Treść opublikowana przez siwysdz20021981
-
E60 523i- plywanie auta
Sluchajcie wszystko teraz jest ustawione, oponki zjada rownomiernie po ustawieniu geometrii, po zmianie kol jest znacznie lepiej ale nie do konca Z tego co mechanik powiedzial to w zawieszeniu jest delikatny luz na maglu, poza tym dolne wahacze przod te giete lapiac je w reke mozna nimi poruszac , miekka guma tulei choc oberwane nie sa
-
E60 523i- plywanie auta
http://imageshack.us/photo/my-images/831/img0867bs.jpg/ chcialem pokazac jak teraz wyglada na nowych bucikach Powidzci mi czy mam wyminiac cale wahacze przednie czy tylko wystarczy wymienic tuleje?? Zamierzam jeszcze wpakowac dystanse do mojego autka 1cm- przod , 2cm tył co wy na to??
-
E60 523i - Komunikt centralnego wyświetlacza
Witam mam mały problem z komunikatem na centralnym wyswietlaczu. Mianowicie za kazdym razem jak odpalam autko wyskakuje mi komunikat "Head Unit not programmed correctly" musze go kasowac przyciskajac I Drive, pozniej juz do nastepnego odpalenia komunikatu nie ma Co to moze oznaczac?? Dziekuje za sugestie i pozdrawiam
-
E60 523i- plywanie auta
Witam RUN-FLAT 245/40r18 na ZWYKLE 245/30r20 jest kolosalna roznica , ale jednak troszeczke mu zostalo Problem pewnie lezy w przednich wahaczach tych kretych, a dokladniej w tulejach- lapiac reka mozna troszke wahaczem poruszac wokol wlasnej osi, to chyba wyglada ze zrobily sie miekkie. Postanowilem wymienic ale zmienic same tuleje na Lemfordera czy zmiana calych wahaczy wchodzi w gre??
-
E60 felgi stalowe 15 będą pasowały?
Mi rowniez nie wchodza 16 w M-Pakiecie
-
E60 523i- plywanie auta
Luzow na kolach nie ma Co do wahaczy to przednie mozna troszke nimi poruszac( wokol wlasnj osi) Zawieszenie sprawdzone najepsza wedlug mnie breszka
-
E60 523i- plywanie auta
witam mam problem z plywaniem autka na nierownosciach, na mokrym, przy wietrze bocznym zawieszenie sprawdzone luzow brak, przednie wahacze troszke miekkie ale bez luzow wymienione tuleje plywajace bo mialy luz ale to nie pomoglo mam zalozone oponki RUN FLAT 245/40R18 sa zuzyte od srodka,jedna ma lekki balon na boku maglownica delikatne luzy, brak stukow o kola reaguja na najmniejszy ruch kierownica amorki sprawne autko wraca bez bujania macie jakies pomysly ?? pozdrawiam
-
E60 523i kola 20"
Witam a powiedzcie mi jakie dac cisnienie do tych kolek?? 225/30 ZR20 245/30 ZR20 Oponki troszke naciagane na felge
-
E60 523i tuleje plywajace tył
No dziekuje ci za informacje ale przybliz mi troszke te parametry, podaj mi zakres w procentach od 0 do 100% - w tych Mm
-
E60 523i tuleje plywajace tył
Witam mam luz gora dol na tulei plywajacej w lewym tylnym kole Jadac na pusto czyli tylko JA jest znosnie, ale za to jak jade w komplecie i bagaz w bagazniku to czuje przestawianie auta na boki, musze kontrowac autem choc ciezko okreslic czy to rzuca tylem:) :D Amorki dobre odbijaja po pierwszym bujnieciu Poza tym mieszkam w Irlandii a tu sa inne jednostki pomiarowe amorkow tzn "Mm" ja mam "35 Mm" moze mi ktos wytlumaczyc w jakim stanie one sa??? Dziekuje i pozdrawiam za jakiekolwiek info
-
E60 523i Czujniki parkowania
Witam mam problem z trzema czujnikami , dwona srodkowymi przod i srodkowym tyl Przykaladajac ucho te sprawne tykaja a te niesprawne tykaja ale 50% slabiej Zadnego bledu nie ma Jak je sprawdzic?? MOze wyciagnac i przeczyscic?? Brak mi pomyslow
-
E60 523i kola 20"
http://www.fotosik.pl/dodaj-zdjecie/kody/?uploadCount=1&layout=3&uploadedPhotoId=ea6736f3a76fee94 http://www.fotosik.pl/dodaj-zdjecie/kody/?uploadCount=1&layout=3&uploadedPhotoId=8c71846ae2a1ad77 Juz do mnie jada i mysle ze beda pasowac do mojej Beemki
-
E60 523i kola 20"
Witam a co sadzicie o takim zestawieniu Moja carbon swartz black shadow a kola z linku http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=2489699356&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 ps. nie bedzie wyrzucac bledu DSC z oponami 225 przod 245 tyl??
