Treść opublikowana przez Optimus Prime
-
Listwy wewnętrzne
odradzam Ci oklejania listem folia carbonowa, folia po czasie CI zejdzie, zrobisz jak sam będziesz uważał :) a po za tym taką folia to się dobrze okleja powierzchnie płaskie. Na tej stronie "www.aerogun.pl" jest pokazane jak robią carbon i naprawdę to fajnie wygląda :) Mam zamiar parę elementów tym carboen zrobić :)
-
Klocki, Tarcze Przód, Tył - e87
O samych klockach nie napisze nic. Miałem kiedyś w golfie IV tarcze brembo, z przodu były wentylowane i nawiercane a z tyły były normalne, gładkie. Klocki były marki "ferodo"i powiem, że ten zestawik dawał sobie rade, nie narzekałem :) Założyłem ten zestaw przy około 130 tyś km, kolega kupił golfa ode mnie i teraz ma przejechane ponad 200 tyś km i jeszcze nic z hamulcami nie robił, oprócz dwóch wymian klocków :) Pzdr
-
E87 LED MARKER
tak, mam xenon
-
E87 LED MARKER
200 zł dałem za parę białych żarówek i raczej przez to mi radio źle odbiera, może się mylę. U mnie jeszcze przy każdym zapalaniu auta te żarówki migają jak stroboskop. Założę oryginalne z serwisu takie jak miałem na początku i zobaczę czy dalej mi radio źle odbiera czy nie, mam taki denerwujący szum w głośnikach;/ a może to że mam wzmacniacz ale wydaje mi się że nie. Może uda Ci się kupić takie co nie zakłócają radia i nie migają :) Pzdr
-
[E8x] Alternatywny system audio (New)
Ja zmieniałem cały system w aucie, wszystkie głośniki + dwa wzmacniacze + skrzynia, wszystko z firmy Alpine i to wszystko jest podłączone pod oryginalne radio BMW :) Pzdr
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Ja również się dostosuje :)
-
Listwy wewnętrzne
wiesz co ja akurat tam nie mam popielniczki, mam zwykłam wnękę, i jak chciałem to wyjąc to niestety cały tunel musiałem wymontować bo tam są dwie śrubki od spodu które musisz odkręcić bo inaczej tego nie wyjmiesz. Będziesz musiał jeszcze wyciągnąć radio, panel od klimy i to cały plastik ten który jest w wokół. On jest przykręcony dwiema śrubkami z góry pod tą listwa co jest nad schowkiem w poprzek auta. Powodzenia w wyciąganiu tunelu :)
-
[E87] 118d - Problemy przy zmianie biegów
Autko nie ma przejechane 100 tyś km. Powiedziałem o tym w serwisie i byli zdziwieni. Zapytali się kto jeździł wcześniej tym autem, powiedziałem że kobieta [nie obrażając kobiet:)] a oni na to "to niech się Pan nie dziwi"
-
E87 trwałość klocków i tarcz
klocki na przód powinny wystarczyć do około 55 tyś km, także u mnie pewnie była już druga para klocków, a tył był ku końcowi, jeszcze sprawdzę co leży na półce to się poprawie z moja odpowiedzią :)
-
[E87] 118d - Problemy przy zmianie biegów
Miałem problem z wrzuceniem jedynki,powiedzieli mi w serwisie wystarczy wymienić docisk i po sprawie. Po zdjęciu skrzyni okazało się że dwumasa też jest do wymiany. Mechanik powiedział że koszt wszystkiego to około 3000 tyś zł;/ ale powiedział że da się to zregenerować i tak zrobiłem. Koszt regeneracji wyszedł mi 1400 zł. Teraz sprzęgło łapie nisko i biegi wchodzą lekko :)
-
[E87] 118d - Problemy przy zmianie biegów
Odświeżę trochę temat :) a nie myśleliście żeby dwumase i sprzęgło dać do regeneracji zamiast kupować nowego??
-
E87 trwałość klocków i tarcz
Ja zmieniłem tarcze na lepsze przy 72tyś km i te co miałem były w dobrej kondycji i spokojnie starczyłyby na ponad 100 tyś km :)
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
To Częstochowa i Kraków odpada, chociaż Czewa jest po środku i każdemu najlepiej pasuje z tego co widzę po opisach :) Dla mnie może być Piotrków lub Łódź :) o i jeszcze Katowice mogą być :)
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Ja się dostosuje :) dla mnie pasuje 24 lub 31 bez różnicy :) także "bondE87" decyzja należy do Ciebie :D
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
to poczekajmy jeszcze trochę, niech każdy wyszykuje sobie bmw (moje jeszcze tez niedysponowane ;/ ) to może będzie nas więcej :)
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Dla mnie może być Częstochowa chociaż mam dość tego miasta;/ odpowiada mi Łódź, Piotrków Tryb, ewentualnie Kato i Kraków :) dla mnie sobota i niedziela tez odpowiada
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Ja też się piszę :) tylko żeby nie było w drugim końcu Polski :P Pzdr
-
E87 Gdzie kupić klocki i tarcze hamulcowe.
już o tym jest pisane więc poczytaj trochę i coś się dowiesz :)
-
E81 116i Funkcja Auto Start Stop (popsuta?), ręczny
co do ręcznego, w moim bmw tez ręczny łapał wysoko prawie że pod końcem i tylko jeszcze lewe koło a prawe nie;/ wymieniłem szczęki na nowe, a ręczy podciąga się przy kołach a nie w środku auta pod konsolą miedzy fotelami, teraz ręczny łapie 4-5 ząbek od dołu :)
-
Klocki, Tarcze Przód, Tył - e87
na razie mogę zrobić zdjęcia tarcz i wstawić :) autko jeszcze nie jest gotowe na sesje :P
-
Klocki, Tarcze Przód, Tył - e87
już więcej nie robię, wystarczą mi takie hamulce, dość odchudziłem portfel :D mam już inne plany :)
-
Klocki, Tarcze Przód, Tył - e87
Tu masz link z tymi hamulcami i nie tylko :) http://www.brakes.pl/ :)
-
Klocki, Tarcze Przód, Tył - e87
Tarcze Black Diamond: przód 390zł/szt x2 = 780zł tył 380zł/sztx2 = 760zł Klocki: przód EBC red stuff - 255zł x2 = 510zł tył EBC red stuff 300zł x2 = 600zł razem: 2650 pln Nie robiłem w ASO, w serwisie zamawia sie tylko części i robi się to samemu w domu lub u swojego mechanika :)
-
Klocki, Tarcze Przód, Tył - e87
ło sorry źle przczytałem :duh:
-
Klocki, Tarcze Przód, Tył - e87
ja to ogólnie hamulce już mam naprawdę dobre, dałem ponad 2 tys zł. nie żałuje :) ale kolega er/bartas napisał ze ATE nacinane i wentylowane za 180 zeta, coś mi tu nie pasuje albo ja przepłaciłem.