Treść opublikowana przez Artur12345
-
320d Dziwne zachowanie samochodu
No to nieźle.... Jeszcze trochę pojeżdżę tym wozem i trzeba będzie sprzedać bo później to za marny grosz trzeba będzie oddać. Ale w sumie źle się nie prowadzi jak na poważną stłuczke
-
320d Dziwne zachowanie samochodu
Dzięki wielkie za informacje, czyli podejrzewasz że ktoś kiedyś miał stłuczke i potem włożył przodek z wersji po lifcie??
-
320d Dziwne zachowanie samochodu
KG95225
-
320d Dziwne zachowanie samochodu
2001r.
-
320d Dziwne zachowanie samochodu
Ja to rozumiem ale czy przód mojego bmw nie przypomina poliftowego?? Zdjęcie samochodu mam na awatarze
-
Angel Eyes e46 + kluczyk
Posiadam oryginalne biksenony i chciałbym dokupić ringi do nich jakie najlepiej kupić i jak je zamontować??
-
Lampy Angel Eyes do BMW E36 coupe. Regulacja manualna.
Jeżeli to są chińskie lampy to czeka Cię ich rozpołowienie i podkładanie podkładek pod śrubki które je mocują. W chińskich lampach nie da się w normalny sposób ustawić świateł ponieważ długie i krótkie są na jednym plastiku więc gdy ustawisz sobie krótkie aby Ci świeciły dobrze to długie będą świeciły w niebo a gdy ustawisz długie to krótkie będą świeciły w droge.
-
320d Dziwne zachowanie samochodu
To w takim razie wychodziły modele z przodem po lifcie a z silnikem 136km? Pewniem mechanik powiedzial że to model przejściowy i dlatego myślałem że taki jest
-
320d Dziwne zachowanie samochodu
Ten model nie jest całkowicie poliftowy, to jest model przejściowy wygląd samochodu wygląda jak po lifcie ale silnik mam 136km. A jak najszybciej sprawdzić czy podłoga jest zerwana? Jakie są koszty naprawy tego?
-
320d Dziwne zachowanie samochodu
Witam. Zastanawia mnie fakt gdy podczas próby zapiszczenia oponami po suchej nawierzchni w samochodzi słychać huk jakby cały czas podskakiwało koło dodam że zmieniałem amortyzatory na nowe i sprężyny też są nowe, co może być tego przyczyną??
-
[E46] Bagażnik z pilota
Bagażnik normalnie otwarty jest w momencie kiedy na pilocie otwierasz wszystkie drzwi czyli naciśniecię na pilocie strzałki dwa razy wtedy bagażnik można otworzyć za pomocą przycisku w tylnej klapie gdy bagażnik się nie otwiera znaczy że nie działa Ci ten przycisk w listtwie oświetleniowej bagażnika miałem ten sam problem gdyż otwierałem bagażnik tylko za pomocą pilota i przycisku który go otwierał całkowicie, problem się rozwiąże gdy wymienisz listwe podświetleniową tablicy rejestracyjnej w której to zamontowany jest guzik otwierania bagażnika. Pozdrawiam
-
320d Radio
nawet na najmniejszej prędkości nie chce otwierać...
-
320d Radio
ja nagrywałem na SONY i nie odbiera
-
320d Radio
A więc jakie płyty polecasz?? Dodam że na komputerze działają nagrane płyty i na odtwarzaczu wierzy też
-
320d Radio
dodam że płyty nagrayma windows media player który przerabia automatycznie piosenki na audio
-
320d Radio
własnie u mnie cały czas jest error jak nagram i już nie wiem co robić
-
320d Radio
Czy orginalne radio BMW Business które cze czyta formatu mp3 będzie czytało nagrane piosenki audio cd??
-
320d Kierowanie
Nic nie buczy i jest tak jak mówisz.
-
320d Kierowanie
a czy mógłby ktoś zrobićzdjęcie ile ma płynu w zbiorniczku?? według mnie jest dobrze ale chciałbym się upewnić
-
320d Kierowanie
niekiedy jak chodzi ciężej to w kierownicy słychać taki odgłos jak by się ona zacierała
-
320d Kierowanie
tak płyn jest, to znaczy że mam coś rozkręcić??
-
320d Kierowanie
Witam. Mam pytanie podczas jazdy jak również i na posotju mam wrażenie że czasami moja kierownica ciężej pracuje a czasami nawet coś jak by skrzypiała. Czym może być to spowodowane??
-
320d Osłona
czyli jakaś minimalna różnica w osiągach będzie??
-
320d Osłona
Czy ta osłona silnikowa daje coś bo chyba przez nią zaciągane jest zimne powietrze o ile się nie mylę. Czy bez niej jest jakaś różnica?? http://allegro.pl/pokrywa-oslona-silnika-bmw-e46-320-diesel-i2642506994.html
-
320d Stukot
a więc co z tym zrobić??