Treść opublikowana przez tomek328iA
-
Magiel, krzyzak czy cos innego? wozi po drodze
u mnie lekko puka - regeneracja?
-
buczenie (z tyłu) przy pręd. 55-80km/h
mam ten sam problem od roku czasu, pojawil sie nagle i jego intensywnosc nie wzrasta...buczenia i drgania najwieksze w okolicach 90-> km/h. Koła nie mają z tym nic wspólnego
-
Problem z ogrzewaniem - ciągle gorące powietrze na szybę
zrozumialem za pierwszym razem ,ale pod maske zagladam tylko by sprawdzic olej :wink: nie jest to wszystkod la mnie takie oczywiste.
-
Problem z ogrzewaniem - ciągle gorące powietrze na szybę
robil ktos moze na forum jakis opis z fotkami jak to zrobic ??
-
Problem z ogrzewaniem - ciągle gorące powietrze na szybę
super, ze ktos wiecej sie wypowiedzial :) zaworek mam za 60zl, nowy do benzyny okolo 280. Chyba tez pojde w uzywke, next time jak padnie kupie noweczke ;) dobrze, ze zima idzie to sie nie musze spieszyc bo tak nei przeszkadza :)
-
Problem z ogrzewaniem - ciągle gorące powietrze na szybę
mam nadzieje, ze bedziesz pierwszy i podzielisz sie wynikami :P moze ktos jeszcze sie wypowie??nie wydaje mi sie, zebysmy tylko my spotkali sie kiedys z tym problem.... czy po podlaczeniu do kompa powinno wywalic jakis blad swiadczacy o przyczynie?
-
Problem z ogrzewaniem - ciągle gorące powietrze na szybę
Co bym nie ustawil zawsze dmucha gorace powietrze na szybe,wczesniej tak nie bylo :/ klima dziala,mam wplyw na zmiane temperatury z nawiewow skierowanych do wewnatrz...moze ktos jeszcze sie wypowie
-
Problem z ogrzewaniem - ciągle gorące powietrze na szybę
podobno winny jest jakis zaworek :) czy chodzi o ta czesc o nr 2? http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AM51&mospid=47641&btnr=64_0890&hg=64&fg=18
-
Problem z ogrzewaniem - ciągle gorące powietrze na szybę
Hej, wczoraj zauważyłem pewien problem - nie ważne co nawciskam w climatronicu i tak na szybę leci gorące powietrze :/ z nawiewów do wewnątrz jest ok, tak jak być powinno. Wie ktoś co może być przyczyną lub jest ktoś w WWY kto by mi pomógł to zdiagnozować?
-
Ile tysięcy km mają nasze beemki ??
328iA 96tys :) prod 2000, 1 rejs 2002
-
Tylny zacisk nie odbija [e46 328 00r], regeneracja czy uzyw?
moge kupic nowy, nie ma problemu - na allegro sa jakies zamienniki czy tez w inter carsie. Zna ktos moze wymiary tloczka? znajduje jakies sprzeczne informacje...
-
Tylny zacisk nie odbija [e46 328 00r], regeneracja czy uzyw?
dzieki, za odpowiedz na podanej przez Ciebie stronie nie ma jednak zestawow do regeneracji :/ ale moge smialo zakupic w aso, sprawdzalem jakis czas temu po znizkach mialem za 75zl gumki. tloczka nie wymieniac????
-
Tylny zacisk nie odbija [e46 328 00r], regeneracja czy uzyw?
hej, mam mocny problem z tylnym zaciskiem. byl juz raz czyszczony i smarowany na poczatku roku i znowu odmowil posluszenstwa - nie odbija :/ zjaralo mi sporo klocka za nim zauwazylem. Nie wiem co zrobic: - znowu czyscic i smarowac stary? - kupic gumki i tloczek (jezeli tak to jaki???328i 2000r, nie znam rozmiaru tloczka?) - kupic uzywany zacisk? prosze o porady :)
-
Mokro pod dywanikiem pasażera, lewy tył, zdjęcia!
http://images37.fotosik.pl/1819/e48bb7a03fa7e838m.jpg
-
Mokro pod dywanikiem pasażera, lewy tył, zdjęcia!
pianka byla zrywana przy wymianie mechanizmu szyby więc może być coś źle podklejone. Zastanawiam się tylko jak woda może się przez to lać skoro jest to wygłuszenie od wewnętrznej części drzwi od razu pod boczkiem :roll: tam woda może grasować?
