1) Witam. Mam problem z parowaniem bluetooth z telefonem w bmw x3 2.0d data produkcji końcówka 2007 . Próbowałem każdego sposobu z tego forum, z instrukcji obsługi samochodu i innych for i nie dam rady włączyć parowania, co jest ? Moduł bluetooth samochód posiada. Znam passkey bluetooth'a. 2) Mam zablokowaną kontrolkę zapięcia pasów, jak ją odblokować ? Pozdrawiam.
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.