkody, ubezpieczony zobowiązany jest poinformować o tym PZU SA, w celu umożliwienia PZU SA potwierdzenia zakresu uszkodzeń i uwzględnienia ich w kalkulacji kosztów naprawy lub protokole szkody. 2. Koszty naprawy pojazdu ustalane są w oparciu o ceny usług i części zamiennych stosowanych w RP w dniu ustalenia odszkodowania. 3.Z zastrzeżeniem ust.4, ustalenie odszkodowania następuje na podstawie wyceny sporządzonej przez PZU SA, według zasad zawartych w systemie Audatex lub Eurotax, z zastosowaniem: 1) norm czasowych operacji naprawczych określonych przez producenta pojazdu; 2) stawki za roboczogodzinę ustalonej przez PZU SA w oparciu o średnie ceny usług stosowane przez warsztaty działające na terenie miejsca zamieszkania ubezpieczonego lub osoby, o której mowa w § 3 pkt 31 lit. a; 3) następujących cen części zamiennych zakwalifikowanych do wymiany, zawartych w systemie Audatex lub Eurotax: a) cen części oryginalnych serwisowych, pomniejszonych w zależności od okresu eksploatacji pojazdu według poniższych wskaźników: Okres eksploatacji pojazdu Procent pomniejszenia do 3 lat 30% powyżej 3 do 5 lat 45% powyżej 5 do 8 lat 55% powyżej 8 lat 60% jeżeli w trakcie eksploatacji pojazdu dokonano wymiany części (zespołów) lub wyposażenia pojazdu udokumentowanej rachunkami, pomniejszenie cen wymienionych elementów ustala się indywidualnie z uwzględnieniem okresu ich eksploatacji, b) cen części oryginalnych, c) cen części porównywalnej jakości; 4) cen materiałów lakierniczych i normaliów zawartych w systemach Audatex lub Eurotax. 4. Jeżeli w systemach Audatex lub Eurotax dostępne są części różnego rodzaju, o których mowa w ust. 3 pkt 3, lub części tego samego rodzaju, o których mowa w ust. 3 pkt 3, ale pochodzące od różnych producentów, wysokość odszkodowania PZU SA ustala uwzględniając części o najniższej cenie, przy czym w przypadku części oryginalnych serwisowych uwzględnia się cenę pomniejszoną według zasad określonych w ust.3 pkt 3 lit.a To mi si ya bardyo nie podoba
  20. bandzo odpowiedział(a) na bandzo temat w E90, E91, E92, E93
    Policja była także protokół jest
  21. bandzo odpowiedział(a) na bandzo temat w E90, E91, E92, E93
    Jeszcze będę próbował uderzyć do zarządcy drogi o odszkodowanie za brak znaku ostrzegawczego
  22. bandzo odpowiedział(a) na bandzo temat w E90, E91, E92, E93
    Do tego zderzak, nerki,lampa, spryskiwacz, halogen,nadkole, osłona pod silnikiem i ślady kłów na feldze :mad2:
  23. bandzo odpowiedział(a) na bandzo temat w E90, E91, E92, E93
    Mam z idrivem. To czekam na rzeczoznawcę i będę walczył młotkiem :) ubezpieczenie miałem ale mini casco w PZU i teraz żałuję że nie czytałem dokładniej umowy no ale cóż dobrze ze chociaż tyle jest
  24. Witam. Miałem nie fortunne spotkanie z dzikiem i niestety poszły poduszki napinacze i klema. Moje pytanie: czy wystarczy wymienić kleme żeby auto odpaliło? Czy trzeba kasować błąd? Chodzi mi o to aby i własnych siłach dojechalo do warsztatu. Jeszcze jedno pytanie: czy warto bawić się w klejenie deski? Pozdrawiam
  25. Właściwości cieplne materiałów :cool2: fak

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.