Treść opublikowana przez Damian1989
-
e46 ta technix i obnizenie czy bilstein b4
up
-
e46 ta technix i obnizenie czy bilstein b4
up
-
e46 ta technix i obnizenie czy bilstein b4
Co radzicie zrobic z zawieszeniem? Kupic nowe sprezyny i amory ta technix za 270 euro czy uzywane sachsa za 250e sprobuje stargowac na 200e. Mieszkam w Grecji. Linki do aukcji: http://www.car.gr/parts/view/2352824/ http://www.car.gr/parts/view/2091948/ http://www.car.gr/parts/view/944355/ a moze kupic 4 nowe amorki bilstein b4 za 205 euro?
-
320Ci automat- koniec skrzyni:(??
He he tutaj w Grecji ze specjalistami troche ciężko. Byłem dzisiaj u jednego. Zdziwił się jak powiedziałem mu żeby zczytał błędy z kompa. On przejechał się ( na miejscu pasażera) i stwierdził, że późno zmienia biegi. Chiał żebym przyjechał jutro i chciał spuścic olej żeby zobaczyć w jakim stanie jest chociaz miesiąc temu wymieniałem. Oczywiście powiedział, że starego nie można będzie wlać spowrotem i trzeba wymienić. Ogólnie podziękowałęm mu i zabrałem auto. Jade jutro do mojego mechanika na wymiane poduszek pod sinikiem i łącznika wału z dyfrem. Podłącze pod kompa, spisze sobie na kartce błędy i pojade do innego speca od skrzyń.
-
320Ci automat- koniec skrzyni:(??
zapytam inaczej. Czy zużyte poduszki silnika i łącznik wału z dyfrem mogą powodować przełączanie skrzyni w tryb awaryjny? Skrzynia automatyczna ma jakieś poduszki lub gumowe elementy, które warto sprawdzic?
- 320Ci Czujnik wałka rozrządu
-
320Ci automat- koniec skrzyni:(??
Poszukam tutaj na miejscu jakiegoś speca od automatów. W pon wymienie najpierw poduszki silnika i łączik wału może to coś pomoże. jeżeli całkowicie padnie skrzynia to będe myślał nad swapem na 3.0 z manualem. Koszt przekładki bez hamulcow i wydechu to 2000e. Z 400-500 euro wezme za stary m52. bardziej opłaca się ta przekładka niż naprawa skrzyni. oczywiście najpierw zbadam w jakim stanie jest ten 3.0.
-
320Ci automat- koniec skrzyni:(??
Mieszkam w Grecji i byłem na kompie DIS w jezyku greckim. Powiedział mi, że błąd przy przełączaniu z 3 na 4 bieg. Mówił też, że narazie jeszcze chwile pojeżdże ale tryb awaryjny będzie mi się włączał coraz częściej. Mówił, że bardziej opłaca się wymienić na manuala.
-
szarpanie przy zmianie biegu - automat
W e46 też w ten sposób moge zresetować skrzynie (automat)?
-
320Ci Czujnik wałka rozrządu
Mój czujnik jest już założony. Mam tylko slabe zdjęcie z tel. Wygłądają podobnie ale pewności nie mam. Za słaba jakośc mojego zdjęcia.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
prośba o rozkodowanie VIN WBABM11060JG85195 dzięki z góry
-
kilka e39 Radom/Rzeszow
Damian1989 odpowiedział(a) na veranos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie znam się, ale książka serwisowa z ogłoszenia nr 3 wygląda na oryginał?
-
320Ci Czujnik wałka rozrządu
Czy ten czujnik jest oryginalny? Kupiłem go za 115 euro. Pan mówił, że oryginał, silnik chodzi jak powinien tylko ja nie widze nigdzie napisu siemens vdo http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0e0516c26781b1e6.html
-
320Ci automat- koniec skrzyni:(??
Witam! skrzynia czasami przełącza mi sie w tryb awaryjny. Olej wymieniony miesiąc temu. Guma na moście jest do wymiany i poduszki pod silnikem co zauważyliśmy dzisiaj z mechanikiem. Po podłączeniu na kompa wyszedł jakiś błąd przy przełączaniu z 3 na 4 bieg. Co to może oznaczac? Czy może to być wina tej gumy i poduszek? Mechanior powiedział, że skrzynia sie kończy.
