Skocz do zawartości

Artur12345

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur12345

  1. No to nieźle.... Jeszcze trochę pojeżdżę tym wozem i trzeba będzie sprzedać bo później to za marny grosz trzeba będzie oddać. Ale w sumie źle się nie prowadzi jak na poważną stłuczke
  2. Dzięki wielkie za informacje, czyli podejrzewasz że ktoś kiedyś miał stłuczke i potem włożył przodek z wersji po lifcie??
  3. KG95225
  4. 2001r.
  5. Ja to rozumiem ale czy przód mojego bmw nie przypomina poliftowego?? Zdjęcie samochodu mam na awatarze
  6. Posiadam oryginalne biksenony i chciałbym dokupić ringi do nich jakie najlepiej kupić i jak je zamontować??
  7. Jeżeli to są chińskie lampy to czeka Cię ich rozpołowienie i podkładanie podkładek pod śrubki które je mocują. W chińskich lampach nie da się w normalny sposób ustawić świateł ponieważ długie i krótkie są na jednym plastiku więc gdy ustawisz sobie krótkie aby Ci świeciły dobrze to długie będą świeciły w niebo a gdy ustawisz długie to krótkie będą świeciły w droge.
  8. To w takim razie wychodziły modele z przodem po lifcie a z silnikem 136km? Pewniem mechanik powiedzial że to model przejściowy i dlatego myślałem że taki jest
  9. Ten model nie jest całkowicie poliftowy, to jest model przejściowy wygląd samochodu wygląda jak po lifcie ale silnik mam 136km. A jak najszybciej sprawdzić czy podłoga jest zerwana? Jakie są koszty naprawy tego?
  10. Witam. Zastanawia mnie fakt gdy podczas próby zapiszczenia oponami po suchej nawierzchni w samochodzi słychać huk jakby cały czas podskakiwało koło dodam że zmieniałem amortyzatory na nowe i sprężyny też są nowe, co może być tego przyczyną??
  11. Artur12345 odpowiedział(a) na przemas073 temat w E46
    Bagażnik normalnie otwarty jest w momencie kiedy na pilocie otwierasz wszystkie drzwi czyli naciśniecię na pilocie strzałki dwa razy wtedy bagażnik można otworzyć za pomocą przycisku w tylnej klapie gdy bagażnik się nie otwiera znaczy że nie działa Ci ten przycisk w listtwie oświetleniowej bagażnika miałem ten sam problem gdyż otwierałem bagażnik tylko za pomocą pilota i przycisku który go otwierał całkowicie, problem się rozwiąże gdy wymienisz listwe podświetleniową tablicy rejestracyjnej w której to zamontowany jest guzik otwierania bagażnika. Pozdrawiam
  12. Artur12345 odpowiedział(a) na Artur12345 temat w E46
    nawet na najmniejszej prędkości nie chce otwierać...
  13. Artur12345 odpowiedział(a) na Artur12345 temat w E46
    ja nagrywałem na SONY i nie odbiera
  14. Artur12345 odpowiedział(a) na Artur12345 temat w E46
    A więc jakie płyty polecasz?? Dodam że na komputerze działają nagrane płyty i na odtwarzaczu wierzy też
  15. Artur12345 odpowiedział(a) na Artur12345 temat w E46
    dodam że płyty nagrayma windows media player który przerabia automatycznie piosenki na audio
  16. Artur12345 odpowiedział(a) na Artur12345 temat w E46
    własnie u mnie cały czas jest error jak nagram i już nie wiem co robić
  17. Artur12345 opublikował(a) temat w E46
    Czy orginalne radio BMW Business które cze czyta formatu mp3 będzie czytało nagrane piosenki audio cd??
  18. Artur12345 odpowiedział(a) na Artur12345 temat w E46
    Nic nie buczy i jest tak jak mówisz.
  19. Artur12345 odpowiedział(a) na Artur12345 temat w E46
    a czy mógłby ktoś zrobićzdjęcie ile ma płynu w zbiorniczku?? według mnie jest dobrze ale chciałbym się upewnić
  20. Artur12345 odpowiedział(a) na Artur12345 temat w E46
    niekiedy jak chodzi ciężej to w kierownicy słychać taki odgłos jak by się ona zacierała
  21. Artur12345 odpowiedział(a) na Artur12345 temat w E46
    tak płyn jest, to znaczy że mam coś rozkręcić??
  22. Artur12345 opublikował(a) temat w E46
    Witam. Mam pytanie podczas jazdy jak również i na posotju mam wrażenie że czasami moja kierownica ciężej pracuje a czasami nawet coś jak by skrzypiała. Czym może być to spowodowane??
  23. Artur12345 odpowiedział(a) na Artur12345 temat w E46
    czyli jakaś minimalna różnica w osiągach będzie??
  24. Artur12345 opublikował(a) temat w E46
    Czy ta osłona silnikowa daje coś bo chyba przez nią zaciągane jest zimne powietrze o ile się nie mylę. Czy bez niej jest jakaś różnica?? http://allegro.pl/pokrywa-oslona-silnika-bmw-e46-320-diesel-i2642506994.html
  25. Artur12345 odpowiedział(a) na Artur12345 temat w E46
    a więc co z tym zrobić??

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.