Treść opublikowana przez kacpercio
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Czemu podajesz konto Radia Maryja ?
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Trochę ciemne wyszły te zdjęcia ale i tak lepiej niż z naszych kalkulatorów i długopisu Waldka.
-
Zlot KRAKOW
tak to się na ustawki jeździ albo po haracze :mrgreen:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Spot bardzo udany i ciekawy. Frekwencja dopisała. Miło było poznać nowych ludzi. Najbardziej wytrwali rozjechali się do domów koło 1.00 ;) Kto nie dotrwał do końca niech żałuje. Według mnie "numero uno" z dotychczasowych spotów. PS. Mam nadzieję, że Sołtys nie będzie się za długo ociągał z publikacją zdjęć.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Spoko. Kalesony się już wietrzą ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Przypominam do znudzenia bo pogoda dzisiaj niepewna. Jakby padało to spotykamy się w miejscu oznaczonym na rysunku numerem 2. To jest zadaszony parking. Jeśli nie będzie padać to standardowo miejsce nr 1. http://images40.fotosik.pl/1783/524a42a5a9a597f3.jpg Jakby naprawdę brzydko było to proponuję żeby poczekać na wszystkich spóźnialskich do tej 21 pod dachem i jechać przetestować nową miejscówkę na Sadybie.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Może Wlodi oraz jak dojedzie Bauer ze sporta
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Może zrobimy kiedyś wspólny spot z nimi pod Kielcami żeby sprawiedliwie było ;) np: Włoszczowa :mrgreen:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Napisałem mu, że jest chętny co ma ochotę ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Odnośnie naszego najbliższego spotu kolega Bauer ze sporta napisał: " kacpercio, możesz rzucić informację, że jak są chętni to wezmę interfejs do kasowania błędów z e90/e92 OBDII D-CAN" Są chętni?
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Super. Im więcej tym lepiej. Dałem też info na sporcie więc może pójdziemy na rekord ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Strasznie daleko to jak patrzę na zumi. Nie ma tam też z tego co widzę zbytnio gdzie bezpiecznie zaparkować. Coś komuś nie wyjdzie i niechcący może uszkodzić czyjeś auto. Faktycznie kiepskie te miejsce. W Sadybie jak się będzie komuś nudzić zawsze może iść do kina ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Cargo spalone. Podobno nowa miejscówka jest na Ursusie na Posag 7 Panien
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Mi Sadyba Best Mail pasuje. Sektory zaraz na prawo od wjazdu i zaraz przy wyjeździe są mało popularne i przeważnie wolne także powinno dać się upchnąć nawet większą liczbę aut. Waldek to co mamy w końcu umyć auta? kobiety? czy sami się mamy umyć? i kto to będzie kontrolował i sprawdzał ;)
-
Jakie Felgi...?
chciałeś powiedzieć, że zakładanie dużych i szerokich kół do niezbyt mocnego auta to tak jak zakładanie dużej gumy na małego ptaka :mrgreen: Taki mały żarcik ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ty za renifera :mrgreen: a ty śpiewasz kolędy ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
ja na jakąś 17 mógłbym ewentualnie dać radę. Tylko bym musiał trochę wcześniej wiedzieć o sesji ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Paweł wrzuć jeszcze tą fajną naklejkę Waldka, której zdjęcie z bliska zrobiłeś :mrgreen: Co do pleneru to fajnie by było zrobić sesję jeszcze za dnia. A spotkać się w rozsądnej godzinie będzie ciężko. Chyba, że na tle Stadionu Narodowego, jakiegoś teatru, Plac Trzech Krzyży, może Starówka tak żeby trochę jakiegoś światła było. Opcji jest kilka tylko trzeba się na coś zdecydować. Może byśmy w najbliższy czwartek gdzieś się udali na jakąś małą sesyjkę?
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
czyli średnia 300ps - kto tu średnią zaniżył ? :wink: Przyznaję się, że między innymi ja. Ale tylko troszeczkę ;) Obiecuję poprawę
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Tak wygląda ponad 1500 koni ;) http://images48.fotosik.pl/432/102ccefc599d3c33.jpg PS. Sołtysie Pawle prosimy o zdjęcia ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
http://images41.fotosik.pl/1779/3811e4fe40956817.jpg http://images48.fotosik.pl/432/e27a457d6de088f6.jpg http://images40.fotosik.pl/1816/cb9d25e7afcc38ca.jpg http://images35.fotosik.pl/1645/7bc7e21d239070cf.jpg http://images50.fotosik.pl/1689/c780897bb4b55f61.jpg http://images42.fotosik.pl/605/06193c80115ca0ae.jpg http://images46.fotosik.pl/1792/93b0b649f6185a28.jpg http://images46.fotosik.pl/1792/0eff909ac7b28692.jpg http://images48.fotosik.pl/432/d0f31249c216c61b.jpg http://images48.fotosik.pl/432/102ccefc599d3c33.jpg http://images41.fotosik.pl/1780/b71b7976d2bd9bce.jpg http://images35.fotosik.pl/1645/97def06e885ad0da.jpg
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Pogoda nam na koniec nie dopisała. A myślałem, że jakiś kamerzysta nagra mi filmik z przyspieszeń. Pech. Zdjęcia właśnie wrzucam na serwer i zaraz będą.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Potwierdzam. Paweł przed chwilą do mnie dzwonił i mówił, że będzie. PS. Coś o jakimś kablu do aparatu mówił jak się dowiedział, że będziesz.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Spoko. Wpadaj No ba. Dawno się nie widzieliśmy Pogoda jest, chęci są to czemu nie
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
ja tez nie chce byc gorszy :D ... gdzie co jak ? 20.00 Arkadia poziom -2 niebieski ;)