Treść opublikowana przez Artur12345
-
320d Stukot
sprężyny mam nowe i patrzyłem są całe, możliwe że to klocki albo szczęki. ale to one robiły by hałas taki jak stukot blachy
-
320d Stukot
Problem wygląda następująco podczas jazdy po nierównościach słychać stukanie tak jakby blachy w prawym tylnym kole, odkręciłem koło i co zauważyłem dosłownie nic. Osłona od hamulca dokręcona bardzo dobrze bo nie odczuwam żadnego ruchu ruszając rękami. Co może być tego przyczyną?? nie mam pojęcia co jeszcze sprawdzić. Jest to odgłos stuku blachy
-
320d 136km chyba duze spalanie
Średnie spalanie to 6, 6,5l/100km
-
320d 136km chyba duze spalanie
U mnie opaski nie ma więc chyba nie powinno być tam opaski tylko tak ma być nałożony.
-
320d Zagłówki tylne
Pomocy jak wyjąć zagłówki z tylnych foteli???
-
320d kierownica
Witam. Czy wie ktoś może jak zadbać o kierownice aby się nie ścierała?? moja od jakiegoś czasu robi się taka nie miła w dotyku i wyraźnie widać że się bardzo niszczy.
-
czy 19' wchodzi bez usztywnienia zawieszenia ?
ja mam 18 i weszły bez żadnych usztywnień
-
FELGI 19 CALI + DYSTANSE DO BMW E46 SEDAN PO LIFCIE
Witam, nie wiem czy 19 na nasz kraj to dobry pomysł, obecnie jeżdżę na 18 i trochę żałuję że je kupiłem bo dość ciężko się jeździ na nich po naszych drogach. Samochód jest bardzo sztywny i czuć bardzo dużo nierówności w samochodzie jak i na kierownicy. Gdybym miał teraz kupić ładne felgi to popatrzył bym jednak na 16 bo takie mam zimowe kiła i na nich się jeździ dużo bardziej komfortowo. Pozdrawiam
-
E46 318ci klima wieje ciepłym powietrzem
w takim razie tylko serwis tam pomogą Ci z problemem. Pozdrawiam
-
E46 318ci klima wieje ciepłym powietrzem
a tu gdzie masz kratki od nawiewu te po środku auta masz tam takie pokrętło z kropkami czerwonymi i niebieskimi, jak chcesz zimne to powinieneś przestawić to tak aby trzy niebieski kropki były na środku zrobiłeś tak?
-
E46 318ci klima wieje ciepłym powietrzem
a może masz dziurawy zbiorniczek w którym znajduje się freon, podjedź do mechanika niech Ci sprawdzi czy masz pełno freonu w zbiorniczku, jeżeli tak to może tak zwany jeż Ci padł
-
320d Kontrola trakcji
Byłem jeszcze raz u tego samego i w końcu wyszło że to wina pompy. Nie da się jej jakoś zregenerować??
-
Mocny chip tuning 320d 136km
Mega różnica gdybym wiedział że o yle lepiej będzie się jeździć autem to już dawno bym to wyrzucił. Pozdrawiam
-
320d Kontrola trakcji
Mam problem, świeci mi się abs i kontrola trakcji, byłem u mechanika podłączył pod komputer i nie było żadnego błędu a trakcja nadal nie działa co może być tego przyczyną??
-
e46 320d Przeładowanie?
Z tego co zaobserwowałem u siebie to nie mam tych śrub na klucz 13 albo 10, chyba że są gdzieś indziej przynajmniej ja ich nie widzę. Czy jeżeli ich nie ma to wystarczy tylko tym sprzęgiełkiem kręcić?
-
320d Turbo
Dzięki wielkie za odpowiedzi. Pozdrawiam
-
320d Turbo
Mam pytanie, czy wąż od turba chodzi mi o ten główny który idzie do przepływomierza powinien mieć zacisk przy samej turbinie?
-
stuki lewy przód
najprawdopodobniej tuleja wahacza, łatwo można sprawdzić wjeżdżając na jakąś przeszkodę i żeby ktoś patrzył z boku czy koło się cofa do tyłu
-
e46 320d Przeładowanie?
a czy ktoś jest w stanie zrobić zdjęcie śrubki którą trzeba przekręcić??
-
e46 320d Przeładowanie?
co trzeba wyczyścić albo zmienić żeby temu zapobiec bo to jest dość uciążliwy problem a nie wiem jak się go pozbyć
-
e46 320d Przeładowanie?
w takim razie jak zapobiec temu przeładowaniu?? jak naprawić ten problem??
-
Hamulec ręczny / postojowy. Słabe działanie.
Problem rozwiązany, mianowicie po wymianie szczęk u mechanika linki naciągające były maksymalnie naciągnięte przy dźwigni od hamulca i ciągle regulowali tylko naciągaczami przy szczękach. Po zwróceniu uwagi na ten fakt przeze mnie rozkręcili linki przy dźwigni założyli jeszcze raz szczęki i wszystko jest już ok. Dziękuję za wszelki rady
-
320d Problem z mocą
szczerze mówiąc to nie muszę go gasić poprostu puszczę gaz i pochwili na parę minut znów działa normalnie
-
320d Problem z mocą
2001 tylko dlaczego może wchodzić w tryb awaryjny? auto mam od października minionego roku i wszystko było ok aż do czasu gdy temperatura na zewnątrz podskoczyła
-
320d Problem z mocą
Witam. Mam problem mianowicie od około tygodnia gdy występują upały moje bmw się dziwnie zachowuje. Podczas jazdy po około 10 minutach auto zaczyna odcinać samo gaz, gdy temperatura na dworze jest nie wysoka problem automatycznie znika. Dodam że nie działa mi klimatyzacja z powodu braku gazu ale czy to może mieć coś wspólnego?? Z góry dziękuje za pomoc