Treść opublikowana przez maja22
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
...nie do sedana nie pasuje co innego do M4 -przednia maska wykonana z karbonu czekam na wycene ....
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
..... ale fajna M4 http://i112.photobucket.com/albums/n186/wojciechmatysik/bmw-m4-hamann-gumball3000_glo-620x400_zpsbgmeoz5h.jpg http://motofilm.pl/2015/02/hamann-przygotowal-bmw-m4-na-gumball3000/ a co sadzicie o przedniej masce - oczywiscie do mojej bialej m3 ?????? http://i112.photobucket.com/albums/n186/wojciechmatysik/maska%20hamann-glo-620x400_zpsvhuuznfk.jpg co do modyfikacji zmienilem kierownice na M- performance z wyswietlaczem ( fajny gadzet ) dolozylem sportowe filtry BMC czekam na tylni dyfuzor i regulowane zawieszenie -/+ 2 cm od standardu , kilka elementow z karbonu ale to male co nieco na poprawienie wygladu.
-
Doposażenie w Navi i w bluetooth
... tu masz wszystko . owszem ceny powinny byc nizsze viewtopic.php?f=103&t=229049&p=1708994&hilit=pmax#p1708994
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
ok. juz nie kombinuje z moca i momentem, choc Manhart twierdzi iz 750Nm jest bezpieczna graniczna wartoscia dla mojej skrzyni- oni testuja skrzynie ponad 800Nm i narazie wszystko jest ok. Czy skrzynia w M3/4 jest ta sama co w M5/6 ? na bimmerpost.com sa modele na ponad 850Nm i wszytko jest ok
-
X3 F25 20i (N20) tuning chip-box Hartge
.... zadzwon do mm-performance, ktorzy sa przedstawicielem Hartge- i sie spytaj. Chlopcy z Warszawy zastanawiaja sie aby przejac wszystkie boxy Hartge i sprzedawac pod swoim LOGO, tylko co sie stanie jak wejda nowe wersje serii G. ?!@ co do plotek- firma stracila wspowlasciciela i byc moze bedzie na sprzedaz lub reaktywacja pod nowa firma - sam twierdze ze cena/jakosc tych boxow sa bardzo dobre - i trzymam kciuki aby firma sie odbudowala na nowo pod tym samym szyldem Hartge.
- Zakup X1
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
czy ktos wie, ile mozna maxymalnie obciazyc momentem skrzynie automatyczna M-DCT Drivelogic w M3/4?
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
tu macie dlaczego M5 nie zostalo brane po uwage przy zakupie :)
-
Docieranie silnika - jak zrobić to poprawnie
fajny filmik :
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Maciek mam w prywatnych autach w/w wydechy to znaczy Supersprint w X1 ON i Eisenmann w M3 - Supersprint tylko ladnie wyglada reszt to wywalenie kasy w bloto. Co do Eisa to widzialem w 530d f10 i powiem poprawa jest w dzwieku i wygladzie - fajnnie brzmi ( lekki basik ) choc nie powala - wiadomo to nie benzyna jakos do ceny Eisa jest warty zakupu :cool2:
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
poki co seria f82 vs E92 /E36
-
X6 juz dostępne jako demo
zobaczie projekt M6 - cos pieknego http://f15.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1098579
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
... popieram 100%. .... ktos mysli ze sie da duzo za nie wielkie pieniadze:) - jak bylem w ECU performace widze ile GT-R ow stalo z rozwalonymi silnikami skrzyniami itp. koszty kosmiczne auto uziemione na 3-4 miesiace bo wlasiciciel chial miec duzo i nic go to nie obchodzilo. ... jak kto chce duzo wycisnac z silnika to i z duza modyfikacje trzeba nie tylko program i wydech .... Wracajac do 550xd - mozna duzo ale wlasiciel powinnien zmienic wydech, skrzynie, IC itp... przejachal 50tys km- no tak, jak tylko w korkach i spokojnie to mozna .....
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
sprawy rodzinne zalatwily firme...
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
firma hartge juz nie istnieje sa jeszcze boxy na rynku ( resztki ) .... owszem sa dobre ale co z gwarancja????
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
bardziej mi chodzi o wymiany czy modyfikacje mechaniczne .... z tego co pamietam to chyba 750Nm to max dla tej skrzyni
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
owszem popieram 100% wasza opinie, mialem na mysli elementy ktore nie sa dostepne dla serii 5 np. caly dach czy przednia przednia maska ...
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
wujek twoj wynik jest wielki - nie zamierzam go pobic - moim samochodem lubie tylko pokazac bata zwyklym M3/4 no i M5 :) a reszte jak natura da to bedzie dobrze :):) stawiam na wyglad - a sam wiesz ludzie upiekszja auta wygladaja czasem bardzo groznie a pod maska standardowo:) ... jeszcze pomiarow nie robilem - maly soft manharta i ffiltry powietrza BMC zaaplikowalem do auta
-
X3 F25 20i (N20) tuning chip-box Hartge
Panowie nie wiem jak to bedzie z gwarancja ale firma Hartge przestala istniec......
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
.. ja na miejscu wlasciciela auta po chipie bralbym sie za modyfikacje skrzyni aut.
-
F10 550i X-drive M-pakiet
:cool2: no nastepne zajebiste autko - co sie dzieje panowie na galerii f10/11 ..... kapitam gratuluje :cool2: , wiecej takich autek prosze
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
... Maciek trzymam kciuki za planowane modyfikacje, felgi bomba, bedzie konkretny projekt na forum, dodaj jeszcze sportowy filtr, moze zrob na probe okleine ala carbon dach i lusterka :) uwazaj na modul ACS.
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
mody ciagle sa wczoraj wrocilem z warszawy:) .... ale chyba zostawie te wszytskie cekawostki na zlot :) czekam teraz na jedna konkretna częśc do M3/4 ktora powinna dac charakteru aucie:)
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
jakosc mnie to nie boli :) - ten tor jest bardzo specyficzny Nurburgring ( im mniejsze auto tym wieksze szanse ) a do tego powinno byc przeprowadzone tylko przez jednego tego samego kierowce ...... Tak naprawde niech pierwszy lepszy turysta dostanie w rece nowego CIVICA i M4 i niech zrobia pomiary :norty: ... zawsze podchodze to tego .... moc silnika to nie wszystko ...... dla porownania wyniku nowego Civic-a R-type 7:50sek do https://www.youtube.com/watch?v=1lXGmjt1FtQ Ferrari F430 h 7:55 997 generation Porsche 911 Turbo managed a 7:54 M4 7:52 Nowy Focus stawiam na na 7:49
-
BMW F15 25d vs Volvo XC 90 D5 Audi Q7 lub inne
... ludzie pieja z zachwytu bo poprzedni model XC90 byl na rynku 12 lat to jak przeskok z E53 na F15.... poczekamy zobaczymy opiszemy :) Nowe Audi z zewnatrz ochyda ale srodek :cool2: