Treść opublikowana przez hbreakerB
- 318d-lusterka zewnetrzne
-
316i podgrzewanie lusterek
kk , dzis sprawdze
-
316i podgrzewanie lusterek
mam po 1 pasku cieniutkim na kazdym z lusterek , wiec chyba powinny grzać..
-
316i podgrzewanie lusterek
ale jak odpalisz ogrzewanie tylnej , jo ? Nie ma znaczenia czy ogrzewanie jest załączone czy nie.Czy na dworze jest temp.dodatnia czy ujemna poprostu grzeją ciągle po zapłonie :D a u mnie w ogole nie grzeją , omg ;[
-
316i podgrzewanie lusterek
ale jak odpalisz ogrzewanie tylnej , jo ?
-
316i podgrzewanie lusterek
tak btw , tez mam 316i , i u mnie w ogole nie grzeją lusterka.. bo gdy dotykam sa zawsze zimne.. o co moze chodzic ? tak w ogole zaczynają one grzać jak sie wlaczy ogrzewanie tylnej szyby tak ? wtedy automatycznie i one powinny grzac ?
-
318i Pierwszy samochód do 16tyś
Jeździsz sam czy z kim np rodziną? ja jezdze sam do pracy dzien w dzien , z rodziną to od czasu do czasu na zakupy czy z panna do kina , czasem z ziomkami nad wode , ale to wszyzstko , a jakie to ma znaczenie ? :cool2: :D no ja tez przyznam ze jak kupiłem bmw to mialem mieszane uczucia , jak to bedzie z benzyną , naprawami itd... ale teraz nie zamienił bym juz na nic innego , i ja mowie tu o e46 1.9 benzyna , gdzie nie ma mocy , to co dopiero powiedzieć jak zmienie za pare latek na mocniejszy ? :shock: bmw 4ever :d
-
318i Pierwszy samochód do 16tyś
szukaj szukaj a znajdziesz , polecam ci zrobić tak jak ja , jesli masz stały dochód co miesiąc , kupiłem okazyjnie bmw e46 za 16,500 , full klima poduszki itd , tylko jedyny mankament ze jest w pół skorze i ze nie mialo alufelg , ale mysle sobie , 16,500 , silnik zdrowy , nic do wymiany , spoko biore , z czasem wsadziłem 17 cali felgi ktore kupiłem za 1000 zł + opony za 500 zł uzywane , ale jak nówki u mechanika znajomego , i suma sumarum , nie wyszło mnie to wszystko tak zle , chyba ze nie masz stałych dochodów , to w ogole nie kupuj bmw i tyle , bo troszke to spala i jak sie chce dbać to tez na bierzaco trzeba wszystko robic , a bez kasy tego nie ogarniesz chyba ze masz bogatych rodziców :cool2:
-
318i Pierwszy samochód do 16tyś
swieta prawda , a reszta co pisze ze w tej cenie nic nie kuipisz albo gruza bez klimy to tez nie wiem skad taklie info maja bo ja kupiłem swojego za 16,500 klima itd wszystko jest , + 2k wsadziłem na poczatek i jezdzi jak igła do dziś , tak ze szukaj i jak sie trafi okazja to kupisz , jak sie nie trafi to doskładaj do 20 i napewno cos znajdziesz
-
320d Kopcenie na zimnym silniku
a o co chodzi z tym gaszeniem na gorącym silniku ? bo pierwsze słysze ( nie wstydze sie spytać bo jestem amatorem ) ;) Chodzi o turbinę :D to dlatego nie wiem ocb , nie mam turbiny wiec mnie temat nie dotyczy ?
-
320d Kopcenie na zimnym silniku
a o co chodzi z tym gaszeniem na gorącym silniku ? bo pierwsze słysze ( nie wstydze sie spytać bo jestem amatorem ) ;)
-
320d Kopcenie na zimnym silniku
:duh: Gratuluję pomysłu na gwałtowne deptanie gazu przy zimnym silniku :mad2: . powaga , nie od dzis wiadomo ze na zimnym silniku sie nie gazuje bo ci olej wy.
-
[e46] 316i felgi 8 cm szerokosci ?
no to swietnie bo juz je zamówiłem ;]
-
316i Wyciek oleju
uff , teraz mam troszke ponizej kreski MAX , podobno moze byc troche wiecej oleju ?
-
316i Wyciek oleju
ej co wy gadacie , nie widziałem co piszecie i sam odessałem rurką gumową tam gdzie bagnet sie wkłada + strzykawką , ojciec mojej panny był kiedys mechanikiem i powiedział ze spoko ,ze mozna tak , oby napewno ?
-
316i Wyciek oleju
kurde , ale jak to odessać teraz ten olej , no oleju jest za duzo bo jak sprawdzam bagnetem to nie ma ani MAX ani MIXNIMUM tylko jest spoko w ogole nad MAX , olałem to nie potrzebnie , teraz sie boje ze cos sie stało.. wyciek widzisz gdzie sie zrobił.. mam nadzieje ze nic wiecej poza tym wyciekiem nie ma , dzis bede starał sie odessac jakos od gory moze rurką gumową jakas i strzykawką ale niewiem czy to sie uda.. jak moge inaczej ? e46 316i 1.9 benzyna , 2000 rok , przebieg 200tyś km..
-
316i Wyciek oleju
witam , ostatnio po otwarciu maski zobaczyłem ze wycieka mi olej.. oto fota ; http://imageshack.us/g/143/35486661.jpg/ czemu tak sie staO sie ? jak go kupilem gosc mowił ze wymieniał olej , sprawdzając czy nie ma go za mało dostrzegłem ze jest ZA DUZO , jednak nic z tym nie zrobiłem czego teraz załuje.. czy to moze byc przez to ? i czy mozliwe ze cos zepsułem przez to ? albo ze grozi mi awaria czegos jak nadal nie spuszcze troszke oleju ? bo na bagnecie pokazuje mi ze jest duzo za duzo... druga sprawa , na innej focie , brak listwy nad oknem , macie jakis pomysł na JAKI KLEJ JA PRZYKLEIC by sie trzymała ? ;>
-
316ti- jakie felgi
dołączam sie do pytania , mam e46 316i , i pytanie czy 17 o szerokosci 8 cali wejda mi w ogole ?
-
[e46] 316i felgi 8 cm szerokosci ?
http://allegro.pl/show_item.php?item=1654427144&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. chce kupic te felgi , ale sa za szerokie , i wiem ze osiagai beda slabsze i spalanie wieksze, jednak jestem w stanie przeboleć 1L wiecej do spalania , a jezeli chodzi o osiagi to i tak jezdze ekonomicznie bez przyciskania wiec sobie poradze.. amory mam sprawne.. i pytanie , jak zamowie te felgi , to wejda mi bez niczego do samochodu ? czy bede musiał cos przerabiac itd ? chciałbym je wsadzic i odrazu jezdzic jednak nie wiem czy nie beda o cos obcierały albo cos...
-
Dobór do e46 - felgi, opony, dystanse, odsadzenie ET
kk , ktos jeszcze ma jakies faworytki ?
-
Dobór do e46 - felgi, opony, dystanse, odsadzenie ET
no te 1 bardzo ładne , ile wydam na opony na nie ?
-
Dobór do e46 - felgi, opony, dystanse, odsadzenie ET
ehh... znajdz mi prosze jakas felge taka zeby byla dobra do mojego na allegro i daj ze 2-3 linki , byle nie styling 73 , moge cie o to prosić ? ostatni raz.. dajesz 3 linki , i jedne z nich kupuje i temat closed i nie truje pupy , plz 3 w miare fajne felgi wedlug ciebie o dobrych wymiarach , badz kto kolwiek zapodaj jakimis linkami ALLEGRO bym mogł odrazu zamowic ewentualnie dzwonić i sie dowiadywać... :cool2:
-
Dobór do e46 - felgi, opony, dystanse, odsadzenie ET
jceel , a jak kupie te felgi to ile wiecej bedzie mi palił ? i co masz na mysli mowiac , słabsze osiągi ? ;>
-
Dobór do e46 - felgi, opony, dystanse, odsadzenie ET
no nie osłabiaj mnie =d to graniczy z cudem bo po 1 min ogladania strony z felgami nie wiem gdzie jestem i jak mam na imie :D:D:D:D ok , w takim razie konkurs dla forumowiczów , kto znajdzie mi te felgi na allegro , dostanie nagrode w wysokosci 5 zł !
-
Dobór do e46 - felgi, opony, dystanse, odsadzenie ET
w takim razie do mojej bmw e46 mam zaje,,, wybór 9 rodzajów felg.. bo tylko tyle mi znajduje na tej stronie..z tego rozmariu 7x17... a z nich podobają mi sie tylko : styling 262 jak moge je znaleść na allegro ? bo nie znajduje jak wpisuje styling 262 ;/