Treść opublikowana przez suprnowa
-
BMW X5 E53 3.0i VIN: WBAFA51040LH88914 Białystok
suprnowa odpowiedział(a) na k902 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOgólnie 3.0 w X5 jest o tyle dobre że serwis tego auta jest tani.Silnik nie jest drogi w utrzymaniu. 4.4 super i jeździ,dźwięk pierwsza klasa ale niestety koszta eksploatacji są wysokie i nie każdego stać na V8 i dlatego wybierze R6. X5 są stare ale jeszcze w cenie.Miałem parę takich egzemplarzy i dość dobrze się sprzedawały.Ostatnią po lifcie z 2003 roku oddałem za niecałe 38 tys ale tylko dlatego że polift. Teraz mam do kupienia z tego samego roku ale 4.8 IS za 10 tys jurków i nie wiem czy brać :)
-
BMW X5 E53 3.0i VIN: WBAFA51040LH88914 Białystok
suprnowa odpowiedział(a) na k902 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOstatnio miałem taka 4.4 z 2000 roku jeden błotnik malowany.Wyposazenie na maxa,ładny egzemplarz.Za opłacona wziąłem 27 tys zl
-
330i WBAEV51050KM65880 Radom
suprnowa odpowiedział(a) na domenicos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoi znajomi non stop jeżdżą na Szwajcarię i ciągną lory. Wiem ze za porzadne wozy trzeba zapłacić ale u Nas nikt nie chce.Zreszta jak mam dać 30 tys za e46 to wole kupić malowane za 22 i tez będę jeździł.Wazne aby było zrobione z głowa i technika ok.
-
e46 compact Radom vin WBAAT51050FW58477
suprnowa odpowiedział(a) na browar316i temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak cos moge znaleźć troche czasu aby obejrzeć to cudeńko.Jestem z Radomia Tylko jak nie jestes zainteresowany to abym na darmo nie tracił czasu :-)
-
e46 compact Radom vin WBAAT51050FW58477
suprnowa odpowiedział(a) na browar316i temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZnam fotografa ktory pstrykał fotki tego cacka.Zawsze moge sie podpytać co o nim sadzi.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Panowie czy na jedyneczke wejdą felgi 18" 8JH2 ET 42,takie same przód i tyl. Jakie opony założyć aby najlepiej wyglądały i pasowały. Jeżeli za bardzo wpadną to czy dac dystanse tyl lub przód i o ile mm poszerzyć?
-
BMW e46 328i EZ45877
suprnowa odpowiedział(a) na Gardor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWas to chyba trzyma cały czas szampan z sylwestra.Ludzi kochani ten samochód juz niedługo bedzie pełnoletni a Wy tu pieprzycie głupoty ze zwykła e46 ma kosztować 5 koła jurkow plus akcyza. Moge zrozumieć auta z końca produkcji e46 z dobrym wyposażeniem i silnikiem ze maja cena ok 30 tys. ale nie ta sztuka. Zajmuje sie pare lat (chyba juz 14) importem aut i takich bajek nie słyszałem. Nawet moja córka która ma 5 lat chyba mądrzej gada. To nie jest jakis flagowy model tylko zwykła trojka.Idac waszym tokiem myślenia niedługo taka e46 bedzie droższa niz nowa trojka. Dziwna marka ta BMW,cena rośnie z latami.Chyba te co ma do sprzedania ,zamknę w stodole i za 10 lat będę obrzydliwie bogaty. Dobrze ze w Monachium na taki pomysł nie wpadli,bo nie było by gdzie kupić tej szlachetnej marki. @zenus a Ty swoją perełkę sprzedałes?Bo jak nie to cenę podnieś,ze 2 tygodnie juz stoi to pewnie z 5% na wartości zyskała
-
E87 wbaug51030pv05057 Siedlce
suprnowa odpowiedział(a) na chris_p temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFajna wersja ,do szczęścia brakuje tylko xenon i bajka.
-
BMW e38 (Nowy Dwor Gdanski) WBAGG81030DF90291
suprnowa odpowiedział(a) na szpota14 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiem ze sprzedaje w większości BMW w mocniejszych wersjach. Kiedyś miałem E39 4.4 M Pakiet i kupujący przyjechali z Gdańska ,kupili moja sztukę ale opowiadali ze właśnie byli u tego gościa bo tez miał 4.4 .Mialo byc wszystko pięknie,a jak byli na miejscu samochodu przy dodawaniu gazu gasł,jakies dziwne cyrki sie działy. Mowie tylko to co wiem.
-
[BMW E87] Jaki akumulator wybrać ?
tyle zapłaciłem w sklepie ktory jest juz ok 10 lat.Do tego faktura VAT.Bosh kosztował chyba 380 ale słyszałem słabe opinie A Ty pewnie masz e87 ze Start Stop i masz akumulator AGM
-
e46 318i WBABV710X0JZ44042, Nielepkowice
suprnowa odpowiedział(a) na kuba2305 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPiękne ringi. Chociaż aż dziw bierze że przebieg ponad 200. Offtop Patrząc na tą ofertę wpadło mi takie ogłoszenie :D Piękna perełka w MPaku i aluminiowymi dywanikami http://otomoto.pl/bmw-318-e46-cabriolet-C35844772.html
-
[BMW E87] Jaki akumulator wybrać ?
