Treść opublikowana przez szymon-o
-
e46 323ci Wielkopolska WBABM310X0EZ66627
szymon-o odpowiedział(a) na nyga50 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDowiem jeszcze, że gałeczka zmiany biegów dokładana :mrgreen: . Kolega Zielo tak ładnie wszystko Opisał, że nie ma co dodać :wink: .
-
BMW E46 320CD COUPE Vin WBABV51000PN02923
szymon-o odpowiedział(a) na krzychu1819 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZawsze można ASO zabrać ze sobą ;). Z Kolegą Oli222 niestety się nie zgodzę co do : - aku - sterownika świec; - "fajek żarowych; - pewnie termostatu/termostatów; - pewnie nowych opon zimowych. Są to części które się po-prostu wymienia (szczególnie świece i sterowniki) i właściwie nie ma znaczenia czy to "Włoszka" :wink: , "Hiszpanka" ;) i "Niemka" z przebiegiem "prawie" prawdziwym albo na pewno kręconym :mrgreen: . Co do autka: - ster obszyty (jak już wyżej zostało wspomniane); - xenony świecą na dwa różne odcienie ( 2 x nowe żarniki, czarnijszy scenariusz to żarniki + np. przetwornica prawego); - przód autka do bardziej wnikliwej analizy na miejscu (między innymi maska wydaje się cofnięta do tyłu); - coś mi się wydaje, że zderzak przedni był malowany na samochodzie; - przedni łapacz powietrza brakuje jednej "wsuwki". Po zdjęciach to tyle, wydaje mi się, że więcej nie Wyczarujemy :].
-
co sądzicie o tym bmw e39 520 d pomoc przy wyborze
szymon-o odpowiedział(a) na sokół520d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSokół .......... zakładaj tematy zgodnie z regulaminem ....., później "Będziemy Radzić" :wink: .
-
Kupno BMW E39 520d WBADM71080GU42347
szymon-o odpowiedział(a) na sokół520d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSamochód np. mógł (ale nie musiał być) z tyłu/przodu uderzony. Są wsadzone dwie różne żarówki/palinki a powinno wymieniać się parami ...........
-
Kupno BMW E39 520d WBADM71080GU42347
szymon-o odpowiedział(a) na sokół520d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa mogę się polecić jako pomoc przy ewentualnych oględzinach :). Co do "Nowo Sol-anki" ;) : - reflektory przednie i tylne do szczegółowej "analizy" na miejscu :arrow: czy przypadkiem wymiana nie była konieczna ............; - raczej na pewno założone "hid-y" .........; - dwa różne odcienie światła.
-
E90 i E46 touring
szymon-o odpowiedział(a) na bmwfixiert temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMałym minusikiem dla "osób mniej praktycznych" może być rodzaj nadwozia :wink: .
-
BMW 116 Poznań WBAUF11030PT47864
szymon-o odpowiedział(a) na anna997 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOj to nie wiem czemu przecież dokładna relacja nie została podana do ogólnej wiadomości :mrgreen: .
-
E90 320d Wałbrzych WBAVC31090VA19968
szymon-o odpowiedział(a) na waski_tm temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWydaje mi się, że spasowanie przedniego zderzaka wymagało by na miejscu wzmożonej uwagi. Autko odmłodzone przynajmniej o pół roku :mrgreen: .
-
E46 328
szymon-o odpowiedział(a) na monkie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTe nieszczęsne przebiegi < 200 tyś są żałosne :cry: .
-
E46 320D 150KM Międzychód/Poznań JL33938
szymon-o odpowiedział(a) na andrzejmakoho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzód pasuje do wersji po-liftowej, która właśnie oceniamy :wink: .
-
[E46] 320d Sedan by PieciA
Nie ma za bardzo co komentować :wink: , :cool2: . Pewnie po wypucowaniu kolektora uśmiech na twarzy pod czas jazdy większy :mrgreen: :?: Od którego "dobrodzieja" z allegro :) są klapki ?
-
BMW 530d Touring 2001r proszę o opinie
szymon-o odpowiedział(a) na Lamere temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLamere omawiane autko już na fotkach robi wrażenie :wink: . Cena niestety jest podejrzana, może wspomniana skrzynia wymaga regeneracji i Komuś szkoda tak do 5 tyś na naprawę wyłożyć .......... .
-
E46 320D 150KM Międzychód/Poznań JL33938
szymon-o odpowiedział(a) na andrzejmakoho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNajwiększym sukcesem omawianej sztuki to po-liftowy przód :cool2: . Z Poznania do Międzychodu daleko nie jest, Kolega chociaż będzie mógł wykreślić kolejną okazję z listy życzeń.
-
E46 320D 2004 SIERPC WBAAP71090PP17475
szymon-o odpowiedział(a) na radius_bo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRadius_bo autka z za zachodniej granicy również w 100% nie gwarantują sukcesu. Możesz przejechać 800km w jedną stronę a na miejscu wychodzą lejące wtryski (z grubsza drgania autka) oraz kompletne sprzęgło i dwumase do roboty i "zerowa podatność" Właściciela na negocjacje -> Przyjechał tyle to kupi. Teoretycznie sensowne autko od forumowicza (e46 320d z +03r) to na pewno większy wydatek niż sztuka omawiana ;). Niestety wszyscy jesteśmy ludźmi i w kwestii finansowej zaleca chociaż częściowa ostrożność, bo cztery kółka od pasjonaty ;) mogą również nie zadowalać stanem. Najlepiej nowe z salonu hehe :mrgreen: . Sierpc E46 320d: - przód a dokładnie spasowanie przedniego zderzaka wymagało by dokładnej analizy na miejscu/weryfikacji bez-wypadkowości; - wydaje mi się, że obroty na jałowym biegu mimo nieosiągniętej roboczej temperatury i konkretny ;) ustawieniu dmuchawy są za wysokie. P.S. Daleko Masz do omawianej Bumki :?:
-
E46 320i Touring Leśna
szymon-o odpowiedział(a) na gik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to mimo mojej najprawdopodobniej "nietrafionej" sugestii Bumka podejrzana :mrgreen: . Dasz Sprzedającemu, jeszcze 2 dni w sumie mamy majówkę :wink: .
-
BMW 116 Poznań WBAUF11030PT47864
szymon-o odpowiedział(a) na anna997 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanie Aniu tak jak mailowo sugerowałem: - 6 Właścicieli to masakra :/; - Sprzedający "Kłamczuchy", Właścicielka mówiła przecież, że wszystkie dokumenty ma Mąż; - największy niedosyt niestety pozostaje przez "Bez-wypadkowość" omawianego autka, która pozostawia dużo do życzenia, a oględziny wyglądały tak: Sz. rzut oka na maskę, nadkola, komorę silnika............"tutaj coś się działo........."; W. Nie, był tylko malowany lewy bok: Sz. oglądamy dalej, miernik w ruch oprócz malowanej lewej strony malowanej przód autka również pozostawiał co nieco do życzenia.; W. Nadal się upiera o tylko malowany lewy bok, możliwe powolne "przyznawane się" do malowanego przodu; Sz. Bardziej wnikliwa analiza komory silnika i ukazuje się widok spawanych sanek silnika; W. Faktycznie była "stłuczka". Nic nie wskazywało na składanie z dwóch ........., takie drobne pocieszenie. "Lipa", że Sprzedających trzeba "wymęczyć", pokazać niedoróbki/niedociągnięcia, aż w końcu się przyznają ............... , traktując "sensownych" Kupujących bardzo niepoważnie :mad2: . Morał najważniejszy: "Trzeba wnikliwie analizować autko przed kupnem"
-
320dt 150KM 05r Łódź ASO BMW - warty uwagi PP36671
szymon-o odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDarcyn dobrze Zasugerował, że autko warte uwagi, osoba nie mająca za dużego pojęcia o mechanice itd. ma już info bez zbędnego tracenia czasu i $ na dojazd. Mamy 2 z przodu, samochód wygląda lepiej niż niektóre okazje wsadzane przez Forumowiczów, jeśli Ktoś szuka to już prawie znalazł ;). Co do pochodzenia, to przecież autka skądś muszą do Nasz przyjeżdżać :wink: .
-
E46 320i Touring Leśna
szymon-o odpowiedział(a) na gik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSteeler Jesteś Pewien co do tego steru ...............? W większości autek wrzucanych do oceny z początkowych lat produkcji e46 ten "ster" się nie pojawia.............. :?: Jak przypuszczam rozkodowany vin by wyjaśnił wszelkie nieścisłości.
