Skocz do zawartości

oli222

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez oli222

  1. i czemu nie kupiłes ?
  2. Zrób sonde tu na forum :) zenek zna sie na cenach może jego podpytaj, ale boje sie ze z tak trafionymi jankesami niewielu mialo do czynienia :(
  3. Szczurek ale ty za swoją nawet 41 nie wezmiesz, taka smutna prawda :(
  4. Forumowe?? http://otomoto.pl/bmw-318-d-lift-m-pakiet-bixenon-C35855524.html
  5. Co Cie urzekło w tym acs raszyn ze tam planujesz jeździć ?
  6. Szczurek, ile ty to swoje sprzedajesz bo mi sie wydaje ze ponad pół roku? nie wyciągnąłeś wniosków że nikt go za tyle nie kupi ?? nie lepiej zejść z ceny i sprzedać zanim mu 10 latek stuknie? dziwi mnie czasem ludzka cierpliwość, szacunek
  7. nie do końca tak jest... kilka aut w życiu sprzedawałem, i zdarzało się że na słowo "szpachla" często rozmowa się ucinała... A w tym przypadku szpachli może być tyle że i czujnik lakieru nie złapie.
  8. Nie wiem moze jestem przewrazliwiony ale nie lubie mieć szpachli na aucie... :wink:
  9. niestety byla tez przygoda (fotki od pracownika ASO): http://pokazywarka.pl/g9or7z/
  10. Masta prosze tylko nie tego paździocha... bity, goły, srebrny, brzydki :)
  11. ja mam podobnie skrzynia zmienia aksamitnie, ale konwerter bede wymieniał bo faluje...problem popularny dość w asb
  12. nie 2008 tylko 2006 rok, autko kosmos
  13. ...
  14. poprosimy vin i więcej foto
  15. Auto-Klinika Pruszków dobrze sprawdzą i 200 zł zapłacisz... ale nie wiem czy handlarz się zgodzi tak daleko jechać :mad2: na prymasa masz "warsztat pompa", serwis uzytkownika forum "papik" cena pewnie podobna
  16. Po co zgadywać, masz dobrą cenę i kilka serwisów bmw w okolicy, umawiaj sie koniecznie obejrzyj go od spodu. No i wrzuc koniecznie fotki pod maską
  17. a ja nie jestem mechanikiem i powiem że konwerter masz do regeneracji...
  18. Dość bogata fajna wersja, zweryfikuj czy gdzieś na drzewie sie nie zawinął w przeszłości (malowany słupek) i jak ok to bierz :) apropos wydechu, powinien być czyściutki z blachą w środku - czarny może oznacza że dpf i kata wycięty...
  19. bez przesady z tym zarżnieciem :mrgreen: ten jest 20 tysi drozszy od tego mojego z linku, za tyle to masz silnik, rozrząd, dpf, turbine i inne pierdółki... :) spojrz na to w ten sposob :) ten z Gdanska wygląda okazyjnie i pewnie po tygodniu ślad po nim zaginie... ps. uwierz pomimo wad rozrządu, baaaardzo przyjemnie latają te silniczki, a palą tyle co polo tdi :mrgreen:
  20. a może gazownia ma coś do tego ?
  21. masta a ten http://otomoto.pl/bmw-318-stan-salonowy-C35657463.html duuuzo taniej od tych benzyn, na rozrząd i nową turbinke kasy zostanie (o ile będą wogole do wymiany) :)
  22. Były właściciel na pewno ma coś do powiedzenia :|

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.