Skocz do zawartości

Jarekx3

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jarekx3

  1. Jarekx3 odpowiedział(a) na sfinks311 temat w X3 (E83)
    dzisiaj załozyłem opony zimowe!!!! kasa jak smok ale mam nadzieję że będą super się sprawdzały zima. oto one,niby alternatywa kolców :) zobaczymy http://www.opony.pl/opona.aspx?oid=175060&rodzaj=3 215/60/17 zdecydowałem o wyższym profilu bo troche lepszy komfort powinien być a że poruszam się po kiepskich drogach więc....
  2. jak ktoś chce to mogę wysłać w PDF na maila
  3. Jarekx3 odpowiedział(a) na Jarekx3 temat w X3 (E83)
    kupiłem już to BMW z tą rurą. Jest ona oryginalna BMW,widziałem taką gdzieś w częściach BMW ale nie pamiętam gdzie,cena chyba coś 900zł także jak za oryginał nie jest źle. Jak poszukam to wkleję link.
  4. Jarekx3 odpowiedział(a) na sfinks311 temat w X3 (E83)
    hm,i bądź tu mądry. Mieszkam na wiosce a zimy jakie ostatnio są to wiadomo,a niby te brigsy to zajebiście na śniegu i lodzie. Tyle że vmax jest tylko do 170km/h ale mi to akurat pasuje b nie jęźdże szybko. oto opis : http://www.opony.pl/opona.aspx?oid=175060&rodzaj=3 cena jest nieatualna,teraz z założeniem wyjdzie jw 870
  5. Jarekx3 odpowiedział(a) na sfinks311 temat w X3 (E83)
    No to napisz jak się jeździ,podobno dużo bardziej komfortowo niż na 235/55/17 i podobno bardzo czuć różnicę,dlatego tez zamówiłem takie ale na razie nie zakładam bo ciepło. Dotychczas też zawsze przy swoich autach na zimę zakładałem stalowe koła ale nie wiem po co. X3 to ładne autko i dlaczego ma przez pół roku nieładnie wyglądać na stalowych felgach? Zakładam zimówki na moje alu i będzie fajnie przez cały rok. Nie mam racji? P.S. ile płaciłeś za te NOKIANY? Bo mnie chyba kroją za bardzo za te brigsy po 870zł ;/
  6. Jarekx3 odpowiedział(a) na sfinks311 temat w X3 (E83)
    a ja nie jeżdżę bardzo szybko. Większość jazdy po złych drogach niestety i dlatego poszukałem opony optymalnej dla siebie,co myslicie o tym,: http://www.opony.pl/opona.aspx?oid=175060&rodzaj=3
  7. to nie tak do końca. Sprawdzą jeśli auto było serwisowane co jeśli tak jest to przed zakupem sprzedający się pochwali. auto trzeba naprawde dobrze sprawdzić. ja nacudowałem ale kupiłem to co chciałem. bezwypadek 100% ,czujniki zrobiły robotę,zainwestowałem i mam.
  8. Tak wyglądają w moim X3 przełączniki przy przebiegu 99tys km http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3274b8f354bd69b8.html
  9. na kierownicy to podobno na tych 3-ramiennych się wycierają włączniki,ja mam 4ramienną i naprawdę nic nie jest wytarte ani troche
  10. ja mam idealnie w tej chwili 99tys i nic nigdzie nie jest powycierane. Może jutro wrzucę na fotosik zdjecia szczegółowe
  11. dzisiaj byłem na regulacji swojego LPG w instalgazie i nie odczuwam różnicy jak jadę na lpg czy na benzynie. Gada tak samo i biegi juz zmienia automat tez tak samo jak na benzynie. A koszty....... cóz
  12. Jarekx3 opublikował(a) temat w X3 (E83)
    Gdzie mogę kupić takie listwy na progi z okrągłymi otworami? takie jak ma ten X3: http://otomoto.pl/bmw-x3-C20975461.html
  13. witam,ja dzisiaj załozyłem GAZ do x3 silnik 3.0i 231KM ,smiga bez problemu tylko nie wiem czy nie inaczej automat mi nie chodzi czasami albo mi się wydaje. , ZAKŁADAŁEM w Bydgoszczy w firmie: http://www.instalgaz.bydgoszcz.pl/ polecam
  14. Jarekx3 odpowiedział(a) na sfinks311 temat w X3 (E83)
    no ja też niedługo będe kupował zimówki. Ale kupie te 215/60/17 bo te 235 co mam teraz letnie to trochę się wydaje ze twardo na dziurach. Nie wiem tylko jakiej firmy bo to spory wydatek i jak maja mi swiszczeć albo po śniegu sie ślizgać to dziękuje. Mieszkam na wsi i jest jak jest z odśnieżaniem,dwie ostatnie zimy były bardzo snieżne. Ta ma być łagodna,zobaczymy. co radzicie? jakie opony?
  15. Jarekx3 odpowiedział(a) na siechu25 temat w X3 (E83)
