Treść opublikowana przez Zodiac
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Wracając do tematu... Musze przyznać, że siedzenia w M3/M4 miażdżą, nigdy bym nie pomyślał, że bedą wygodniejsze niż w F10. Jak wsiadam do 2.0d teraz, to mam wrażenie, jakbym siedział na taborecie :mrgreen: maja --> wrzuć fotki po malowaniu, chętnie zobaczę efekt :cool2:
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Ja mam z tego tylko radosc :mrgreen:
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Kolega kacpercio chyba nie "tutejszy" :mrgreen:
-
F10 Hi-Fi Proffesional
PRO-AUDIO Tychy
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Jak to po co, jak ktoś ma kompleksy, to musi "czepnąć" słabszego, żeby się lepiej poczuć :mrgreen:
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Zastanawiam sie nad białą folią na auto w tym roku - mozecie polecic jakies rozwiazania, ktore beda wygladac jak oryginalny lakier BMW? Kolor docelowy to Alpine White :mrgreen:
-
BMW 528i problem z silnikiem
Maja w logach auta kiedy komunikat sie pojawil, nie maja kiedy zniknal, wiec bedzie droga przez meke, zeby dostac naprawe na gwarancji. Daj znac co sie uda zalatwic.
-
Felgi do F10
Jeszcze sie jako tako toczy na 19", na 20" najwyzej bede jezdzil tylko z górki :mrgreen:
-
Felgi do F10
Tez jestem zdania, ze 18" slabo pasuje do F10. Mam na lato 19" i zastanawiam sie, czy nie sprzedac 18stek z zimówkami i nie przerzucic na zime 19", a na lato nie zrobic sobie kompletu 20stek. Auto na zimowych 18" zupełnie nie robi na mnie wrażenia :(
-
BMW 528i problem z silnikiem
Co serwis proponuje z tym fantem zrobic? Wymienia silnik na gwarancji?
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Jaki rocznik tej F11? Juz robia 2.0d w F-kach?
-
Śląskie
Tez dostalem takiego esa.
-
F10/F11 LCI - Facelifting
Wrzuc fotki na forum lub na PW, bede wdzieczny. NIe moge sie zdecydowac ktory grill wybrac :cool2:
-
F10/F11 LCI - Facelifting
Ostatecznie nie wlożylem grilla LCI, ale podobno pasuje bez problemu. Zrezygnowałem w zasadzie w ostatniej chwili, zdecydowałem że zostanę z oryginałem, przynajmniej na razie. Zakup w ASO to najlepsza opcja. Te M-ki też można kupic w ASO (na zamówienie raczej), natomiast największy problem z nimi jest taki, że nie da się zdjąć napisu "M5". A ten niestety do 2.0d troche nie przystoi :wink: aczkolwiek to moja prywatna opinia :mrgreen:
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Też jeżdżę z powłoką i to super sprawa. Co prawda efekt kropelkowania / łatwego schodzenia wody nie utrzymuje się za długo, ale zmywanie czegokolwiek z auta (owady, ptasie odchody, etc) to chwila i czysta przyjemność, schodzą bardzo łatwo. Zakurzone auto wystarczy przemyć miekką wodą, krótka trasa żeby "ściągnąć" jej nadmiar i znowu można cieszyć się czystym pojazdem :cool2:
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
To prawda, mam wpis 9999km, ale nie jestem pewien czy to efekt systemowy braku możliwości wyświetlenia większej liczby w tym miejscu, czy też wartości średnie są podawane z odległości realnie przejechanej.
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
Nawet ten pokładowy główny?
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
Przyznam się, że na spalanie nieczęsto zaglądałem w 4.4 V8, w kosiarce 2.0d dziś pierwszy raz wklikałem się w kompa i pokazuje od nowości średnie spalanie 7.2 na przestrzeni 55 tys km :cool2: Tryb mieszany 50/50 miasto/trasa, przez 80% czasu jeżdżę w trybie sport, bo jakoś lepiej mi się wtedy prowadzi, a zamęczanie silnika niskimi obrotami w trybach ekonomicznych jest nie dla mnie :wink: zawsze wyłączone auto start/stop!
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
W normalnym kraju nie da się jechać szybciej, bo po kilku fotoradarach składasz papiery albo płacisz 1/3 wartości auta jak przydją zdjęcia :wink: Tylko w dzikich krajach jest wjazd na autostrade, but do podłogi i miganie światłami :mad2:
-
Śląskie
Ja osobiscie nigdy na to nie zwracalem uwagi, w zadnym aucie serwisowanym u nich. Umawiam sie na cene za robocizne i (zazwyczaj) tyle place :cool2:
-
F11 535d xDrive vs. Audi A6 3.0 tdi Avant
No tak, zgadzam się z Dorth - Audi ma piekne światła. A BMW - całą resztę :wink:
-
Jakie audio zamiast standardowego w F10?
Zapytaj w jakims renomowanym punkcie, w którym robia dobre audio - na pewno cos na to poradzą. Ja zmieniałem audio w Tychach ze standardowego, ale mówili, że mieli już kilka aut ze zmienionym hifi i jedno hifi professional.
-
F11 535d xDrive vs. Audi A6 3.0 tdi Avant
Dokładnie tak to działa w cywilizowanych krajach, tylko trochę drożej sobie liczą :cool2: :mrgreen:
-
F10 530D 2013rok
Wydech wygląda zaje...ście :cool2: Biały leży bardzo ładnie na F10, w mpaku jest klasa :cool2:
-
F11 535d xDrive vs. Audi A6 3.0 tdi Avant
Wiadomo, ASO nie bedzie diagnozowac - jak im komputer pokaze "do wymiany", to wchodzi nowy i fakturka, nastepny klient prosze :cool2: