Skocz do zawartości

Jarekx3

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jarekx3

  1. Jarekx3 odpowiedział(a) na mcdr temat w X3 (E83)
    no własnie,to jest problem bo butla zajmuje sporo miejsca ale lepiej tak nic ciąc blache i przerabiać z aku z przodu. Zależy komu do czego jest miejsce potrzebne. Ja sobie wymysliłem że na większe wyjazdy kupie sobie taką kaste na relingi. Jest lekka,montaz 5 min samemu więc sprawa rozwiązana. Bez przerabiania i meczarni a ajk ktos na co dzień potrzebuje dużo przestrzenie w aucie to kupic E90 w kombi. Pozdrawiam
  2. Jarekx3 odpowiedział(a) na Jarekx3 temat w X3 (E83)
    aha,ok. blisko jest to będę,
  3. Jarekx3 opublikował(a) temat w X3 (E83)
    kiedy jakis zlot BMW w kujawsko-pomorskim lub pomorskiim? wiosna zapasem
  4. a gdzie taniej? nigdzie,wszędzie tyle chcą niestety
  5. tak,tyle chca do mojego x3 wersja usa
  6. O,A JA ZAMÓWIŁEM NOWY ORYGINALNY MODUŁ BO MAM PADNIETY ZA 1200 !!! To wtopiłem :/
  7. Jarekx3 odpowiedział(a) na Jarekx3 temat w X3 (E83)
    a ile taka mata może kosztowac i ile wymiana i jak to zrobić? czy to duzo zachodu? robił to ktoś?
  8. Jarekx3 opublikował(a) temat w X3 (E83)
    mam nowy problem,otóż jak włącze grzanie fotela kierowcy to po lewej stronie siedzenia parzy strasznie,czy wie ktoś co może być przyczyną ? Dzieje się to od niedawna i tylko w jednym miejscu. Słyszałem nawet opinie że jakaś mata ma zwarcie Ale nie bardzo mnie to jakoś się podoba.
  9. Jarekx3 odpowiedział(a) na Jarekx3 temat w X3 (E83)
    oto zdjęcie mojego modułu które wczoraj zrobiłem,może ktos pomoże gdzie takie coś kupie link do zdjęcia: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dcad566e5c2fd15e.html
  10. Jarekx3 odpowiedział(a) na Jarekx3 temat w X3 (E83)
    nie wysyłam tylko zapytanie im zlożyłem i jesli będą mieć taki moduł to tylko kupię za pobraniem.
  11. Jarekx3 opublikował(a) temat w X3 (E83)
    Czy kupował ktoś części od nich? Bo to firma chyba nie z polski tylko z Litwy (chyba)
  12. Jarekx3 odpowiedział(a) na Jarekx3 temat w X3 (E83)
    i po temacie,kupuje konkretnie pod moje X3 po VINie i kończy sie chyba szukanie :) https://www.bmwautoparts.net/pl/katalog/czesci/84_0713/wd02470/0/0/0/0/0/zest-dop---inst-gonom-uni
  13. Jarekx3 odpowiedział(a) na Jarekx3 temat w X3 (E83)
    wielkie dzięki,ale muszę sobie kupić taki moduł? czy on też ma? Zresztą zadzwonie zaraz
  14. Jarekx3 odpowiedział(a) na Jarekx3 temat w X3 (E83)
    ok,to jak to miałoby wyglądać z tym montażem w trójmieście? nie mam daleko bo mieszkam niedaleko autostrady A1,więc z dojazdem żaden problem
  15. Jarekx3 odpowiedział(a) na Jarekx3 temat w X3 (E83)
    daje numer WD02470
  16. Jarekx3 odpowiedział(a) na Jarekx3 temat w X3 (E83)
    jednak nie pasuje ten moduł :/
  17. Jarekx3 odpowiedział(a) na Jarekx3 temat w X3 (E83)
    na 100% bedzie pasował?
  18. Jarekx3 opublikował(a) temat w X3 (E83)
    W moim X3 jest uszkodzony moduł gsm i zestaw nie działa :/ wersja jest z USA ,może ktoś wie czy można zastapić go czyms innym czy niestety muszę kupić nowy oryginał. A może ktoś naprawia to?
  19. czyli na lato radzisz 235/55/17 ? ale wysokość ma znaczenie co do komfortu chyba. ja mam te opony: http://www.opony.pl/opona.aspx?oid=175060&rodzaj=3
  20. Jarekx3 odpowiedział(a) na Jarekx3 temat w X3 (E83)
    też mam w swojej zwykłej czarną posufitówke
  21. letnie miałem 235/55/17 zimę kupiłem jak w instrukcji 215/60/17 i jest duzo lepszy komfort. Drogi po których się poruszam są bardzo kiepskie i dlatego na lato też założę 215/60/17 wiem że wygląd jest lepszy na szerszych ale ja stawiam na komfort a nie żeby mi tłukło ,hałasowało i wogóle okropnie jest. Na tych zimach spoko,idzie wytrzymać. Nie mogę pojąć jak możecie być zadowoleni mając sport zawieche i do tego 18ski lub jeszcze lepiej -19tki.
  22. Jarekx3 opublikował(a) temat w X3 (E83)
    moje BMW X3 jest zwykłą wersją ale mój znajomy ma do kupienia X3 i z tyłu na klapie ma znak M Czy wie ktoś jaka jest różnica między tymi x3 co ma innego ta wersja ze znaczkiem M? mocniejszy silnik? inne zawieszenie? inne wyposażenie?
  23. Jarekx3 odpowiedział(a) na sfinks311 temat w X3 (E83)
    nie czuć dziur tak bardzo na 215 jak na 235 a to mi bardzo pasi
  24. Jarekx3 odpowiedział(a) na topgear68 temat w X3 (E83)
    hm i jak zwykle zdania bardzo podzielone. ja założyłem 215/60/17 bo tak mi logika podpowiada

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.