Treść opublikowana przez Słaby123
-
WYZWANIE E93 Przed zakupem prośba o wszelkie uwagi i oceny
Słaby123 odpowiedział(a) na adamred temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMyśle ze lewarek jest najmniejszym z twoich problemów.. sam piszesz ze masz wątpliwości co do kół, to jest chyba ważniejsze od lewarka który niby wibruje. Po za tym auto na letnich kołoch wygląda jak ''koza'' bardzo wysoko stoi. itd.... Po zdjęciach które wkleiłes to jak wróżenie z fusów.
-
e46 316 Czy ktoś ogladał
Słaby123 odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNastępny mutant z allegro... idealna, perfekcyjna, jak nowa, najlepszy silnik..... cud miód i orzeszki :duh:
-
BMW e39 528 Wągrowiec
Słaby123 odpowiedział(a) na picasso79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBmw touring+ Hak + niemiecka fantazja = ciąganie przyczep kempingowych wieklości małego domu.... automat moze juz nie istnieć... :mad2: 270 tyś po drogach i żadnego wypadku kolizji??? :cool2: Jakim cudem!!! :duh:
-
WYZWANIE E93 Przed zakupem prośba o wszelkie uwagi i oceny
Słaby123 odpowiedział(a) na adamred temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMyśle ze jest szereg rzeczy którymi powinieneś bardziej sie martwić i sprawdzic. Po za tym piszesz i porównujesz skrzynie które nie są ''połączone bezposrednio'' z lewarkiem. a w tym aucie jest.
-
brak paliwa, 520d nie zapala, możliwe przyczyny ??
Moze czujnik pokolizyjny? nie wiem czy bmw. taki posiada kiedys w fiacie taki miałe, po kolizji trzeba go wcisnąć, w fiucie był gdzies pod deską. Objawy identyczne.
-
WYZWANIE E93 Przed zakupem prośba o wszelkie uwagi i oceny
Słaby123 odpowiedział(a) na adamred temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZe zdjęciami to Cię nie ponosło...... 3. Wibruje lekko drążek skrzyni biegów, w e92 tez było podobnie ale trochę mniej wibrowało. Czy to standard? W grupie VAG tego nie zauważyłem :duh: Prosze nie osłabiaj mnie :mad2:
-
e46 330ci Warszawa bawarski kasek
Słaby123 odpowiedział(a) na nowy0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzepraszam ale nie mam siły na opisy mutantów z allegro :duh: auto petarda, nic tylko brac i sie cieszyc, dziełem sztuki M3.
-
Prosze o ocene e60 545i
Słaby123 odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakoś dziwnie to wygląda. niby dzwon ale nie wiadomo do końca jaki... Wydaje mi sie ze, przednie prawe koło dostało bo jakos dziwnie stoi. W vinie jest kraj niemcy, czyli ktos sprowadził do usa z de? Naturalnie w ogłoszeniu ''bezwypadkowe'' :mrgreen: :mad2:
-
BMW e92 335i 2007r - Łódź - VIN: WBAWB73507P024026
Słaby123 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo wy wiecie o zabijaniu.... :mrgreen: viewtopic.php?f=44&t=178173 Kto przebije mojego cukierka? :norty:
-
BMW e46 330Ci KOBIÓR woj. śląskie
Słaby123 odpowiedział(a) na flex temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKuku przodem na 99%. (głowy nie dam) Chyba jest mocno obniżona? Na takim zawieszeniu i tych kołoch musi byc komfortowo... :mrgreen: No i chyba foto nie na czasie...?
