Treść opublikowana przez maciek_zdw
-
BMW E63 2005r. 645 VIN: WBAEH73485B191598
maciek_zdw opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam Może ktoś coś więcej powiedzieć o tym aucie, wersja USA ściągnięta z Niemiec według właściciela auto było uderzone w prawe koło tylko pytanie czy prawe koło doszło do lewego czy nie. http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-6-z-a-m-i-a-n-a-ID4p91sv.html
-
BMW E61 530d 2007r po lift panel klimatyzacji
:search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: Witam Mam takie pytanie: mam do kupienia BMW z 2007r. manual pollift z odziwo manulaną klimatyzacją, czy jest możliwość przełożenia panelu i czy będzie to działać.
-
BMW 330 IX WBAEW51030PG01006
maciek_zdw odpowiedział(a) na maciek_zdw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa też szukam takiego auta dla żony także nie ma w tym nic dziwnego.
-
BMW 330 IX WBAEW51030PG01006
maciek_zdw opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam Co powiecie o tym BMW http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-xi-330-231km-4x4-benzyna-gaz-automat-full-opcja-ID6ycPex.html
-
BMW e46 325 2002r. VIN WBAEV32070FX60796
maciek_zdw opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam Ktoś coś może powiedzieć więcej o tym aucie? http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e46-325i-automat-gaz-2002r-skora-xenon-zamiana-na-minivana-z-dop-ID6ycrxJ.html Może ma ktoś z was możliwość sprawdzenia przebiegu w serwisie. Pozdrawiam
-
BMW 325i 2002r. VIN WBAET37432NG83177
maciek_zdw odpowiedział(a) na maciek_zdw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTemat nie aktualny Już wcześniej auto zostało rozszyfrowane: http://bez-wypadkowe.net/showthread.php/16918-Bmw-325i-e46-2002-vin-Wbaet37432ng83177-bezwypadkowe
-
BMW 325i 2002r. VIN WBAET37432NG83177
maciek_zdw opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam Co sądzicie o tym BMW, rozmawiałem z właścicielem twierdzi, że wszystko jest ok, pracuje przy montażu gazu także zrobił sobie serwis całej instalacji sama instalacja firmy KLM. Odstrasza mnie wersja amerykańska nie mam przekonania do amerykańców, ale właściciel twierdzi, że wszytko jest ok auto sprowadzone najprawdopodobniej ze stanów do Niemiec potem do nas drugi właściciel w kraju. http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-pilnie-sprzedam-piekna-bmw-e-46-ID6ycc2P.html
-
BMW E60 535d 2005r. VIN WBANC91010B762061
maciek_zdw odpowiedział(a) na maciek_zdw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA coś takiego: http://allegro.pl/bmw-535d-e60-2005-2006-headupdisplay-comfort-b-dpf-i4785952081.html VIN w ogłoszeniu.
-
BMW E60 535d 2005r. VIN WBANC91010B762061
maciek_zdw opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam Proszę o opinie na temat auta z ogłoszenia: http://otomoto.pl/bmw-535-orginalny-m-pakiet-mpakiet-stan-bdb-C32278516.html
-
BMW E60 535d 2005r. VIN WBANC91090B760378
maciek_zdw opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam Co możecie powiedzieć o tym aucie, może ktoś już je oglądał. http://otomoto.pl/bmw-535-m-pakiet-full-opcja-C35067332.html
-
BMW E53 4.8 350KM 2001r.
maciek_zdw opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam Co sądzicie o tym BMW, przede wszystkim to chyba silnik 4.8 wychodził trochę później i miał trochę więcej mocy. POCZYTAJ regulamin działu - moderator
-
[E60]BMW 525d wbanc51050b130494 Chełm
maciek_zdw opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam Chciałem zasięgnąć waszej opinii na temat samochodu, a przede wszystkim silnika 2.5d. W tej chwili jeżdżę E39 530dA z 2001r. i nie wiem nic na temat silnika 2.5. Auto z 2004r. przejechane 217 000km, tylko trochę dziwne jest to, że podczas rozmowy z właścicielem nie uzyskałem informacji na temat pochodzenia auta, nie ma też żadnej udokumentowanej historii auta. http://tablica.pl/oferta/bmw-525d-ID5-ID2Vjtt.html
-
BMW 530dA gaśnie podczas jazdy.