-
E46 320d Bogatynia WBAAS710XOFY33613
szymon-o odpowiedział(a) na Mastodont temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo do negocjacji ceny przez telefon opcje są dwie: - Sprzedający zdaje sobie sprawę, że ciężko furkę sprzedać do tego 320d skoro w podobnych a czasami ;) nawet mniejszych $ można kupić już 330d; - przy ewentualnych oględzinach na miejscu może się okazać iż samochód wymaga doinwestowania ......... a Sprzedający mydli oczy Kupującemu ........; Każda Osoba inaczej "przeredaguje" negocjacje cenowe przez telefon. Nieścisłość "blachowo - vinowa" standardowo :mrgreen: podejrzana. Mastodont Męcz :norty: sprzedawce o dodatkowe fotki, może nawet jakieś nagrania :wink: jak autko chodzi, gasi, zapala itd., jest duża szansa na wychwycenie czegoś niepokojącego i bez ewentualnych oględzin autko będzie można odrzucić.
-
kobe4321 - E46 320D 150PS 2003r!
W końcu widziałem autko Kuby na żywo i : - wirusik Panów TC i Moby85 jest obiecujący ..........; - SS-ów strasznie brakuje mi w mojej Bumce, Lepsza Połóweczka :oops: również jest tego zdania; - zapał Kuby jeśli chodzi o dopieszczanie autka godny pochwały :wink: (żeby więcej Osób chciało autka doinwestowywać, to kupno używanych czterech kółek za odpowiednią cenę, nie było by problemem).
-
E46 320i Touring Leśna
szymon-o odpowiedział(a) na gik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMnie zastanawia tylko : - kierownica od E39 :wink: , a przecież omawiane będzie E46. Wydaje mi się, że na żywo potrafiłbym zweryfikować bezwypadkowość :mrgreen: .
-
E46 320i 2001r 170km woj.dolnośląskie WBAAV11050FU01192
szymon-o odpowiedział(a) na IFrIT_86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKonrad opcje były dwie właśnie na ten dzień : - oględziny autka, które bardziej pod Legnicę podchodzi :P; - faktycznie wizyta u Ciebie, aby radio-nawigacja do końca się spolszczyła :roll: . Najważniejszą korzyścią było to iż moja Lepsza Połówka mogła w spokoju po-korzystać ze słońca.
-
E46 320i 2001r 170km woj.dolnośląskie WBAAV11050FU01192
szymon-o odpowiedział(a) na IFrIT_86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiestety nic nie powiem przez info z dnia dzisiejszego od Sprzedającego: - Witam.Prosze nie przyjezdzac,poniewaz kolega chce kupic BMW ode mnie, okolo 11 maja przyjechac klienci po jego auto, jak sprzeda, to bierze ode mnie,jesli nie kupia od niego, to sie odezwe. Pozdrawiam 09:43:24 - Jeszcze nic pewnego, także zadzwonie, jak tylko bede cos wiedzial 09:48:42 - Witam.Auto zostało sprzedane 13:25:04 IFrIT_86 jesteśmy w kontakcie.
-
BMW E46 320D - Gostynin
szymon-o odpowiedział(a) na hawaj10 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTego autka nie było, te wnętrze bym zapamiętał :cool2: . Fotki super do oceny :norty: : - samochód odpicowany i fotki "przy-kolorowane" ; - podejrzane spasowanie maski z lewym błotnikiem; - kierownica obszyta ponownie, pewnie lekko wytarta była :wink: ; - wydaje mi się, że będzie tylko jeden "wypaśny" kluczyk; - przednie błotniki wydają się malowane; - brakuje spinki osłony przy lewym przednim kielichu; - szkła reflektorów wydają się zmatowiałe; - tył nie wróży dobrze bo brakuje osłonki listwy bagażnika, ułamana rączka od "demontowane" podłogi oraz śrubka w lewym tylnym słupku nie oryginalna ( ogólnie drobiazgi, ale czujność wzmożona); - uszczelka drzwi kierowcy nie wygląda na 184 tyś :D; - środkowy słupek z lewej strony na dole "chyba" obłazi rudą ..................; - końcówki rury wydechowej już bardziej nie można było wypolerować (ciekawe czy samochód nie kopci na czarno ............ :roll: ). Samochód podejrzany szczególnie przez konkretne wyposażenie, rok i cenę :norty: . Z wielką chęcią samochód bym na żywo obejrzał :mrgreen: .
-
E91 1.8d M sport 2007r.ANGLIA AU54668
szymon-o odpowiedział(a) na maly.uk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMaly.uk możesz mieć trochę niedosyt ze względu na stosunek mocy do masy, ALE najważniejszy to jest faktyczny stan techniczny itd. ;). Podkręcić Nm zawsze trochę można ;).