Treść opublikowana przez bandzo
-
zmiana tylnych lamp bmw e90
Góra też tylko przydymiona
-
Jaki silnik do e90?
: jak no i jak sprzedawał to płakał :mrgreen: Ze śmiechu bo osła znalazł :norty:
-
REGULACJA PRZYSŁONKI XENON
Bbrys dokładnie :cool2:
-
REGULACJA PRZYSŁONKI XENON
Czy jest możliwość regulacji tylko i wyłącznie przysłonki? Mianowicie chodzi mi o to że lewa lampa świeci zbyt wysoko ale tylko i wyłącznie mijania. Drogowych wysokość jest ok. Próbowałem ręcznie obniżyć ale poszły mi też w dół i drogowe i dzienne. Jest możliwość opuszczenia tylko i wyłącznie świateł mijania?
-
Reflektory xenon wymiana kloszy
Ja tez się podepnę. Czy jest możliwość regulacji tylko i wyłącznie tej przysłonki? Mianowicie chodzi mi o to że lewa lampa świeci zbyt wysoko ale tylko i wyłącznie mijania. Drogowych wysokość jest ok. Próbowałem ręcznie obniżyć ale poszły mi też w dół i drogowe i dzienne. Jest możliwość opuszczenia tylko i wyłącznie świateł mijania?
-
zderzenie z dzikiem
Można próbować w sądzie ale słyszałem że długa bajka :duh:
-
zderzenie z dzikiem
Nie miałem i trafiła mi się deska z poduchami i napinaczami za 2,2 k także dobra cena i nie chciałem juz wybrzydzac
-
zderzenie z dzikiem
Miałem 2 pasażerów. Także deska i napinacze juz wymienione a jutro wymieniam szybę
-
zderzenie z dzikiem
http://postimg.org/image/irrftk5xh
-
zderzenie z dzikiem
Wieczorem ogarnę
-
zderzenie z dzikiem
9,5 k PLN na moim koncie. W zupełności wystarczy na naprawę w używanych częściach.
-
chip tuning - wykres
dzięki :D
-
chip tuning - wykres
Koledzy kogo polecacie we Wrocławiu na zrobienie ChIPA? ?
-
zderzenie z dzikiem
A chociażby dlatego nie kupiłem AC bo durna baba sprzedająca ubezpieczenia powiedziała że mini to jest to samo co maxi z tym że nie zapłacą za uszkodzenia spowodowane ze swojej winy. To raz a dwa dałem dupy nie doczytując umowy. Rzeczoznawca ma niby 7 dni a ja dzisiaj się dowiedziałem że przyjedzie dopiero 2.09. Szkoda zgłoszona 23.08 :mad2:
-
zderzenie z dzikiem
A poduszki z lci podejdą do pre?
-
zderzenie z dzikiem
Cwaniaczki j........e :/ pora zmienić agenta.
-
zderzenie z dzikiem
A o co chodzi z tym udziałem własnym? bo nie ogarniam. Mi też zależało na kradzieży. Pani tak ładnie opowiadała od czego to ubezpieczenie nie jest to mówię ok wezmę. Teraz zonk
-
zderzenie z dzikiem
Jedno jest pewne. Ostatni raz MC. Jak dostane kosztorys to napewno się z nim podzielę ku przestrodze...... :mad2:
-
zderzenie z dzikiem
Ale co złego jest w tej umowie? Przecież takie zdarzenia w pełni obejmuje. Po za tym nie musisz mieć żadnego wkładu właśnego jeśli nie chcesz. W przypadku szkody częściowej, PZU SA sporządza lub zleca sporządzenie kalkulacji kosztów naprawy lub protokołu szkody, w których uwzględniane są uszkodzenia pojazdu wynikające z wypadku ubezpieczeniowego. W przypadku ujawnienia uszkodzeń nieuwzględnionych w kalkulacji kosztów naprawy lub protokole szkody, ubezpieczony zobowiązany jest poinformować o tym PZU SA, w celu umożliwienia PZU SA potwierdzenia zakresu uszkodzeń i uwzględnienia ich w kalkulacji kosztów naprawy lub protokole szkody. 2. Koszty naprawy pojazdu ustalane są w oparciu o ceny usług i części zamiennych stosowanych w RP w dniu ustalenia odszkodowania. 3.Z zastrzeżeniem ust.4, ustalenie odszkodowania następuje na podstawie wyceny sporządzonej przez PZU SA, według zasad zawartych w systemie Audatex lub Eurotax, z zastosowaniem: 1) norm czasowych operacji naprawczych określonych przez producenta pojazdu; 2) stawki za roboczogodzinę ustalonej przez PZU SA w oparciu o średnie ceny usług stosowane przez warsztaty działające na terenie miejsca zamieszkania ubezpieczonego lub osoby, o której mowa w § 3 pkt 31 lit. a; 3) następujących cen części zamiennych zakwalifikowanych do wymiany, zawartych w systemie Audatex lub Eurotax: a) cen części oryginalnych serwisowych, pomniejszonych w zależności od okresu eksploatacji pojazdu według poniższych wskaźników: Okres eksploatacji pojazdu Procent pomniejszenia do 3 lat 30% powyżej 3 do 5 lat 45% powyżej 5 do 8 lat 55% powyżej 8 lat 60% jeżeli w trakcie eksploatacji pojazdu dokonano wymiany części (zespołów) lub wyposażenia pojazdu udokumentowanej rachunkami, pomniejszenie cen wymienionych elementów ustala się indywidualnie z uwzględnieniem okresu ich eksploatacji, b) cen części oryginalnych, c) cen części porównywalnej jakości; 4) cen materiałów lakierniczych i normaliów zawartych w systemach Audatex lub Eurotax. 4. Jeżeli w systemach Audatex lub Eurotax dostępne są części różnego rodzaju, o których mowa w ust. 3 pkt 3, lub części tego samego rodzaju, o których mowa w ust. 3 pkt 3, ale pochodzące od różnych producentów, wysokość odszkodowania PZU SA ustala uwzględniając części o najniższej cenie, przy czym w przypadku części oryginalnych serwisowych uwzględnia się cenę pomniejszoną według zasad określonych w ust.3 pkt 3 lit.a To mi si ya bardyo nie podoba
-
zderzenie z dzikiem
Policja była także protokół jest
-
zderzenie z dzikiem
Jeszcze będę próbował uderzyć do zarządcy drogi o odszkodowanie za brak znaku ostrzegawczego
-
zderzenie z dzikiem
Do tego zderzak, nerki,lampa, spryskiwacz, halogen,nadkole, osłona pod silnikiem i ślady kłów na feldze :mad2:
-
zderzenie z dzikiem
Mam z idrivem. To czekam na rzeczoznawcę i będę walczył młotkiem :) ubezpieczenie miałem ale mini casco w PZU i teraz żałuję że nie czytałem dokładniej umowy no ale cóż dobrze ze chociaż tyle jest
-
zderzenie z dzikiem
Witam. Miałem nie fortunne spotkanie z dzikiem i niestety poszły poduszki napinacze i klema. Moje pytanie: czy wystarczy wymienić kleme żeby auto odpaliło? Czy trzeba kasować błąd? Chodzi mi o to aby i własnych siłach dojechalo do warsztatu. Jeszcze jedno pytanie: czy warto bawić się w klejenie deski? Pozdrawiam
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Właściwości cieplne materiałów :cool2: fak