Ogólnie sprawa zakończyła się tak, zawór który został wymieniony na początku okazało się, że należało go wymienić bo był przytarty przy membrance ale nie był on przyczyną usterki, wlałem do baku miksolu jeżdżę już drugi trzeci i wszytko jest ok najprawdopodobniej pompa wstępna się przytarła i jak ją przesmarowało to wszytko jest ok mam przynajmniej taką nadzieje.
-
BMW 530dA gaśnie podczas jazdy.
Jeszcze takie pytanie, bo nie wiem teraz co zrobić z tym zaworem regulacji ciśnienia po którego wymianie auto zachowuje się tak samo jak przed wymianą i nie wiem teraz bo pytałem się mechanika czy wymiana tego rzeczywiście była potrzebna na co usłyszałem, że raczej tak bo zauważył, że ten zawór jest przytarty co może również wskazywać na uszkodzenie pompy wtryskowej, ale czy zawór który jest elektro magnesem który tylko otwiera i zamyka przepływ może być w jakiś sposób przetarty, bo coś mi tu nie pasuje.
-
BMW 530dA gaśnie podczas jazdy.
Ten koleżka o którym piszesz jest na Krobanowie podobno dobry i nie drogi znajomemu skrzynie od 540 zrobił za 800zł, wyczyścił zrobił wsteczny bo nie było, ogólnie zadowolony był kolega i też mi go polecał, dzisiaj też rozmawiałem z o nim i też mi go polecano ale nigdy nie byłem u niego. A co do mojego auta to pojechałem rano do mechanika podpiął komputer wyskoczył błąd ciśnienia na listwie, sprawdza ciśnienia książkowe auto chodziło ze 20 minut na 2000-2500 obrotów i nie wszytko w klasie parametry silnika wzór, pojechałem pojeździłem zgasła :x dzwonie do niego przyjechał z komputerem, auto nie chciało znowu odpalić, sprawdza nie ma ciśnienia na pompie wtryskowej ale jest też za małe ciśnienie na pompie wstępnej i tutaj może być przyczyna bo ona nie podaje dalej i pompa wtryskowa się w ogóle nie załącza. Zobaczymy będę pisał co dalej się będzie działo.
-
BMW 530dA gaśnie podczas jazdy.
Do Szmidy na świerkową.
-
BMW 530dA gaśnie podczas jazdy.
Z tego co zdążyłem się zorientować to z pompą paliwa nie jest taki problem, ale co z pompą wtryskową tutaj jest chyba duża ingerencja w silnik jeśli chodzi o wymianę.
-
BMW 530dA gaśnie podczas jazdy.
Jutro rano wracam na warsztat i zobaczymy. Wyczytałem jeszcze, że może się pompa paliwa zacierać w momencie kiedy silnik się rozgrzeje i wtedy auto staje podobno można też zalaź miksolu i pompa może chodzić jeszcze długo jeśli oczywiście to jest pompa. A propo pompy jak duża jest ingerencja w silnik w momencie kiedy doszło by do jej wymiany?
-
E39 maly problem z PDC
Jeśli jakiś czujnik będzie uszkodzony to PDC w ogóle nie będzie działać po włączeniu wstecznego będzie tylko krótki ciągły sygnał informujący, żę PDC nie działa i będzie na przycisku mrugać na zielono.
-
Filtr odmy
Ja wymieniam co 30tyś znalazłem instrukcje jak to zrobić i sam sobie wymieniam ogólnie banał, podobno bardzo ważna rzecz a często użytkownicy BMW o tym zapominają, ja płaciłem chyba 120-140zł za komplet filterek z membranką.