    no jest,można poszukać. kilka oglądałem. np to jest selekcja w dobrej cenie. Cena mi się nie lękaj bo kazde można kupić o ok 5tys mniej. ciężko się auta sprzedaja więc można ładnie utargowac: http://moto.allegro.pl/listing.php/showcat?id=12440&price_from=30000&price_to=57000&postcode_enabled=0&state=0&city=&prepareTime=0&buy=0&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&view=gtext&order=p&clear_cookie=0&change_view=Poka%C5%BC&a_text_i%5B1%5D%5B0%5D=&a_text_i%5B1%5D%5B1%5D=&a_text_i%5B4%5D%5B0%5D=&a_text_i%5B4%5D%5B1%5D=&a_text_i%5B5%5D%5B0%5D=2300&a_text_i%5B5%5D%5B1%5D=&a_text_i%5B14%5D%5B0%5D=&a_text_i%5B14%5D%5B1%5D=&a_enum%5B199%5D=all&a_enum%5B16%5D=1&a_enum%5B13%5D=all&a_enum%5B12%5D=all&a_enum%5B15%5D=all&a_enum%5B178%5D=1
  16. ja mam NOKIE N8 i tylko 2 rozmowy przeprowadziłem a potem nie mogłem juz sie więcej podłączyć. Może spróbuje inny tel to może się zaaktywuje. Albo cos źle robie. Jak ktoś wie to napiszcie jak to od początku sparować i żeby za każdym razem od początku samo się łączyło. Moje X3 nie ma ekranu nawigacji tylko w kierownicy jest przełącznik R/T jak również taka buźka pod R/T. AHa,jeszcze jedno,inny tel NOKIA E51 tak samo się zachowuje,znajdzie BMW ake ppotem już nie połączy :/
  17. Mam tez problem. Kupiłem BMW X3 3.0i z wielofunkcyjną kierownicą,jest na niej opcja: przycisk R/T i pod tym jest taka bużka . jest to fabryczny zestaw głośnomówiący. PO kupnie od razu połączyłem się moim tel NOKIA N8 wszystko ok,dwie rozmowy i koniec. Ale od początku: -wchodzę do auta,odpalam naciskam przycisk R/T na radiu pokazuje ACTIVATE PHONE i moim zdaniem to powinno wystarczyć do autopołączenia. Ale nic z tych rzeczy,nawet jak wejdę w wyszukiwanie urządzeń i znajdzie BMW ZESTAW to i tak jak zacznę łaczenie to wyskoczy na telu że połączenie blutuch jest niemożliwe. Może coś trzeba nacisnąć,przytrzymać ,włączyć? pomoże mi ktoś?
  18. Jarekx3 odpowiedział(a) na mariuszatko temat w X3 (E83)
    to BMW jest na sprzedaz od zimy. Własciciel twierdzi że nie wie czy coś było malowane. Było na początku za 60k i uważam że sprzeda za 50k. uważam że silnik 3.0i jest ok. pali 12,5l benzyny czyli pewnie 15l gazu i po za wymianą oleju i filtrów nie będzie innych problemów.
  19. Jarekx3 odpowiedział(a) na siechu25 temat w X3 (E83)
    POCZYTAŁEM wszystkie posty i opowiem swoją historię zakupu BMW X3. Zacząłem szukać X3 już wiosną,kwota ok 50tys PLN. zacząłem oczywiście od tematu diesla,wszędzie pytałem,oglądałem itp. bardzo uważnie obejrzałem kilka szt w dieslu. Na początku odpadł silnik 2.0 d ,za słaby i mechanicy twierdzili że jednak przez to że słaby ludzie je piłują i wtedy są problemy,został 3.0d,ale niestety na 4 szt które obejrzałem żaden wg mnie nie miał oryginalnego przebiegu. Moim zdaniem mają cofane wszystkie liczniki nawet o kilkaset tysięcy km. Widać to po aucie ,wnętrzu itp. U nas nie ma w tych pieniądzach nic ciekawego. w końcu od wakacji zacząłem szukać benzyny i muszę przyznać że jest mnóstwo egzemplarzy zadbanych z małymi przebiegami. Wybór w moim przypadku padł na silnik 3.0l . wyszukałem autko z 2005 roku za 49tys PLN z przebiegiem 102tys km w super stanie. Sprawdziłem czujnikiem lakieru że tylko drzwi pasażera są malowane,reszta 100% oryginał. Autko kupiłem 2 tygodnie temu i jestem bardzo zadowolony,skrzynia automat i przyszłym tygodniu zakładam gaz. W tej chwili jeżdżę na benzynie i pali mi w cyklu mieszanym 12.5l benzyny. Nawet jak spali mi 15l gazu to i tak będzie to 37.5pln na100km czyli i tak taniej niż diesel który jak spali 9l to wyjdzie 45pln na 100km. no i nie ma problemu z TURBO,z pompowtryskami,kołem masowym itp. Nie ma co się zastanawiać moim zdaniem nad wyborem silnika. Polecam tą opcję silnikową,mało awaryjną o fajnej dynamice i super dźwięku silnika. Zapraszam do dyskusji na ten temat i z chęcią podzielę się moimi skromnymi doświadczeniami bycia właścicielem x3

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.