-
Mokro pod dywanikiem pasażera, lewy tył, zdjęcia!
na fotce nr 2 czerwonym kolkiem zaznaczone miejsce w którym ten zamszyk byl przesiąknięty wodą
-
Mokro pod dywanikiem pasażera, lewy tył, zdjęcia!
http://images42.fotosik.pl/626/23c2e5f67619a9e2m.jpg http://images40.fotosik.pl/1836/ca1b4e2d29a041d3m.jpg http://images45.fotosik.pl/1596/3cb9e3a597f422b3m.jpg http://images45.fotosik.pl/1596/144ec29e7999165cm.jpg http://images50.fotosik.pl/1710/a3b9a6281028b3c1m.jpg
-
Mokro pod dywanikiem pasażera, lewy tył, zdjęcia!
Hej, posiadam e46 w sedanie 2000r. Podczas deszczu zbiera mi się woda pod dywanikiem pasażera, za fotelem kierowcy. To co zaobserwowałem świadczy o tym, że woda dostaje się jakoś drzwiami, uszczelkami, w każdym bądź razie górą, a nie od spodu auta. To są moje podejrzenia, przedstawię wam zdjęcia i proszę o pomoc. Miałem niedawno wymieniany mechanizm podnoszenia szyb właśnie po tej stronie co cieknie, ale nie wiem czy jest to z tym związane i nie pamiętam jak było wcześniej ponieważ auto mam od roku...
-
Jaki olej do mojej skrzyni AUTOMATYCZNEJ? [tu pytać]
dziekuje!
-
Jaki olej do mojej skrzyni AUTOMATYCZNEJ? [tu pytać]
mattiss upewniam sie - mam skrzynke A5S 325Z z ZIELONA naklejka - wiec olejek to ESSO LT? ile go zakupic? z 6litrow?
-
Błąd przepływomierza Bmw e46 328i
bardzo dziękuje za odpowiedz! To ,ze usterka wystepuje tylko na zimnym silniku przez ta chwile zanim troche zlapie temp. rowniez wskazuje na te przedmioty? chodzi mi o to czy to sa typowe usterki dla zimnego motoru czy tez moze na cieplym powinno to dalej wystepowac?
-
Błąd przepływomierza Bmw e46 328i
Witam zauwazylem w swoim e46, ze rano na zimnym silniku na postoju obroty co okolo 20s spadaja na chwilke na 500 i wracaja w odpowiednie meijsce. Jak auto nagrzeje sie w 70-80 % problem nie wystepuje. Co moze byc przyczyna? silnik to m25tub28. Auto nie gasnie tylko ten spadek z 3-4x wystapi zanim silnik zlapie temperature
-
Jaki olej do m52tub28 e46 - 82tys przebiegu - valvoline mxl?
hmm chyba padnie na motula z racji na dostepnosc - jak czesto go zmieniac? bo nie jest to LL? co lepiej -MOTUL SPECIFIC LL-04 5W40 czy - c-clean 8100 ?
-
Jaki olej do m52tub28 e46 - 82tys przebiegu - valvoline mxl?
a jaka jest roznica miedzy 30, a 50 jesli chodzi o eksploatacje? w m powerach podobno tez zalewany byl 5w30 :-)
-
Jaki olej do m52tub28 e46 - 82tys przebiegu - valvoline mxl?
domyslam sie, ze bylo sporo podobnych tematow, ale ciezko znalesc naprawde cos konkretnego - musze przyznac, ze panuje tu lekki balagan co ile wymieniasz VR1? spelnia normy bmw? cenowo wychodzi taniej niz ten MXL hmm na oszczedzaniu nie ma mowy, zamowie w jakims sklepie motoryzacyjnym na allegro olejow nie kupuje.