-
BMW 530dA gaśnie podczas jazdy.
Witam Mam problem ze swoim BMW mianowicie gaśnie podczas jazdy i nie mogę jej odpalić, auto postoi jakiś czas i odpali jak gdyby nigdy nic, odstawiłem auto do mechanika wpiął komputer coś tam pokazało na temat wtrysków i czegoś tam jeszcze, generalnie coś z układem paliwowym. Na początek wtryski okazało się, że wzór, wiec wymienił mi zawór regulacji ciśnienia koszt z robocizną 720zł no ok. wyjechałem autem zrobiłem dokładnie 14km i auto zgasło i znowu to samo. Wiec proszę teraz was o podpowiedz co może być uszkodzone tak, że jak jutro zaprowadzę to żeby mi jakiegoś kitu nie wciskali. Pozdrawiam
-
(E39) Problem z modulem komfortu oraz pamiecia foteli.
Wcześniej było dobrze. Teraz w zimę tak się zaczęło dziać.
-
(E39) Problem z modulem komfortu oraz pamiecia foteli.
Witam Mam również problem z pamięcią foteli i kierownicy, BMW 530dA 2001r. 1. Mianowicie praktycznie za każdym razem kiedy włączam stacyjkę kierownica ustawia się w pozycji nie wiadomo skąd wziętej wciskam "M" na drzwiach ustawiam kierownicę wciskam odpowiedni numer zapamiętuje na kilka ustawie po czy znowu to samo pozycja w ogóle nie wiadomo skąd. Kiedy natomiast wyłączam silnik i wyciągam kluczyk ze stacyjki kierownica i wraca na samą górę a kiedy ręcznie podniosę ją to traci ustawienie i przy kolejnym włączaniu stacyjki stoi. 2. Kolejny problem to pamięć fotela kierowcy mam ustawione dla 2 kierowców, jednak kiedy dłużej się nie używa ustawienia numer 2 to również je gubi i po naciśnięciu nic się nie dzieje, ale nie zdarzyło mi się żeby zgubił ustawienie numer 1 zawsze kiedy przestawię fotel i nacisnę jedynkę ustawia tak jak należy. 3. Następnie kiedy wyłączam silnik i wyciągam kluczyk ze stacji raz się zaświeci światło wewnątrz a za innym razem zaświeci się dopiero po otwarciu drzwi. Wszystkie problemy takie pierdołowate ale najbardziej denerwujące.
-
BMW E39 530dA 2001r problem z pamięcią
Witam Mam taki może nie problem ale mankament który mnie denerwuje, mianowicie komputer nie gubi pamięć dla 2 kierowcy np. zmienia ustawienie kierownicy i lusterek a fotela już nie, czasem po wyłączeniu silnika i wyciągnięciu kluczyka kierownica nie podnosi się maksymalnie a kiedy podniosę ją maksymalnie to muszę ponownie ją ustawiać i zapisywać pamięć, w momencie kiedy przestawiam ustawienia z drugiego na pierwszego kierowcę nie wszytko wraca tak jak powinno głównie kierownica nie wraca do ustawionego dla pierwszego kierowcy położenia. Z czego wynikają te błędy, byłem na komputerze i nic nie pokazało?
-
BMW E39 530dA 2001r sensor deszczu
Witam Wymieniłem niedawno szybę czołową w moim BMW, zamówiłem szybę pod sensor i po wymienia nie mam w ogóle czasówki. Sensor jest dobry bo pojechałem na myjkę i lałem wodę na szybę i sensor ustawiony był najczulej czyli to pokrętło na dźwigni od wycieraczek w najwyższej pozycji to co jakiś czas przetarło szybkę kiedy w takim ustawieniu wycieraczki powinny wycierać bez przerwy. Pojechał w miejsce gdzie wymieniałem szybę i chcą jeszcze raz wymienić mi jakiś żelek pod sensor.