Skocz do zawartości

RaduMiro

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RaduMiro

  1. Ja bym się nie zastanawiał. Osobiście dużo bardziej podoba mi się przód lci i myślę, że tak jest z większością userów. Poza tym lampy lci świecą lepiej. Do wymiany masz koniecznie: maska, kompletny zderzk mpakiet, lampy. Nie jestem pewien jak będzie z osłoną pod silnikiem. Na aledrogo jest sporo przodów do zamontowania bez malowania. Ile z tego jest igieł - nie wiem ( polecałbym Ci odbiór osobisty ) Według mnie Twój koszt nie byłby aż taki wielki, gdyż posiadasz takowe elementy prelci ze zderzakiem mpakietowym, za które powinieneś dostać parę złotych.
  2. Musisz skopiować do x:\ncsexper\daten z SPDATEN zawartość katalogu \e60\daten\ oraz stworzyć w tym katalogu folder E60 i tam również skopiować to samo. Jak sobie nie poradzisz to przez team viewera mogę to skonfigurować.
  3. RaduMiro odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    Cena bardzo atrakcyjna. Mam Rheingolda 3.41.10 native ale tam jest tylko język angielski, niemiecki i rosyjski. Dowiadywałem się z pewnego źródła i jeszcze nie ma wersji polskiej.
  4. Poszukaj w module zegarów/kombi
  5. Jak masz kabel i inpę to zrób diagnozę i będzie wiadomo coś więcej. Jak nie to może jakiś forumowicz z Twojej okolicy wspomoże. W innym wypadku proponuje zakupić kabel - powinien się przydać :)
  6. Inpą zdiagnozujesz całe auto. Proponowałbym sprawdzić w pierwszej kolejności bezpieczniki.
  7. Nie popatrzyłem jaki masz model. Będzie potrzebna jeszcze przejściówka: http://allegro.pl/przejsciowka-adapter-obd2-na-bmw-20pin-ads-nr1-i3851947686.html
  8. Można zainstalować. Ja osobiście polecam kabel od viakena. Mam od roku i nigdy nie było z nim problemu. Chłopaki też pomogą telefonicznie. http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=2306530&string=Interfejs+USB+BMW+K+D-CAN+GT1+%2B+INPA+DIS+OBD2&search_scope=userItems-2306530
  9. Ja przy instalacji nie zmieniałem katalogu, tylko poszło do sugerowanego. Widać zmiany nie są wskazane.
  10. RaduMiro odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    Miałem dhcp i działało ale teraz mam ustawione z klasy icoma.
  11. INPY, NCS i WinKFP raczej bez użycia itool radara nie uruchomisz. Spróbuj użyć easyconnect. Jeżeli jestem w błędzie to mnie poprawcie. U mnie na win7 itool radar działa bez problemu.
  12. RaduMiro odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    Wybrałem HO-ICOM/ENET local ISIS network i nic więcej nie zmieniałem. Ustawienia w ediabas.ini nie mają tu znaczenia.
  13. Dodajesz do wyposażenia auta: zestaw logic 7 - $677 mulf - $644 usb - $6fl Można jeszcze dodać bmw assist , bmw online , bmw teleserwis, bmw apps Zapisujesz fa_write do CAS i modułu przypodłogowego np: FRM, NFRM Na koniec przekodowujesz całe auto pustym FSW_PSW.man i powinno być dobrze. Jeżeli nie trzeba kombinować i szukać na forach.
  14. RaduMiro odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    Mam i używam od miesiąca. Konfiguracja z icom-em oraz kablem d-can bezproblemowa. Działa rewelacyjnie. Mogę polecić.
  15. Jak masz cica z emulatorem to nie trzeba nic kodować. Można odblokować dvd podczas jazdy idrivem :D
  16. Kolego kablem na usb raczej tego nie zakodujesz. Będziesz musiał najpewniej zaktualizować radio i mulfa, a nie wykluczone, że inne moduły również. Trzeba oczywiście dokodować $620 i $633 lub $644. szkoda,że nie jesteś z okolic Katowic, bo bym pomógł. A jakie masz radio ?
  17. Kolego proponuje ściągnąć BMW Standard Tools 2.12 i spdaten. Ewentualnie jak nie chce Ci się szukać jak to skonfigurować to możesz użyć gowtowca. Wszystkie potrzebne pliki znajdziesz np. na chomiku u naszego kolegi z forum: http://chomikuj.pl/mlodzik1/BMW+Standard+Tools+2.12 . Jest dział diagnoza komputerowa, gdzie możesz znaleść dużo ciekawych informacji. Życzę miłego zgłębiania wiedzy :)
  18. RaduMiro odpowiedział(a) na tmks2 temat w Diagnoza komputerowa
    Instalowałem BST 2.11 - tam jest chyba ediabas 7.2.0 i BST 2.12 z ediabas 7.3.0.
  19. Patrzyłem na chcemat pdc w E87 i wydaje mi się, że czujniki korzystają z głośnika systemowego. A jeżeli chodzi o sam brak dźwięku u ciebie z pdc to wiąże się to z radiem i brakiem komunikacji z pdc.
  20. Wydaje mi się, że powinieneś przekodować do ustawień fabrycznych IHK czyli ową klimatyzację.
  21. A nie masz problemu z odczytem innych płyt dvd ?
  22. RaduMiro odpowiedział(a) na tmks2 temat w Diagnoza komputerowa
    Użyłem snapshota z Icom Emulatora 3.0.3. Niestety do teraz nie udało mi się zlikwidować poniższego błędu: http://images64.fotosik.pl/535/bf69b6de4fae52f8.jpg
  23. RaduMiro odpowiedział(a) na tmks2 temat w Diagnoza komputerowa
    Udało się połączyć. Trochę kombinacji było. Niestety nie ma róży bez kolców. Łączy się z autem ale po chwili wyskakuje błąd i koniec. Sprawdzałem jeszcze z VM Ista-p 2.46.3 oraz VM pakiet Ista-d 2.36 ista-p 2.50.2 i wyskakuje ten sam błąd. Być może jest to wina ICOM Emulatora. Jak ktoś to przeskoczy to niech podzieli się z wszystkimi.
  24. RaduMiro odpowiedział(a) na tmks2 temat w Diagnoza komputerowa
    Właśnie ją ściągnąłem i zabieram się za ustawianie z kablem DCAN przy użyciu ICOM Emulatora, którego ma faktycznie wbudowanego. Mam taką samą konfigurację lapka z tym, że 8GB ramu z dyskiem SSD i chodzi to wg mnie dość znośnie. PANOWIE, chcę zakupić ICOM-a A B C lub A2 B C. Możecie polecić zaufanego sprzedawcę, ewentualnie samych sprzedawców proszę o kontakt na priv lub tel. 501-023-272. Zastanawiałem się czy nie kupić go bezpośrednio z Chin. Ale nie wiem, czy nie za duże ryzyko jeżeli chodzi o jakość ?! Tutaj też proszę
  25. Podczas instalacji BST "usb to serial adapter" nie ma być zaznaczone. Latency ustaw na 1 i wybierz COM1. Powinno działać wtedy bez problemu.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.