Treść opublikowana przez nikoos93
-
Wielkopolskie
Witam dołączam sie do pytania kolegi. Moze ktos zna kogos dobrego w poblizu wyzej podanych miast :) ? www.autowojciechowski.pl Specjalizacja od wielu lat tylko w BMW, blacharka, mechanika, lakiernictwo, całość BMW, znaja kazdy model jak własną ręke. Wojciechowski Zbiersk BMW k/Kalisza.
-
e60 LCI jaki żarnik do lampy
No właśnie kolego, dokładnie tak jak piszesz, ze na suche dni jest spoko, ale kiedy przychodzi deszcz kolor odbija się od nawierzchni i widać tylko albo trawe albo snieg na poboczu.. Wydaje mi sie ze 4300K świecą lepiej w deszczowe dni.. Nawet na porównaniu według mnie te "żółciejsze" wypadły lepiej w teście..
-
e60 LCI jaki żarnik do lampy
viewtopic.php?f=31&t=235679&p=1752074#p1752074 Jeśli Cie interesuje, moge wysłać Ci komplet, jak będą CI odpowiadać zapłacisz, jak nie to oddasz..
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Dziqsek aktualizowaliśmy cala moja E60, a wyskoczyła mi czerwona kłódka blokady kierownicy :mad2: :mad2: :mad2: Po poruszeniu kierownicy i wkładaniu/wyciąganiu kluczyka znikła ale boje się ze znów może wyskoczyć i nie będę mógł odpalić auta..
-
520d 2006r doposazenie KONCOWKA WYDECHU
Dzisiaj zamówiłem z tej strony co Ty podałeś. Zobaczymy czy będzie pasować :)
-
520d 2006r doposazenie KONCOWKA WYDECHU
końcówka z tej aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=3837110190 nie pasuje do E60...
-
e60 LCI jaki żarnik do lampy
powiem Ci ze moje stare świeciły juz na fioletowo - nic nie było widac w nocy, kupiłem o brawie 5000K świecą fajnie ale ja nie lubie zbyt mocnego niebieskiego światła, nie jestem przyzwyczajony do xenonów tylko do zwykłej zarówki, białej barwy wiec chce zakupić zarniki o barwe 4100K - 4300K, juz nawet mam upatrzone..
-
e60 LCI jaki żarnik do lampy
D1S, posiadam 2x żarniki o barwie 5000K firmy Osram Night Vision za które płaciłem 220zł za sztuke, sprzedaje komplet 2 sztuki za 300zł. Używane miesiąc czasu :) 100% oryginał.
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2014
Nagrałem Twoim programem - nadal ten sam błąd...
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2014
Nero Burning Rom 7 :P
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2014
Sciagnąłem wszystkie pliki z chomika, wypakowałem całość która zajmuje 3,35 GB po czym nagrałem na DVD+R = włożyłem w napęd i nie działa :cry: :cry: Wyskakuje napis po włożeniu płyty : Disc cannot be read. Nagrywałem najwolniejszą 4x5 540KB/s prędkością i najszybsza 16x 22 160KB/s. Żadna z płyt nie działa. Czy musi być inna płyta czy zle została nagrana lub zle skopiowane pliki ??? Dodam ze chce nawi z DVD 2 - z mapą polski.
-
e60 520d brak dźwięku w głośnikach z lewej strony
Wydaje mi sie ze jesli nie masz nagłośnienia Logic7 to nie masz wzmacniacza ale to tylko moja kwestia moge sie mylic.. Hmm jesli to E60 520d z 2006roku to takie rzeczy mogą sie dziać :duh: :duh: Moze pierwsze co to podmianka głośników lewa na prawą strone..
-
520d 2006r doposazenie KONCOWKA WYDECHU
Zamówiłeś ta końcówkę?
-
520d 2006r doposazenie KONCOWKA WYDECHU
Zdjecie moze być zawsze podglądowe, jednak ta co Ty podsyłasz jest do 520D N47 (150 KM i 177 KM). Montaż na zasadzie włożenia końcówki na wydech i przykręcenia od spodu która dociska.
-
520d 2006r doposazenie KONCOWKA WYDECHU
http://allegro.pl/koncowka-tlumika-oryginal-bmw-group-e90-320d-163km-i3837110190.html Zamawiamy ??
-
520d 2006r doposazenie KONCOWKA WYDECHU
Dokladnie ten sam temat chciałem podjąć po kupnie swojej E60 :) Znalazlem kolege na http://www.bmw-sport.pl który wykonał cos takiego. Wysyłałem mu już zapytanie odnośnie montażu, numeru części oraz gdzie zakupić, jak bede mial odpowiedz, odrazu Cie poinformuje, zrobimy razem zakup części, moze bedzie promocja :)) Cytuje jego post:
-
E60 podświetlenie tablicy rejestracyjnej
Posiadam na sprzedaz ledy do rejestracji wiec jesli jestes zainteresowany pisz priv :)
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Internet jest bardzo fajnym wynalazlem jednak nic nie zastąpi połączenia komórkowego, zawsze można sie dogadać niż klikać.. Zreszta dziqsek ma podane w podpisie wszystkie swoje info. Z tego co wiem to wraca w niedziele przez Wrocław..
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Ktoś kto olał Ciebie to Ty olejesz ich w "potrzebie" :P
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Dziqsek, Wrocław aktualny :) ?
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
1. Kris70 - potwierdzony 2.Kris-Krak - rezygnacja 3.Piotr.Piskozub - rezygnacja 4.ZaplutyKarzelreakcji - rezygnacja 5.Strus1984 6.Hepnet - potwierdzone 20.06 7.Ppatryk? 8.Prokot - potwierdzony 9.Karp1u wroclaw ? 10.Bajt - potwierdzony 11. kruczi - Kraków 12. nikoos93 - WROCŁAW (przejazdem - czwartek) potwierdzony
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Dziqsek czy mnie wzrok nie myli czy bedziesz dzisiaj we Wroławiu :)) ? Podlece do Ciebie dzisiaj na te Bielany. Jest taka możliwość ?
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Nie moge sie dodzwonic na twoj nr, napisz do ktorej bedziesz w Poznaniu.
-
wymiana Business na professional e60
raczej wymaga kodowania, nawet akumulator w niektorych przypadkach trzeba kodowac, ale to moje zdanie nie sugeruj sie do konca nim :? A co do wymiany to nie mam pojecia jeszcze nie bylem w tym temacie..
-
[E60] Instalacja PL menu i nawigacji - łódzkie
Podaj mi swoj numer napisze esa bedziesz juz wiedzial jaka to jest kwota, ja zaraz zadzwonie bo moze tez bede robil PL. EDIT: Rozmawialem z nim przez tel, juz mi sie odwidziala ta "polska nakladka" nikt tego nie poleca bo wala sie pozniej navi a ze swojego doswiadczenia wiem ze jak sie przyzwyczaisz do zagranicznego menu to bedzoesz wciskal kontroler na pamiec nie czytajac nic z monitora. Zapraszamy na aktualizacje doprogramowywanie itp do poznania 7-8 grudnia :)