-
Prosze o ocene e60 545i
Słaby123 odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrawie jak M5 :mrgreen:
-
Prosze o ocene e60 545i
Słaby123 odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże do 545i jej daleko, ale cos mnie w niej zaciekawiło dzwoniłem, chyba z czystej ciekawosci... Gdyby ktoś sie interesował przestrzegam przed dwiema sprawami. Po długiej i okrężnej rozmowie elementów malowanych w aucie przybywało :mrgreen: Faktura zakupu auta z Hiszpani opiewa na 17tys zł. :shock: Czyli raczej w słabym stanie było auto lub wałek z akcyzą. Dodam że wszystkie m dodatki montowane niedawno przez obecnego właściciela. Smierdzi mi podstępem :mrgreen: http://moto.allegro.pl/bmw-e60-m5-2005r-idealna-serwisowana-i2115306967.html A zapomniałem na vin czekam i czekam i czekam......... jescze jedna dzis bede miał vin, moze ktos oglądał? http://otomoto.pl/bmw-545-C21515450.html juz mam WBANB33574B109670 Kraj pochodzenia wzbudza niepokoj :mrgreen:
-
Prosze o ocene e60 545i
Słaby123 odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWinny się tłumaczy :mrgreen:
-
Prosze o ocene e60 545i
Słaby123 odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZe Swrzedza czyli ta co pali 13 lit. gazu? :mrgreen:
-
e46 do oceny ws.kupna
Słaby123 odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNastępnu mutant z allegro! :duh: jak czytam takie tresci ogłoszenia to sie zastanawiam ''co autor miał na mysli...'' Zamontowałem instalację gazową-sekwencyjną,w zeszłym miesiącu wymieniałem reduktor(ma 2 lata gwarancji). :mad2: Autko w większości użytkowane przez żonę,bezwypadkowe,bezawaryjny :mad2: a on sam na 100% lekarz :mrgreen:
-
UWAGA SZROT! BMW e46 320d m-sportpaket 2 WIESBADEN- NIEMCY
Słaby123 odpowiedział(a) na AERO777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż
- E 60 535d
Słaby123 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoze nie wprowadze nic ciekawego do rozmowy, ale chciał bym napisać odnośnie cen aut i moich obserwacji w ich temacie. Mianwicie, jakis czas temu oglądałem 535d m pakiet niebieskie sedan w aukcji piękne (auto z gdyni) póżniej temat sie przewiną przez forum ze auto ma wyposażenie duuużo panad vin.(do końca nie pamiętam) setno sprawy jest takie ze auto kosztowało 70tyś. oglądałem i ogólnie totalna kiszka. z tyłu mega dzwon. z przodu chyba nie lepiej, progi poniszczone, jakies dziwne wibracje, komora silnika wielka czarna [BAD]!, nie wspomne o tym ze własciciel jak mnie przewiózł ( 3 min po odpaleniu zimnego aut) to oranżada z komunii mi sie odbiła. podziekowałem i dzida.Następnego dnia niewiem jakim cudem w trakcie opowiadania mojej przygody w pracy mój kolega wyskoczył z tekstem.... to chyba mój kolega sprzedawał. zadzwonił przy mnie i co???? okazało sie ze auto sie sprzedało tego samego dnia, klient zadzwonił przyjechał, kółko po Gdyni wysiadł i powiedział KUPUJE!! i auto poszło za 70tys. oględziny+ tranzakcja 15 min! Wic myśle ze własciciele wystawiają auta z cenami z kosmosu i czekają na branie! póżniej można zawsze opuścić i negocjować.- Prosze o ocene e60 545i
Słaby123 odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBroń Panie, nie mam najmniejszej ochoty na oczernianie właściciela. Napisałem to w formie info dla zainteresowanych ewentualnie tym autem.- Prosze o ocene e60 545i
Słaby123 odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziekuje za vin. Szkoda auta bo bardzo fajnie wyposażone. Takie było by 100% w moim typie. Ale kupować od tak kompetentnej osoby to raczej nie dla mnie.... ( NIE MAM ZDROWIA NA TAKICH LUDZI) A zapomniałem napisać... na pytanie czy przy zakupie nie sprawdzał bezwypadkowosci? odpowiedział że takie rzeczy nie interesują go w samochodach.... zabiło mnie to i podziękowałem. Auto moze byc całkiem ok, tylko trzeba by chyba prześwietlic każdą dziurę, no i napic sie nerwosolu przed spotkaniem z właścicielem :mrgreen: Ja wymiękam. SZUKAM DALEJ PEREŁEK :mrgreen: :mad2:- Prosze o ocene e60 545i
Słaby123 odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSpasowanie tylnej klapy to mistrzostwo :shock: :shock: :shock: Bezwypadek :mad2: Mam vin. b078719 Rozmowa z właścicielem bardzo ciekawa...... :mad2: mówi tak.... W sumie to niewiem czy auto jest bezwypadkowe, ale nie ściąga wie chyba tak :duh: mam 3 miesiące auto a sprzedaje, bo potrzebuje gotówki, ale szukam lepszego auta.... :duh: gazu tyle pali tylko trzeba wolno jezdzic :mad2: :mad2: :mad2: :mrgreen: Masakra, jest moim idolem.- e60 - VIN: WBANC71020B632374
Słaby123 odpowiedział(a) na krzepa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZawsze wydawało mi sie, że sprawdza sie przed zakupem :duh:- Ostrzeżenie ,tragedia zwana e39, angol !!!
Słaby123 odpowiedział(a) na aquarel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle nie mów ... stracisz kolegę :mrgreen:- Prosze o ocene e60 545i
Słaby123 odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA tam sie czepiasz, przeciez jest wyrażnie napisane stan-idealne bezwypadkowe :mrgreen:- Prosze o ocene e60 545i
Słaby123 odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMam całkowicie odmienne zdanie.. :) e60+ M-PAKIET = walentynka :cool2:- [e61] zmiana podświetlenia deski rozdzielczej!
Czy to czasem nie sztuka dla sztuki? - E 60 535d
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.