Ja dzis wkoncu kupiłem Centra 80ah.Cena 340 zł wiec jest ok. Na starym akumulatorze nie dało sie zrobic nawet pomiaru bo odrazu wywalało błąd aku. Ciekaw jestem jak jutro bedzie z paleniem po nocy. W najgorszym wypadku do wymiany pójdzie jeszcze rozrusznik.
-
BMW E65 735i Wołomin VIN:WBAGL410X0DL94818
suprnowa odpowiedział(a) na csp100 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTaki kolor skkry wychodził tylko z niebieska deska.Mialem takich pare i nie było problemu ze sprzedażą. Akurat na tym zdjęciu wyglada tak tragicznie,ale na żywo jest ok. Rocznik niby 2003 ale przód zmieniony na polift tył tak samo.To juz wystarcza aby nie jechac oglądać
-
[BMW E87] Jaki akumulator wybrać ?
I ja musze wymienić u siebie bo ciezko juz kręci. Zastanawiam sie tylko czy Kupić Boscha,Varte czy moze cos innego.
-
BMW E61 3.0i z ogłoszenia WBANN71080B499047
suprnowa odpowiedział(a) na Antique temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZnam dobrze rynek niemiecki bo zajmuje sie tym troche lat.Wle to tylko moje zdanie.
-
BMW E61 3.0i z ogłoszenia WBANN71080B499047
suprnowa odpowiedział(a) na Antique temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie płeć głupot. juz widzę jak Niemiec płaci 14 tys euro za E39 z 3 litrowym silnikiem, Maksymalne kwoty za które płaca ludzie w DE oscylują Max w graniach do 8 tys euro. A te przykłady sa chyba tylko dla onanistów. Ciekaw jestem ile mu ten samochod juz stoi. Za te kwoty mozna juz kupic naprawdę zadbane M5 z konca produkcji.
-
BMW E61 3.0i z ogłoszenia WBANN71080B499047
suprnowa odpowiedział(a) na Antique temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWyposażenie fajne,a wręcz bardzo fajne.Do tego M Pakiet. Samochód ma wszystko co bym chciał w takim mieć.Procz jednego oczywiście.KOLORU który wogule nie pasuje do tego auta..
-
Czarne E46 320d- ryzyk fizyk?
suprnowa odpowiedział(a) na FOG_ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFajne pokrowce skórzane jak w Taxi :-)
-
E87 120d, Bielsko-Biała, VIN WBAUG51040PV17329
suprnowa odpowiedział(a) na roootz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGałka biegów poliftowa,zreszta fotele i boczki takze.W przedlifcie nie było obszywanych boczków. Lampy przód i tył takze poliftowe A z drugiej strony na tych fotkach nic nie widać
-
BMW 330 ci E46 VIN WBABN51020JT68791
suprnowa odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma samochodów idealnych Każdemu to mowię,ze sa to auta używane. Nowe w salonie i to niekoniecznie. Drażni mnie tylko podejście Zenusia,jak ktoś wrzuci jakis wóz to jedzie po nich ostro,a jak sam ma tuning pełna gęba to wszystko jest ok i nawet lampy chinskie nie przeszkadzają i masa plastyczna na masce.
-
BMW 330 ci E46 VIN WBABN51020JT68791
suprnowa odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie musze sie niczym chwalić. Masz linka w moim profilu i sobie popatrz
-
BMW 330 ci E46 VIN WBABN51020JT68791
suprnowa odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNormalne ze sprzedaje same złomy bo nie mam na imię Zenek a zreszta Ty juz same perełki wykupiłeś :-)
-
BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736
suprnowa odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa tez sprzedałem bardzo duzo E65 i E38 ludziom z forum 7er i nikt złego słowa na mnie nie powie. A do Swiss nie jeżdzę jak Ty kupować najpiękniejsze auta tylko odpoczywać :-) Akurat tu jestem i odpoczywam http://images.tinypic.pl/i/00623/u5ilptwp9h0b.jpg
-
BMW 330 ci E46 VIN WBABN51020JT68791
suprnowa odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZenus żal Ci dupę ściska o ta twoja klapę.idz lepiej wypłacz sie w kąt a nie będziesz tu wqrwial ludzi. Wszystko masz naj naj,zreszta sam jestes taki zajebisty. Duzo samochodów sprzedałem na Śląsk i myślałem ze to porządne chłopy. Ale jak słucham Ciebie to jest za pigułkami "dzień po"
-
BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736
suprnowa odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZenka wozy sa najpiękniejsze i najlepsze.Zreszta On wszystko ma naj naj. A reszta to stuningowane padła bez znaczków na masce i z chińskimi lampami.Nieraz po wymianie klapy bo na parkingu ktoś wózkiem z zakupami wjechal.I tylko ze Szwajcarii bo tylko tam nie sypia soli w zimę,zreszta tam pewnie nie ma zimy.