Treść opublikowana przez cypisek21
-
e92 335xi Pajeri91. 384 km, 580 nm
no i git. Ale jak dla mnie klocki dramat.
-
e92 335xi Pajeri91. 384 km, 580 nm
jurid white to jedne z najgorszych klockow. wywal to w smietnik jesli chcesz hamowac autem. mialem 2 razy w kupionym aucie te klocki i w moment je wyrzucalem. czy twoj mistrz od toczenia maszyne ma wystarczająco sztywna?? bez luzów?? bo to jest klucz do sukcesu... jakie masz bicie po montazu ?? oczywiscie 3 powierzchnie z 1 zamocowania tak ?
-
Moja F31 335d 407KM 781Nm wynik po programie u Aligatora;)
Mariusz powiedz mi po co ci tych koni tyle jak tobie te auta tak malo pala ;)
-
Niepozorna 118d
Spalanie zamyka sie w 6 litrach na miescie :D
-
Moja F31 335d 407KM 781Nm wynik po programie u Aligatora;)
Dobry ruch
-
330xd cypisek
Aso
-
Moja F31 335d 407KM 781Nm wynik po programie u Aligatora;)
Adaptacje x drive robilem w garazu. Moim Laptopem z programem do bmw :) Co do zmiany lamp..... auto masz swieze naciesz sie troche pojezdzij :) te lampy performance bez obrazy ale zalatuja tandeda. Nawet ten chrome mi sie podoba bo dodaje szyku troche do auta...
-
330xd cypisek
Wypieczone przetoczone ;) pomierzone piasty i tarcze z piastami po robocie. Wyszlo top... czekamy co przyniosa kolejne hamowania :shock: :twisted:
-
E91 320d M47 '06 M-pakiet Le-Mans Blau by aaben
Poloz kwarc lub ceramike lepiej da niz rotscja ale rozumiem ze nie kazdy ma maszyny. Efekt ok wosk max 3 miesciace
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
hmm no ze tak powiem mam mieszane uczucia co do czarnych kół.... miałem czarne kolo w e87 i jak je przemalowalem ze srebrnego to jakby sie zgubiło..... cala robota poza tymi dziwnymi oponami top.... zdjalbym to.... sprzedal a kupil cos pewniejszego producenta .. ! ale wzor felg fajny !
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Jak chcesz dobry dystans kup z dystoma srednica z zewnątrz okolo 152-155mm zadzwonisz do nich beda wiedziec o co chodzi
-
330xd cypisek
Gdyby ktos byl chetny na dyfuzor z wlokna weglowego zapraszam bo jest zmiana koncepcji
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Powtarzam to co pisalem wyzej. 12->25 mm sie zgodze 10 niema szans.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
U mnie w x3 byly 4x te same i scieraly sie dosc rowno
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Jezeli masz chociaz trochę wyobraźni przestrzennej to zastanow sie
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Obwod obwod obwod... masz zla konfiguracje ludzie ci tlumacza ty swoje. Pilnuj wymiarow jak na slupku skoro kalkulatora zmaminnikow nie rozumiesz. lub 4x te same opony. szerokosci zycze
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
napisalem co jest wazne wyzej dla X drive dorosly jestes robisz jak uwazasz
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
nie kupuje sie dystansu o grubosci 10mm bo felga zamieat trzymac sie na pierscieniu centrujacym trzyma sie na srubach....
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
pryz tej rozbieznosci dziala ci jeszcze naped 4x4?? absolutnie nie polecam tego zestawienia w 4x4
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
nie kupuje sie pierscienia dystansowego o grubosci 10mm jak uzywasz tarczy z otworem centrujacym tej samej wielkosci co piasta.
-
330xd cypisek
Haha no niby mgr inż ale od biomechaniki :P ale ojciec od dziecka męczył mnie materiałoznawstwem i metalurgia... takie jego życiowe zboczenie.... :) Gdyby ktoś chciał pozgłębiać temat jakie przemiany zachodzą podczas tego procesu zapraszam do lektury L.A. Dobrzanski Materiałoznawstwo. Opisałem to tak w skrócie i po domowemu, ale nie odbiega to wiele od fachowego podejścia do tematu. Usunąć naprężenia i obrobić na nowo 3 powierzchnie z jednego zamocowania. Natomiast jeśli rozgrzejemy bardzo mocno tarcze (tak na swiecąco) i staniemy na dlugich światłachz hamulcem wciśniętym, to na powierzchni pokrytej przez klocek może zrobić się lokalna rekrystalizacja i rozrost ziarna. wtedy tarcze śmietnik.. auto mimo prostej tarczy będzie podskakiwać podczas hamowania.
-
Moja F31 335d 407KM 781Nm wynik po programie u Aligatora;)
X drive oryginalny kupowalem w aso.. Adaptacja obowiazkowa podczas wymiany oleju.. tak jak Kulfon pisze :)
-
Niepozorna 118d
widzialem ja ale wtedy amorow jeszcze nie miala zalozonych :)
-
Niepozorna 118d
:) Jezdziłbym :)
-
Moja F31 335d 407KM 781Nm wynik po programie u Aligatora;)
a w x drive kto olej wymieni ?? :>