Treść opublikowana przez maja22
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
tego to nie wiem - już sama standardowa maska jest wykonana z jakiegoś lekkiego kompozytu ale jakie 10 kg powinno zejść
-
Wydech Eisenmann vs Performance do 335/435
Ostatnio był montaz wydechu Eisa w MM Performance wyszlo bardzo ladnie
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
maciek bardzo fajnie wyszło :cool2: na pewno na żywo wygląda o wiele lepiej:) ........ do felg - ja bym zamontował nowe hamulce z nowymi zaciskami np. M Performance był by miód :) Z tego co pamiętam to 535xd w serii ma z tyłu tylko jeden tłoczek na zaciskach to przy takiej masie auta to jakaś kpina ......
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
tak bedzie ta sama faktura co na dachu
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Dziekuje panowie zamówiona pozycja 4 bez bocznych wypustek.
-
F10 550i xDrive 2012
Rof jest idealna opona na zimę - mimo ze troszeczke jest twardo
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
no 1 uwazam za słabe - sklaniam sie ku 4
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Proszę o pomoc która maskę wybrać : ( nie sugerujcie się bocznymi wypustami bo ich nie będzie ) Propozycja 1. http://i112.photobucket.com/albums/n186/wojciechmatysik/IMG_0401%201_zpssxtj026j.jpg Propozycja 2. http://i112.photobucket.com/albums/n186/wojciechmatysik/IMG_0403%201_zpsn701lhxn.jpg Propozycja 3. http://i112.photobucket.com/albums/n186/wojciechmatysik/IMG_0405_zpspjwprl30.jpeg Propozycja 4. http://i112.photobucket.com/albums/n186/wojciechmatysik/IMG_0406%201_zpsvaeyw1z6.jpg
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Arek ty wybierasz się na zlot 4 lipca?
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
... modyfikacje ciąg dalszy do końca czerwca będzie zrobione: 1. Nowa przednia maska z Karbonu 2. Nowe hamulce Brembo 3. Tylni dyfuzor karbonu 4. Elementy Mperformace :hamulec ręczny, raczki w bocznych przednich drzwiach, nakładki na hamulec/gaz nożny 5. Nowe elementy w środku alcantara: deska rozdzielcza, tył przednich siedzeń, itp. 6. Nowe niebieskie pasy bezpieczeństwa oraz dywaniki samochodowe do zakończenia projektu zostają 1. Zawieszenie 2. nowa mapa silnika i skrzyni biegów ( ewentualnie nowe turbiny )
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
... zgadam się na 100% - to co zrobili to jakaś pomyłka/ szczególnie jak auto pracuje na zimnym silniku/ - dlatego przy zakupie auta M3/4 od razu 20 tys. zl zaznaczie w opcji nowy wydech i to nie Mperformance bo słyszałem i szkoda kasy polecam to remus akrpovic no i Eisenmann
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
czy warto kupywać tak drogie auta:
-
Koszt wymiany szyby przedniej F30
700-900PLN
-
silnik x25d - opinie
bimmerpost.com The most powerful representative of the new generation of four-cylinder diesel engines will make its debut in the Sports Activity Vehicle segment in August 2015. The 170 kW/231 hp power unit featured in the four-cylinder versions of the BMW X5 is particularly effective not only as a result of its maximum power output, but also thanks to a 500 Nm increase in maximum torque and an exceptionally high degree of efficiency. The new BMW X5 sDrive25d and the new BMW X5 xDrive25d accelerate from 0 to 100 km/h in 7.7 seconds. Fuel consumption and emission levels of both SAV models range from 5.4 to 5.3 litres/100 km and 141 to 139 grams/km for the BMW X5 sDrive25d and 5.6 to 5.6 litres/100 km and 148 to 146 grams/km for the BMW X5 xDrive25d; figures according to EU test cycle, depending on selected tyre size).
-
F10 Opcja ConnectedDrive w Polsce!
nie
-
System HiFi Alpine - opinie, montaz
wszystko się zgadza X1 jest autem łągodniej traktowany w ASO niż F30:) normalna cena za montaż Alpine 1 rok temu 3450zl brutto
-
BMW 320D F31. Kilka pytan, porada.
ja ostatnio robiłem tą opcje i polecam : http://www.bimmerretrofit.pl/kontakt/ kwota około 300zl odrazu odblokuj sobie DVD - bedzie mozna oglaądać filmy podczas jazdy oczywiście nie ty tylko pasażer:) cena około 420zl
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
co za wydech - szkoda że w M5 tego nie ma. Kolegom z Merca zazdroszcze :8)
-
silnik x25d - opinie
od 1 sierpnia nowy silnik 25d do X5 231KM i 500Nm - powiem ze będzie fajnym wyborem dla spokojnej X5
-
polonez -->> F11 530d - na sprzedaż!
...polonez na sam wygląd twojego auta to i m-ka ustąpi ci drogi. jaki koszt tego zawieszenia wyszło finalnie?
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
i czy musi być 200km/h na 1/4mil ..... https://youtu.be/HNHncZKGCkI?t=408
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
..... trzeba żyć pozytywnie. ... Zdjęcia bardzo fajne :D
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
... słuchaj nawet moja gatka.... że obok siedzi zona w ciąży( bo jest) i jedziemy na wizytę która jest juz spóźniona do kliniki sweedmed bo ciąża zagrożona ( badania )- wiesz jaka reakcja była młodego policjanta - proszę oddać dokument - mój szwagier policjant.... ja to opowiedziałem o tym to mi powiedział ....że jest mu smutno i przeprasza za takie zachowanie kolegi po fachu ...... w takich sytuacjach to nie ma żadnego gadania - po prostu kawał skurwysyna mimo że wiem że mają ciężką prace. .panowie samo życie:) ... będę opisywał co i jak dalej w tej sprawie...
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
50zl
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Zabranie dokumentu a zabranie uprawnień do kierowania pojazdami (co może zrobić tylko urząd wydający dokument, na wniosek policji) to dwie różne rzeczy ;) ..... zapominiałem dodać od 17 maja wchodzą zmiany w kodeksie drogowym - jest jeden zapis: - prowadzenie pojazdu bez uprawnień po ich odebraniu przez sąd jest przestępstwem! (przed nowelizacją kwalifikowano jako wykroczenie)** - w moim przypadku jeśli sąd odbierze uprawnienia to wtedy jestem gorzej traktowany niż ten co ma odebrane prawko za przekroczeni o ponad 50km/h w mieście na 3 m-ce. Do czasu orzeczenia mojej sprawy przez sąd jestem pozbawiony dokumentu a nie uprawnień. Prawnik twierdzi iż można jeździć autem bez dokumentu do czasu orzeczenia mi winy przez sąd ( można trafić na wrednego policjanta który dodatkowo nie zna prawa wtedy będę miał niepotrzebne problemy) - po tym okresie odradza mi prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu mechanicznego .