-
E60 523i kola 20"
http://moto.allegro.pl/oryginalne-felgi-bbs-rs-bmw-9-5x20-5x120-265-30-i2462044611.html witam co sadzicie o takiej zamianie z 18" na 20" jak rozmiar, et, i oczywiscie wyglad - bedzie pasowac??
-
E60 Gorne mocowanie tylnego amortyzatora
a powiedzcie mi jak wyciagnac amorek bez rozbierania dolnego zawieszenia??\ wyciagnac nadkole??
-
E60 Gorne mocowanie tylnego amortyzatora
witam postanowilem dzisiaj profilaktycznie zbadac zawieszenie i tylnym lewym kole jest delikatny luz. Lapiac za kolo od dolu wyczulem luz pionowy (gora dol) i jest to ewidentnie na gorze amortyzatora. Dodam ze w czasie jazdy nic nie puka , podokrecalem wszystko na gorze a luz nadal jest Napewno nie jest to luz na sprezynie Jaka czesc sie tam mogla uszkodzic lub wybic?? Pozdrawiam i czekam na jakies info
-
E60 523i - jaki olej??
Witam za 2000tyskm bede mial pierwsza wymiane oleju,teraz mam zalany castrol edgge 5W30 ll04 Mysle nad zmiana producenta np. Mobil1, Valvoline, Motul, Liquy Molly i napewno to bedzie 5W40 ll04 Ktory z nich polecacie do mojego auta chcialbym przede wszystkim zmniejszyc jego spalanie :D Przebieg to 142 tys km Dziekuje za kazde info
-
E60 523i - opornosc cewek
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NE31&mospid=48461&btnr=12_1417&hg=12&fg=05 Witam chcialbym sie dowiedziec jaka jest opornosc cewek zaplonowych i jak ja sprawdzic ,poniewaz mysle ze ktoras jest na wykonczeniu i chce sprawdzic ktora Pozdraiwam i dziekuje za jakie kolwiek info
-
E60 523i -prosze o opis bledow
CDXA a jak to zrobic bo z adaptacja to ja sie nigdy nie bawilem :oops: Poprosze o jakies wskazowki
-
E60 523i -prosze o opis bledow
witam po wymianie Disy jest juz lepiej z dynamika na niskich i wysokich obrotach ale po wlozeniu nowej disy wyskoczyl mi blad: - P1124 differential pressure sensor intake manifild offset (bank1) 2D2A differential pressure ,intakie tube : adaption (98) offset maximum ovestoped Co on moze oznaczc ???? ps. jeszcze jeden blad ktory niewiem co oznacza 50 SINE 9D15 OKAY 1 Error stored
-
E60 klamra dekoracyjna kierownicy M-Pakiet
Witam potrzebuje sciagnac klamre dekoracyjna z kierownicy M-Pakiet celem oklejenia jej Jak sciagnac poduche i dostac sie do klamry?? http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NE31&mospid=48461&btnr=32_1552&hg=32&fg=35 nr czesci 4 Dziekuje za info i pozdrawiam
-
E60 523i -prosze o opis bledow
cdxa dzieki za wszystko a powiedz mi jedna rzecz na stronie Real OEM sa trzy numer seryjne Disy 1. Zesp. regulacyjny 1 11617522929 +podst, ZAKOŃCZONO 2. Zesp. regulacyjny 1 11617560537 ZAKOŃCZONO 3. Zesp. regulacyjny 1 11617579114 o co w tym chodz ja mam na swojej Disie nr z punktu pierwszego ??
-
E60 523i -prosze o opis bledow
Witam i nikt mi nie pomoze o co chodzi z tym bledem?? A nie chce wydawac 1000zl na nowa dise jakby to nie byla ona :cry:
-
E60 523i -prosze o opis bledow
Witam ponownie po rozebraniu tej nieszczesnej klapki bylo w niej pelno oleju oczywiscie wyczyszczone poskadane do kupy i nadal sypie tym bledem nr2 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/02e ... 1415c.html Jak ja odlacze na chodzacym silniku nie ma zadnej reakcji i od razu wyrzuca nastepny blad "control circuit electrical" czyli brak napiecie -wiec ok. Na tescie Disy klapka czasem staje w polowie i znowu idzie a czasem chodzi normalnie Dodam ze bledy zapisuja sie w roznych obrotach silnika poczawszy od jalowego po koncowa skale Na jalowym ma ok 650obr. i wydaje mi sie ze troszke za malo A jak zaczynam ja krecic w czasie jazdy to wydaje mi sie ze po 5000obr troszke traci na mocy Wiec co do wymiany Disa:(siwysdz20021981
-
E60 523i -prosze o opis bledow
troszke oleju bylo,ale wszystkie te elementy o ktorych pisalem byly zapackane olejem teraz trzyma obroty ok 650-700 i nie trzesie buda :) dziekuje za wszystko, mam nadzieje ze teraz bedzie ok, ale bledy bede kontrolowal jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam