witam mam BMW E60 2003r 3.0 benzyna 231KM AUTOMAT problem mam z falującymi [ skaczą ] obrotami silnika nie zawsze ale czasami tak mi się dzieje . Jeden z elektryków powiedział mi , że to będzie klema akumulatora minusowa , drugi mechanik od bmw powiedział ze problem z odma olejową . Akumulator i alternator mam nowe , jak kupiłem z Niemiec auto to nie miała ładowania. Czy ktoś mi podpowie co to może być ?