Treść opublikowana przez oli222
-
Jaki silnik do e90?
i czemu nie kupiłes ?
-
Od Rzeźnika E92 325i ok.Rawicza WBAWE31000PV89650
oli222 odpowiedział(a) na KacperCzewa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZrób sonde tu na forum :) zenek zna sie na cenach może jego podpytaj, ale boje sie ze z tak trafionymi jankesami niewielu mialo do czynienia :(
-
Od Rzeźnika E92 325i ok.Rawicza WBAWE31000PV89650
oli222 odpowiedział(a) na KacperCzewa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzczurek ale ty za swoją nawet 41 nie wezmiesz, taka smutna prawda :(
-
Jaki silnik do e90?
Forumowe?? http://otomoto.pl/bmw-318-d-lift-m-pakiet-bixenon-C35855524.html
-
[e90] 320d 2007r
Co Cie urzekło w tym acs raszyn ze tam planujesz jeździć ?
-
E90 318d 2009r Inchcape Wroclaw. VIN: A256652
oli222 odpowiedział(a) na masta112 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażod grudnia 2013r ?
-
E90 318d 2009r Inchcape Wroclaw. VIN: A256652
oli222 odpowiedział(a) na masta112 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzczurek, ile ty to swoje sprzedajesz bo mi sie wydaje ze ponad pół roku? nie wyciągnąłeś wniosków że nikt go za tyle nie kupi ?? nie lepiej zejść z ceny i sprzedać zanim mu 10 latek stuknie? dziwi mnie czasem ludzka cierpliwość, szacunek
-
E90 318d 2009r Inchcape Wroclaw. VIN: A256652
oli222 odpowiedział(a) na masta112 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie do końca tak jest... kilka aut w życiu sprzedawałem, i zdarzało się że na słowo "szpachla" często rozmowa się ucinała... A w tym przypadku szpachli może być tyle że i czujnik lakieru nie złapie.
-
E90 318d 2009r Inchcape Wroclaw. VIN: A256652
oli222 odpowiedział(a) na masta112 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasta powertuj tutaj viewtopic.php?f=10&t=5740&start=510
-
E90 318d 2009r Inchcape Wroclaw. VIN: A256652
oli222 odpowiedział(a) na masta112 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiem moze jestem przewrazliwiony ale nie lubie mieć szpachli na aucie... :wink:
-
E90 318d 2009r Inchcape Wroclaw. VIN: A256652
oli222 odpowiedział(a) na masta112 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża co niby "stety" ?
-
E90 318d 2009r Inchcape Wroclaw. VIN: A256652
oli222 odpowiedział(a) na masta112 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażniestety byla tez przygoda (fotki od pracownika ASO): http://pokazywarka.pl/g9or7z/
-
E90 318i 2008r. VIN: A420016
oli222 odpowiedział(a) na masta112 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasta prosze tylko nie tego paździocha... bity, goły, srebrny, brzydki :)
-
BMW E60 3.0i 231KM 2003r automat - falujące obroty nie zawsz
ja mam podobnie skrzynia zmienia aksamitnie, ale konwerter bede wymieniał bo faluje...problem popularny dość w asb
-
Jaki silnik do e90?
nie 2008 tylko 2006 rok, autko kosmos
-
Jaki silnik do e90?
...
-
Jaki silnik do e90?
poprosimy vin i więcej foto
-
Jaki silnik do e90?
Auto-Klinika Pruszków dobrze sprawdzą i 200 zł zapłacisz... ale nie wiem czy handlarz się zgodzi tak daleko jechać :mad2: na prymasa masz "warsztat pompa", serwis uzytkownika forum "papik" cena pewnie podobna
-
Jaki silnik do e90?
Po co zgadywać, masz dobrą cenę i kilka serwisów bmw w okolicy, umawiaj sie koniecznie obejrzyj go od spodu. No i wrzuc koniecznie fotki pod maską
-
BMW E60 3.0i 231KM 2003r automat - falujące obroty nie zawsz
a ja nie jestem mechanikiem i powiem że konwerter masz do regeneracji...
-
Jaki silnik do e90?
Dość bogata fajna wersja, zweryfikuj czy gdzieś na drzewie sie nie zawinął w przeszłości (malowany słupek) i jak ok to bierz :) apropos wydechu, powinien być czyściutki z blachą w środku - czarny może oznacza że dpf i kata wycięty...
-
Jaki silnik do e90?
bez przesady z tym zarżnieciem :mrgreen: ten jest 20 tysi drozszy od tego mojego z linku, za tyle to masz silnik, rozrząd, dpf, turbine i inne pierdółki... :) spojrz na to w ten sposob :) ten z Gdanska wygląda okazyjnie i pewnie po tygodniu ślad po nim zaginie... ps. uwierz pomimo wad rozrządu, baaaardzo przyjemnie latają te silniczki, a palą tyle co polo tdi :mrgreen:
-
Jaki silnik do e90?
a może gazownia ma coś do tego ?
-
Jaki silnik do e90?
masta a ten http://otomoto.pl/bmw-318-stan-salonowy-C35657463.html duuuzo taniej od tych benzyn, na rozrząd i nową turbinke kasy zostanie (o ile będą wogole do wymiany) :)
-
Jaki silnik do e90?
Były właściciel na pewno ma coś do powiedzenia :|