Treść opublikowana przez radziu77
-
BMW E46 320d Rawa Mazowiecka
radziu77 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZamierzam sprzedać Megane a znalazłem ciekawą E46 młodym roczniku 2005 w dieslu ale lekko uszkodzoną http://otomoto.pl/bmw-320-diesel-150-km-6-biegow-skora-C22960822.html co wy sądzicie? Dziwnie wyglądają czarne klamki,takie były nielakierowane? numer vin wbaap71010pp29541
-
BMW 330 Czy warto???
radziu77 odpowiedział(a) na Dimag3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ Buska typowe same włoszki,a jeszcze skórka bez podgrzewanych foteli minus...
-
e53 X5 Walim
radziu77 odpowiedział(a) na bobi__ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie inny kolor;)powinno być jasny srebny metalic
-
BMW e46 318 KLIMATRONIC GAZ LPG proszę o opinie
radziu77 odpowiedział(a) na wisiorek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW Chmielniku akurat tam mam rodzinę heh,jeśli chodzi o auta na sprzedaż to już naprawdę katastrofa jest,lepiej nie tykać tam obejrzeć
-
e46 2.0d z Bełchatowa
radziu77 odpowiedział(a) na PJ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tymi fotelami w kolorze brzydko wygląda...ponoć ciężko odsprzedać
-
BMW E60 530i niemcy
radziu77 odpowiedział(a) na udsifu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwszystko sie zgadza z ofertą tego autka,fajny wypasik-wystarczy,fakt jedyny minus brak kseonów ale da się życ;),jedz oberkaj ale weź jeszcze parę aut przy drodze wyszukać
-
E91 320i 2008 za 35 tys.
radziu77 odpowiedział(a) na niklucas temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak wstawił sobie we własnym zakresie,jeździł nim jakiś małolat..widocznie założył filtr stożkowy
-
e46 330i
radziu77 odpowiedział(a) na dark87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażObie kundle
-
BMW E60 530i niemcy
radziu77 odpowiedział(a) na udsifu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż1000km w jedną stronę daleko....
-
BMW 335ix 2011r - Lębork - WBAKF9C55BE671895
radziu77 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno i pięknie ogłoszenie usunął....pewnie się przestraszył albo ktoś może już go kupił
-
BMW E46 320CD COUPE LUBIEL NOWY
radziu77 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoj kolega sie zainteresował http://moto.allegro.pl/bmw-m-pakiet-h-kardon-czerwone-skory-xenon-i2108445605.html Mam pytanie czy to oryginał m-pakiet? załatwi vin to rozkodujemy...
-
E36 328 czarny sedan '98 (koło Łodzi)
radziu77 odpowiedział(a) na Mazder temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiem ci... Za brak książki i 1 kluczyk gdzie są?raczej z ubezpieczalni więc na pewno po wypadku jest przód robiony Przebieg na pewno ma ponad 300-400 tys km Kierownica strasznie obszyta i to za grubo;) tapicerka i dywanik w kolorze to można zawrotu dostać;) 12 tys za dużo z niewiadomą przeszłościa i to jest rocznik 97 a nie 98 szukaj dalej...a koło ŁASKU same szroty widziałem w stodołach
-
E46 320i Touring M-Pakiet AT LEGNICA (woj. dolnośląskie)
radziu77 odpowiedział(a) na bodzio666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjedyny minus dla mnie to klima manualna
-
Prosze o ocene e60 545i
radziu77 odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak dokładany
-
[e46] 318b+g
radziu77 odpowiedział(a) na dziubasewo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKierownica obszyta czy może klejona heh,kierunki przód białe a tył pomarańczowe,wygląda na to ze pies jest ładniejszy od tego autka
-
e46 320cd 2004r
radziu77 odpowiedział(a) na shrader temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBłotnik prawy przedni malowany
-
Re: BMW E39 520i-2001 aukcja oszustwo!!! r.
radziu77 odpowiedział(a) na pawel629 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrawie 1000 km w jedna stronę daleko...i to za Frankfurtem Nad Menem,sedanik fajny,silnik troszkę mały dowiedz telefonicznie więcej info
-
e46 330D [Kielce]
radziu77 odpowiedział(a) na radacz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża zdjęcie zrobił przy torze Kielce;)oj tam fajnie można wypróbować
-
BMW 320d 2003r - Kochanów - VIN: WBAAP71080PP10419
radziu77 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie potrzebne cofał licznik i tak 250 tys km miał niski przebieg oczywiście by szybciej sprzedał :D
-
BMW 320d - proszę o opinię
radziu77 odpowiedział(a) na MrZED temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPopraw linka
-
BMW 320 M-Pakiet pełny oryginalny
radziu77 odpowiedział(a) na pan_sqn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża czy nie przypadkiem nie powinna byc listwa boczna chromowana? a lampy przednie chyba powinno byc szarej odcieni?
-
BMW E46 coupe
radziu77 odpowiedział(a) na filip.m temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak z belgii to sprawdz po carpassie jaki przebieg
-
BMW 530i e60, nr rej: CBR 2X95 , nr VIN: WBANA72090B184591
radziu77 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProsta sprawa: zdjęcia nie były zastrzeżone a druga sprawa to nie zasłonił tablic więc to jego sprawa. druga sprawa jesli chodzi o fotomontaż to mogę sobie w dup.. pocałować na jakim podstawie?jak był anglik to czemu nie hehe a trzecia sprawa nie napisal w opisie ze to anglik wiec musi prawdę napisać;)
-
BMW 320ci e46 + VIN GODNY UWAGI?
radziu77 odpowiedział(a) na tomsonx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli z Francji a nie jak w opisie Szwajcarii :D
-
BMW 330xi 2006r - Rzeszów - nr VIN: WBAVD13566KV09270
radziu77 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ciekawe jak ma wpisany w dowodzie 330i?na jakim podstawie przeszedł przegląd skoro ma tabliczkę na 325i?