Treść opublikowana przez aditonie
-
E90 320i VJ36852
aditonie odpowiedział(a) na mosskit temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFelgi z oponami letnimi ktoś zajumał. W tym tygodniu auto ma przyjechać do Warszawy. --> http://i61.tinypic.com/10omhck.jpg --> http://i57.tinypic.com/dcq939.jpg --> http://i62.tinypic.com/352120j.jpg
-
nawigacja z radiem bez zmiany deski e90 luknijcie.
Hmm, no właśnie jak wygląda instalowanie AutoMapy na Dynavin D99+ z Androidem??
-
BMW E90 330D 2006r. VIN:WBAVC91000KS07442
aditonie odpowiedział(a) na aditonie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:think: Na początku miał tablice WSZ 33NF teraz WSZ 3333... Aaa, widać na fotkach dwie ostatnie trójki są doklejone :lol:
-
BMW E90 330D 2006r. VIN:WBAVC91000KS07442
aditonie odpowiedział(a) na aditonie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wydaje Ci się ale to nie to auto tylko pożyczona fotka --> viewtopic.php?f=158&t=196110
-
BMW E90 330D 2006r. VIN:WBAVC91000KS07442
aditonie odpowiedział(a) na aditonie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTAK! jak bym szukał auta z takim przebiegiem.......
-
BMW E90 330D 2006r. VIN:WBAVC91000KS07442
aditonie odpowiedział(a) na aditonie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOKAZJA!!! OKAZJA!!! OKAZJA!!! Miałem jutro podjechać z miernikiem i obejrzeć auto ale najpierw podzwoniłem po ASO BMW z VIN-em by zweryfikować przebieg. :evil: Niestety mili panowie nie chętnie podają takie informacje, Pisałem PW do kogoś z tego forum w sprawie VIN-u ale mnie zignorował. Ale jednak znalazła się jedna duszyczka i podała mi ostatni przebieg samochodu podczas kontroli w ASO. No i mamy ponad 170tyś w 2010r. :duh: potem auto nie było serwisowane ASO. Dzwonie do właściciela i mówię mu o tym, a on na to że nie wie. Pytam czy ma ks.org. czy z allegro, a on nie wiem. Wie tylko że stemple są ale nie z BMW ASO!!! Na dodatek przyznał się że błotnik chyba był lakierowany!!! Opon letnich brak. Kupił nowe zimowe ale --> http://i62.tinypic.com/2hfp3jp.jpg Niezły koleś. Może komuś się przyda takie info. :wink:
-
BMW E90 330D 2006r. VIN:WBAVC91000KS07442
aditonie odpowiedział(a) na aditonie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie, auto w prywatnych rękach
-
BMW E90 330D 2006r. VIN:WBAVC91000KS07442
aditonie odpowiedział(a) na aditonie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzwoniłem i wiem że nie Radom ale okolice.
-
BMW E90 330D 2006r. VIN:WBAVC91000KS07442
aditonie odpowiedział(a) na aditonie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie Radom!!!
-
BMW E90 330D 2006r. VIN:WBAVC91000KS07442
aditonie opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam. Wychaczyłem takie ogłoszenie :arrow: http://otomoto.pl/bmw-330-231km-ory-m-pakiet-unikat-full-C32174436.html --> http://i59.tinypic.com/2djnskm.jpg Z rozkodowanego VIN-u auto z Listopada 2005 Co sądzicie o tym aucie? Nie za tanie? Może ktoś oglądał albo było już gdzieś omawiane? Jak by ktoś coś niepokojącego zauważy na tych fotkach niech pisze?
-
BMW E90 320 2007r. VIN:WBAVC310XOVG15834
aditonie opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam. Może komuś to się przyda. Ogłoszenie -> http://i39.tinypic.com/2k4t9i.jpg -> http://www.mobile.de/pl/marka/bmw/model/320/vhc:car,pgn:1,pgs:50,srt:date,sro:desc,mke:bmw,mdl:320,frn:2007-01,frx:2007-12,ful:diesel,ger:manual_gear,pwn:110,exc:blue,vcg:limousine/pg:vipcar/185967059.html Cytat z e-maila od właściciela "Ich habe beide Stossstangen sowie Kotflügel und Türe rechts neu Lackiert,aufgrund von Steinschlägen und Kratzer . Bilder vor dem Lackieren sind vorhande." Poprosiłem o te fotki z przed malowania tych elementów ale ich nie otrzymałem. Czyżby właściciel miał coś do ukrycia :think: Pozdrawiam..
-
BMW E90 320 2007r. VIN:WBAVC31070VG09926
aditonie opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam. Może komuś to się przyda. Zainteresowało mnie to ogłoszenie -> http://i44.tinypic.com/2a4tgrs.jpg -> http://www.mobile.de/pl/marka/bmw/model/320/vhc:car,pgn:1,pgs:50,srt:date,sro:desc,mke:bmw,mdl:320,frn:2006-01,frx:2007-12,ful:diesel,ger:manual_gear,pwn:110,exc:blue,vcg:limousine/pg:vipcar/183771172.html Po rozmowie telefonicznej auto według komisu jest 100% bezwypadkowe i nie lakierowany żaden element, już miałem jechać 2400km (w obie strony) aż nagle coś mnie olśniło że już podobne auto widziałem i pisałem do właściciela -> http://i39.tinypic.com/2ueo781.jpg Tu mam cytat z e-maila od właściciela "Bei dem Auto wurde hinten rechts die Tür lackiert und vorne rechts die Stoßstange lackiert wegen einem Zaunrempler. .Zwei kleine smartrepair." Samochód stracił gwarancje na lakier bo naprawa nie była przeprowadzona w ASO BMW. Pozdrawiam..