-
[E34] "Dusi" się na benzynie
Filtr paliwa to podstawa!!!!
-
330Ci - problemy po odpaleniu nagrzanego silnika
Miałem identyczny problem. Odpalony z zimnego działał prawidłowo a po dopaleniu z ciepłego muł. Dzisiaj wymieniłem czujnik wałka rozrządu dolotowy i calkiem inne auto. Dodam że czujnik kupiłem ori.
-
2 problemy prosze o wsparcie
hehe też bym tak chciał. Cały czas paliwo na full :D :D Może coś z aku lub alternatorem. A restuje tez spalanie i km czy tylko zegar?
-
320i Gasnący silnik
Czujnik walka rozrzadu i czujnik walu to co innego. Przy uszkodzonym czujniku walu auto nie odpala. A czujniki walko rozrządu są dwa- dolotu i wylotu bodajrze. Ja mailem uszkodzony czujnik walka rozrządu dolotowy.objawy to: odpalałem na zimnym i moglem przejechac nawet 100 km i auto chodzilo poprawnie. Gdy odpalałem na cieplym silniku to czułem wyraźny brak mocy na wolnych obrotach i falowały obroty na biegu jałowym oraz po wciśnięciu gazu czasami silnik gasł. Po wymianie wszystko chodzi jak powinno. Może masz założony nie oryginalny czujnik wałka rozrzadu. Słyszałem o przypadku, że ktoś miał podróbe czujnika wałka rozrządu , komputer nie pokazywał błedu a jednak po wymianie na oryginał silnik zaczął pracować prawidłowo.
-
BMW 523i auto gasnie nie odpala
Sa dwa czujniki walka rozrzadu dolotu i wylotu chyba. Podepnij pod komputer i powinno wyjsc
-
330Ci - problem z wciskaniem gazu
Mam podobny problem. Moja jest zamulona po odpaleniu na cieplym silniku. Podejrzewam czujnik polozenia walka rozrzadu. W poniedzialek jade na kompa podlaczyc i bede dokladnie wiedzial. W Twoim przypadku podejrzewam tez czujnik polozenia walka rozrzadu bo objawy pasuja.
-
przebieg vat25
Damian1989 odpowiedział(a) na Damian1989 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneup
-
320Ci zamek w dzrwiach kierowcy
Tak kupilem. Stala rok czasu nie uzywana. Zle to opisalem. Klamka chodzi normalnie ale nie otwieraja sie drzwi. Musze 2-3 razy pociagnac za klamke aby otworzyc drzwi.
-
320Ci zamek w dzrwiach kierowcy
Otwieram auto z pilota, kierunki migaja, otwieraja sie drzwi pasazera i bagaznik. Drzwi kierowcy pozostaja zamkniete. Wkadam kluczyk, przekrecam otwiaraja sie i jednoczenie szyba schodzi do konca w dol. Wsiadam zamykam drzwi i zamyka sie rowniez szyba. Klamka od drzwi kierowcy ciezko chodzi i przewaznie musze 2-3 razy za nia pociagnac aby otworzyc dzrwi. Moze przez ciezko chodzaca klamke drzwi kiero otwieraja sie tylko zamkiem?
-
320i Gasnący silnik
Tez mam podobny problem tylko, ze na kompie nic nie wykazalo. Jak odpale na zimnym to chodzi normalnie. Jak odpale na rozgrzanym silniku to obroty skacza od 500 do 1000 i strasznie muli. Musze krecic silnik na wysokie obroty bo z dolnych masakra. Odma tez podejrzewam u mnie jest do wymiany bo porzedni wlasciciel to tuman i pewnie nawet nie wiedzial o istnieniu odmy. Kolezka ma ten sam silnik w e46sedan z 1998r i w niedziele pojade do niego i podmienie czujnik walka rozrzadu i zobaczymy czy to cos da. Napisze jakie efekty
-
obudowa wentylatora m52
Wentylator raczej sprawny. Jutro przy rozgrzanym silniku zatrzymam go reka i zobacze czy dziala prawidlowo (gdy sinik przekroczy temp robocza to powinien mocniej naciskac na reke). Auto niedawno kupilem i cieklo w dwoch miejscach z zeberek w chlodnicy. Bunia miala lekko bity przod i poprzedni wlasciciel zalozyl uzywana chlodnice Behra z 2004.