Skocz do zawartości

bandzo

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bandzo

  1. Jak to mówią "każdy ch.... na swój strój" :)
  2. Wroclaw kasuje za taką przyjemność 60 zł a Lubin 50
  3. 163 km muszą coś zjeść. Ja jak kupiłem auto z początku wychodziło mi 7,5 l a teraz 6,7 l gdzie ok 70% to trasa a reszta to wieś i okolice. Wydaje mi się.że twoje spalanie nie jest w normie :8) najmniej mi wyszło 6,3 l na trasie 550 km i to przy prędkości 120 km/h
  4. Przednie prawe przeciwmglowe ci się świeci? Bo ten 1 błąd jest od tego a ten 2 tylne prawe. Obie zarowki postojowe Ci działają?
  5. Wymiana zakończona powodzeniem. Stuki zniknęły :)
  6. Ja na Twoim miejscu poszukał coś w Niemczech w tej cenie. Myślę że za te pieniądze można szarpnąć ładny egzemplarz.
  7. To jutro wymieniam :D
  8. Dzisiaj otrzymałem łącznik i moje pytanie: na pudełku jest logo firmy trójkąt z sową w środku a na części litera L w trójkącie i numer katalogowy. Jak myślicie Ori?
  9. aha i jak na ten przebieg to siedzenie trochę "wypierdziane" :p
  10. A co oznacza selekcja COP ważnych pojazdów??
  11. Proste sposoby są najlepsze :mrgreen:
  12. Rozmawiałem dzisiaj z kolegą który pracuje jako mechanik niemieckich aut i mówi że lemfordery są najbardziej zbliżone do Ori. A co do kanału to super.sprawa. swszystkie naprawy mogę sam wykonywac te które potrafię oczywiście :lol:
  13. Jeśli możesz to napisz ile taka przyjemność kosztuje :D
  14. Sprawdzalem i to w dosyć prosty sposób. Wjechalem na kanal i ruszyłem samochodem za relingi na boki a druga osoba od dołu słuchała skąd stukalo. Po przytrzymaniu stabilizatora ręką przestało. Stądttaki wniosek. :cool2:
  15. W jakim sensie go sprawdzalem? Koszt to 80 zł plus przesyłka
  16. Lemforder zamówiony. Zobaczymy ile wytrzyma. ;)
  17. koledzy jakiej firmy zamiennik polecacie?
  18. Ja swój zestaw kupiłem na szroscie z anglikami. Cena 150 zł za kompresor i pianke (z rovera ale jakie to ma znaczenie) oraz klucz do kół razem z lewarkiem Ori od e46.
  19. Zapewne juan chiński poszybował znacząco w górę :-P
  20. Mi też ciekło z 1 spryskiwacza ale rozebrałem, kupiłem bardziej pasowny oring (grubszy) i spokój. koszt naprawy ---> 40 groszy ;d
  21. No to pora na szukanie żarówek 20 watowych ;d
  22. Witam, Kupiłem Bunie i wszystko ładnie, pięknie ale drążek zmiany biegów jest trochę wytarty. Jest on pokryty jakąś srebrną farbą. Czy jest jakiś sposób żeby go "naprawić"?? Trochę szkoda wybulić 300 zł na nowy :)
  23. a jakiej mocy żarówki philipsa wkładaliście? ja zacząłem od 5 watt i okazało się, że mało. Aktualnie mam 10 watt ale i tak świeci słabiej niż ori..... :cry2:
  24. i jak uw4g?? Poprawiło się coś?? U którego mechanika byłeś umówiony? Pytam bo mam niedaleko do Chojnowa. pzdr
  25. Nie wyprodukowano jeszcze do tego modelu.Dostępna jest instrukcja obsługi. Dzięki :?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.