-
nawigacja z radiem bez zmiany deski e90 luknijcie.
Witam. :think: Która jest bardziej stabilna/lepsza Dynavin D99 z Android-em czy Windows-em? One bardzo różnią się od siebie (menu, itp.)
-
[EXX] Instrukcje obsługi i Sam naprawiam
Witam. Poszukuję "Sam naprawiam samochód. BMW serii 3 typu E90/E91" :) BMW serii 3 typu E90/E91 od III 2005 do I 2012 Bogato ilustrowany fachowy poradnik dla użytkowników samochodów osobowych BMW serii 3 z nadwoziami limuzyna (typ E90) i kombi (typ E91), produkowanych od marca 2005 do stycznia 2012. Autor Hans-Rudiger Etzold Wydawca WKiŁ-Wydawnictwa Komunikacji i Ilosć stron 316 Wymiary 19,5x24,5 Data wydania 2012
-
BMW E91 320 VIN:WBAVU31010KY03623
aditonie odpowiedział(a) na aditonie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa krótko go ma żeby tyle pisać o nim. Silnik suchy nie widać wycieków pracuje dość równo. Przebieg potwierdzony w czerwcu miał 170tyś. Z blach to tylko jedne drzwi mają dwie warstwy lakieru i standardowe parkingowe za gniotki ale nie wiele, nie jest to nowe auto :| .. Auto miało jednego właściciela. Reszta okaże się w praniu. EOT....
-
BMW E91 320 VIN:WBAVU31010KY03623
aditonie odpowiedział(a) na aditonie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZe wstępnych oględzin to tarcze przednie (mają dość spory rant) i żarówka w tylnej lampie.
-
BMW E91 320 VIN:WBAVU31010KY03623
aditonie odpowiedział(a) na aditonie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto kupione temat do zamknięcia :lol:
-
BMW E90 320D M-Pakiet Le Mans Blue
Piękne auto :cool2: Też szukam czegoś takiego w takiej konfiguracji. :wink:
-
BMW E91 320 VIN:WBAVU31010KY03623
aditonie odpowiedział(a) na aditonie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiestety budżet jest skromny, więc nie szuka auta z przebiegiem poniżej 150tyś. :D Z tego rocznika pojawiają się już egzemplarze właśnie w takiej cenie, a taka mu odpowiada.
-
BMW E91 320 VIN:WBAVU31010KY03623
aditonie opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam. Kumpel szuka auta rodzinnego, wychaczył takie ogłoszenie: -> http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=235149093&asrc=st -> http://www.mobile.de/pl/marka/bmw/model/320/vhc:car,pgn:1,pgs:50,srt:date,sro:desc,mke:bmw,mdl:320,frn:2005-01,frx:2005-12,ful:diesel,mln:100000,ger:manual_gear,pwn:110,vcg:estatecar/pg:vipcar/183443276.html Może ktoś coś zauważył na co zwrócić uwagę przy oględzinach tego auta?
-
BMW 320 E90 2008r. VIN:WBAVG91000VG57405
aditonie opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam. Wychaczałem takie ogłoszenie :arrow: http://otomoto.pl/bmw-320-2-0d-177km-m-pakiet-skora-navi-C25263049.html Co sądzicie o tym aucie? Jak ma się silnik z 177KM do 163KM (chodzi Mi o awaryjność, itp.) Może ktoś oglądał albo ma rzut beretem by sprawdzić tą bezwypadkowość? Z tego co się dowiedziałem to auto ma kompletą dokumentacje prowadzoną do końca. Sprowadzony z Belgii Przebieg w ogłoszeniu jest błędny, jest ok: 132tyś. Proszę o opinie, porady, wady i zalety . Pozdrawiam. :cool2:
-
E46 330d 2003r, Sulechów, WBAED91060FM70590
aditonie odpowiedział(a) na kakson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"PJ" Powiem że i 11K euro to też okazja. Jak chciałem zamówić podobne auto na indywidualne zamówienie to kwota zaczynała się od 15K euro. :mad2: Ale życze Ci byś sprzedał te BMW bo naprawde jest super. :cool2: Pozdrawiam.
-
E46 330d 2003r, Sulechów, WBAED91060FM70590
aditonie odpowiedział(a) na kakson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW trakcie Moich poszukiwań rzuciło Mi się w oko te auto lub bardzo podobne. Zapamiętałem je bo oprócz koloru wszystko Mi pasowało. Przekopałem ciut archiwum i proszę --> http://moto.archiwumallegro.pl/?itemid=C21078722&t=bmw_330_mpakiet_sedan_manual_231_km PJ Patrząc jak pikuje w dół cena to musiałeś mieć wyjątkową OKAZJE kupując ten samochód od właściciela :think:
-
E46 330d 2003r, Sulechów, WBAED91060FM70590
aditonie odpowiedział(a) na kakson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"zent" Może i kolor czarny czy ciemny granatowy BMW jest fatalny w utrzymaniu, ale Ja miałem czerwone i czarne auto. I czerwieni już dziękuję. :8) A ta ładna czerwień właśnie kusił. Więc nie ma co tu deliberować bo o gustach się nie dyskutuje :cool2: EOT.
-
E46 330d 2003r, Sulechów, WBAED91060FM70590
aditonie odpowiedział(a) na kakson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPJ Naprawdę piękna sztuka :cool2: , szukałem takiego auta ze 3 lata i nie znalazłem (w takim stanie i wyposażeniem) :( Teraz jestem na etapie poszukiwań E90. Ale też słabo idzie same trupy. :mad2: Chociaż jeśli ten kolor jeśli był by niebieski, czarny czy srebrny (wiem kolorem się nie jeździ, ale JA jeżdżę :lol:) to na pewno bym się skusił. Naprawdę super Beta. Pozdrawiam.