Skocz do zawartości

wwo_j

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wwo_j

  1. nie wspominając o tym, że przebieg już też dawno nieaktualny :mad2:
  2. tylko że akurat ta której przykład podałeś, nawet w połowie nie ma tych "podstawowych rzeczy" o których pisałeś wcześniej. Nie wspominając już, że zakładany budżet też został przekroczony. Więc jak tu się zgodzić z twoim stwierdzeniem że ma być dobre, mało smigane na wypasie i do 50 tys?
  3. jasne wnętrze nie jest takie złe, gorzej że np grzanych krzeseł nie ma, ale to już oczywiście gusta i guściki
  4. a swoja drogą to te auto to już jakiś czas wisi na alledrogo i chętnych wciąż nie ma
  5. nie straszę :) chodziło mi o to, że całe alledrogo przekopałeś w poszukiwaniu auta, a trafiło się "pod nosem" u sąsiadki :D
  6. Tak wiem ... zauważyłem ale trochę później, sorry za śmiecenie :) Samochód już kupiony także oficjalnie dołączam do grona posiadaczy BMW po kilkuletniej przerwie. :cool2: to teraz się pochwal coż zakupiłeś :D
  7. też jakoś mi się w tym manual bardziej widzi, ale ciężko o taki egzemplarz.... faktycznie, właściciel cała historię prawie jak nowelę o aucie mi opowiedział ale o bezwypadkowości nie wspominał w kwestii że nie miała żadnych przygód, ani że też takie miała. i w ASO też się chyba nie za dużo sprawdzi bo ponoć jak auto miało 7m-cy to przyjechała do PL więc w DE wpisów brak, jej pierwszy właścicile nie serwisował w ASO tylko u jakiś "specjalistów od BMW" i tylko ten obecny właściciel jeździł z nią do ASO na weryfikację-przegląd i usunięcie klapek
  8. Hello, co sądzicie o tym parchu http://otomoto.pl/bmw-330-coupe-C22134195.html win: WBABV91080PK35165 egzemplarz chyba najladnieszy z obecnych na alledrogo... ta kierownica nie jest jakaś taka przytarta po lewej stronie jak na taki przebieg?
  9. może tam się szybciej sprzeda, bo tutaj chyba wisi już trochę :)
  10. zawsze możesz też podpytać tutaj(link poniżej) może szybciej uzyskasz odpowiedź: viewtopic.php?f=19&t=127871&start=6075
  11. i co szukasz dalej czy wciąż jesteś zinteresowany tym egzemplarzem?
  12. jak ładnie kółkiem przypozowała do zdjęcia, prawdziwa modelka :mrgreen:
  13. to zależy czy masz konketne wymagania co do wyposażenia itp, ale ogólnie śledząc trochę ten temat ostatnio to jakiś perełek raczej nie ma, a co ciekawsze egzemplarze i tak na forum trafiają :D ale z tych to tą czarną można by było się zainteresować i sprawdzić, już chyba wisi od jakiegoś czasu ale ciakawie wygląda :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.