Treść opublikowana przez Jarekx3
-
gaz w x3 3.0i m54
no własnie,to jest problem bo butla zajmuje sporo miejsca ale lepiej tak nic ciąc blache i przerabiać z aku z przodu. Zależy komu do czego jest miejsce potrzebne. Ja sobie wymysliłem że na większe wyjazdy kupie sobie taką kaste na relingi. Jest lekka,montaz 5 min samemu więc sprawa rozwiązana. Bez przerabiania i meczarni a ajk ktos na co dzień potrzebuje dużo przestrzenie w aucie to kupic E90 w kombi. Pozdrawiam
- zlot
- zlot
-
Zestaw głośnomówiący bluetooth - dołożony
a gdzie taniej? nigdzie,wszędzie tyle chcą niestety
-
Zestaw głośnomówiący bluetooth - dołożony
tak,tyle chca do mojego x3 wersja usa
-
Zestaw głośnomówiący bluetooth - dołożony
O,A JA ZAMÓWIŁEM NOWY ORYGINALNY MODUŁ BO MAM PADNIETY ZA 1200 !!! To wtopiłem :/
-
gorące siedzenie-problem
a ile taka mata może kosztowac i ile wymiana i jak to zrobić? czy to duzo zachodu? robił to ktoś?
-
gorące siedzenie-problem
mam nowy problem,otóż jak włącze grzanie fotela kierowcy to po lewej stronie siedzenia parzy strasznie,czy wie ktoś co może być przyczyną ? Dzieje się to od niedawna i tylko w jednym miejscu. Słyszałem nawet opinie że jakaś mata ma zwarcie Ale nie bardzo mnie to jakoś się podoba.
-
jazda po sniegu X3
- MODUŁ GSM
- MODUŁ GSM
- BMWAUTOPARTS.PL
Czy kupował ktoś części od nich? Bo to firma chyba nie z polski tylko z Litwy (chyba)- MODUŁ GSM
- MODUŁ GSM
- MODUŁ GSM
- MODUŁ GSM
- MODUŁ GSM
- MODUŁ GSM
- MODUŁ GSM
- Sportowe zawieszenie na PL drogach
czyli na lato radzisz 235/55/17 ? ale wysokość ma znaczenie co do komfortu chyba. ja mam te opony: http://www.opony.pl/opona.aspx?oid=175060&rodzaj=3- BMW M PAKIET
też mam w swojej zwykłej czarną posufitówke- Sportowe zawieszenie na PL drogach
letnie miałem 235/55/17 zimę kupiłem jak w instrukcji 215/60/17 i jest duzo lepszy komfort. Drogi po których się poruszam są bardzo kiepskie i dlatego na lato też założę 215/60/17 wiem że wygląd jest lepszy na szerszych ale ja stawiam na komfort a nie żeby mi tłukło ,hałasowało i wogóle okropnie jest. Na tych zimach spoko,idzie wytrzymać. Nie mogę pojąć jak możecie być zadowoleni mając sport zawieche i do tego 18ski lub jeszcze lepiej -19tki.- BMW M PAKIET
moje BMW X3 jest zwykłą wersją ale mój znajomy ma do kupienia X3 i z tyłu na klapie ma znak M Czy wie ktoś jaka jest różnica między tymi x3 co ma innego ta wersja ze znaczkiem M? mocniejszy silnik? inne zawieszenie? inne wyposażenie?- Opony zimowe
nie czuć dziur tak bardzo na 215 jak na 235 a to mi bardzo pasi- Wymiary kół zimowych
hm i jak zwykle zdania bardzo podzielone. ja założyłem 215/60/17 bo tak mi logika podpowiada
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.