Treść opublikowana przez wwo_j
-
E60 Świdnica (woj. dolnośląskie)WBANR71090CR06663
wwo_j odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie wspominając o tym, że przebieg już też dawno nieaktualny :mad2:
-
E90 do 47000
wwo_j odpowiedział(a) na olo999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtylko że akurat ta której przykład podałeś, nawet w połowie nie ma tych "podstawowych rzeczy" o których pisałeś wcześniej. Nie wspominając już, że zakładany budżet też został przekroczony. Więc jak tu się zgodzić z twoim stwierdzeniem że ma być dobre, mało smigane na wypasie i do 50 tys?
-
SPRZEDAM BMW E90 POLSKI SALON 2008R 318D PO TUNINGU od fana
wwo_j odpowiedział(a) na banka87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjasne wnętrze nie jest takie złe, gorzej że np grzanych krzeseł nie ma, ale to już oczywiście gusta i guściki
-
SPRZEDAM BMW E90 POLSKI SALON 2008R 318D PO TUNINGU od fana
wwo_j odpowiedział(a) na banka87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża swoja drogą to te auto to już jakiś czas wisi na alledrogo i chętnych wciąż nie ma
-
SPRZEDAM BMW E90 POLSKI SALON 2008R 318D PO TUNINGU od fana
wwo_j odpowiedział(a) na banka87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażale z tym linkiem to Ci chyba cos trochę nie wyszło...
-
E90 320d - 3 ogłoszenia
wwo_j odpowiedział(a) na Siemion temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie straszę :) chodziło mi o to, że całe alledrogo przekopałeś w poszukiwaniu auta, a trafiło się "pod nosem" u sąsiadki :D
-
E90 320d - 3 ogłoszenia
wwo_j odpowiedział(a) na Siemion temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak mawiają, najciemniej pod latarnią :)
-
E90 320d - 3 ogłoszenia
wwo_j odpowiedział(a) na Siemion temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak wiem ... zauważyłem ale trochę później, sorry za śmiecenie :) Samochód już kupiony także oficjalnie dołączam do grona posiadaczy BMW po kilkuletniej przerwie. :cool2: to teraz się pochwal coż zakupiłeś :D
-
[E46] 330cd Czaniec (woj. śląskie) WBABV91080PK35165
wwo_j odpowiedział(a) na wwo_j temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażteż jakoś mi się w tym manual bardziej widzi, ale ciężko o taki egzemplarz.... faktycznie, właściciel cała historię prawie jak nowelę o aucie mi opowiedział ale o bezwypadkowości nie wspominał w kwestii że nie miała żadnych przygód, ani że też takie miała. i w ASO też się chyba nie za dużo sprawdzi bo ponoć jak auto miało 7m-cy to przyjechała do PL więc w DE wpisów brak, jej pierwszy właścicile nie serwisował w ASO tylko u jakiś "specjalistów od BMW" i tylko ten obecny właściciel jeździł z nią do ASO na weryfikację-przegląd i usunięcie klapek
-
[E46] 330cd Czaniec (woj. śląskie) WBABV91080PK35165
wwo_j opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHello, co sądzicie o tym parchu http://otomoto.pl/bmw-330-coupe-C22134195.html win: WBABV91080PK35165 egzemplarz chyba najladnieszy z obecnych na alledrogo... ta kierownica nie jest jakaś taka przytarta po lewej stronie jak na taki przebieg?
-
Rodzynek bmw e46 330cd +VIN
wwo_j odpowiedział(a) na tomsonx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmoże tam się szybciej sprzeda, bo tutaj chyba wisi już trochę :)
-
E90 320d - 3 ogłoszenia
wwo_j odpowiedział(a) na Siemion temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażzawsze możesz też podpytać tutaj(link poniżej) może szybciej uzyskasz odpowiedź: viewtopic.php?f=19&t=127871&start=6075
-
E60 Świdnica (woj. dolnośląskie)WBANR71090CR06663
wwo_j odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażi co szukasz dalej czy wciąż jesteś zinteresowany tym egzemplarzem?
-
BMW 530i 2008r, nr VIN: WBANU53598CT14350
wwo_j odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak ładnie kółkiem przypozowała do zdjęcia, prawdziwa modelka :mrgreen:
-
E90 320d - 3 ogłoszenia
wwo_j odpowiedział(a) na Siemion temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto zależy czy masz konketne wymagania co do wyposażenia itp, ale ogólnie śledząc trochę ten temat ostatnio to jakiś perełek raczej nie ma, a co ciekawsze egzemplarze i tak na forum trafiają :D ale z tych to tą czarną można by było się zainteresować i sprawdzić, już chyba wisi od jakiegoś czasu ale ciakawie wygląda :)