Treść opublikowana przez Bronx_l
-
E90 318i 2007, Opole WBAVF51060VF74220
Bronx_l odpowiedział(a) na dundee temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo już trochę przesadzasz przecież to słaba benzyna z 2007roku bez wyposażenia. To i le ma kosztować??? Była za 46 http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:DbQaFoNndiYJ:otomoto.pl/bmw-318-C31976358.html+&cd=2&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a Ale dam głowę, że nikt nawet nie zadzwonił
-
e39 520 WBADT11030GY46026 2.2 LPG 2000r
Bronx_l odpowiedział(a) na wlody temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSołtys - no i mnie uprzedziłeś :mrgreen: :mrgreen: :cool2:
-
BMW e91 dezaktywacja poduszki pasażera
No właśnie taka możliwość jest tylko wtedy gdy są fabryczne Isofixy z przodu - ja niestety nie mam tej opcji :(
-
BMW e91 dezaktywacja poduszki pasażera
Witam, potrzebuje w swoim e91 LCI wyłączyć na jakiś czas poduszkę pasażera, czy istnieje taka możliwość?
-
BMW 116 d WBAUK51040VM91793
Bronx_l odpowiedział(a) na tysia1995 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo czym to poznałeś ? Patrzę teraz na te zdjęcia na normalnym monitorze, i powiem że nie do końca jestem pewien tego co napisałem, bo może to tylko kwestia obrabianych zdjęć. Chodziło mi o to, że BMW oryginalnie pod maską lakierowane jest w macie - zarówno, podłużnice, kielichy, fartuchy i rynienki błotników - a tutaj ewidentnie wszystko się "błyszczy" szczególnie prawa strona. Ale na tych zdjęcia wszystko jest "wybłyszczone" wiec może to być kwestia obróbki. Trzeba obejrzeć na żywo. Generalnie tak jak pisałem - auto w tej cenie z tego rocznika powinno się sprzedać w jeden dzień - a jednak wisi już trochę czasu.
-
BMW 116 d WBAUK51040VM91793
Bronx_l odpowiedział(a) na tysia1995 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to już wiesz, ze błotniki przednie były lakierowane i wzmocnienie prawego błotnika również - więc lekko nie było.
-
E87 118d 2006 Pleszew PU58710
Bronx_l odpowiedział(a) na Vale46 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażVale z tym VINEM praktycznie nic się nie zgadza - prócz gałki zmiany biegów Wiec zadzwoń do sprzedającego niech poda prawidłowy VIN - a jak powie, ze ten jest prawidłowy to "pissman" znaczy szczepan :mrgreen:
-
E87 118d 2006 Pleszew PU58710
Bronx_l odpowiedział(a) na Vale46 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo raczej na pewno nie VIN od tego auta No ale w Pleszewie nie takie cuda się zdarzają :mrgreen:
-
E60 WBANX51080CT37010
Bronx_l odpowiedział(a) na Miki1974 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest i właściciel - lubię to :mrgreen: W ogłoszeniu jak byk 530d - a z VIN 525d, ciekawe gdzie te 235KM ??? :mrgreen: Dla mnie to świadome wprowadzanie potencjalnego klienta w błąd.
-
BMW 118 2.0 WBAUE51030PZ25570
Bronx_l odpowiedział(a) na zspl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapytaj czemu ma z przodu przedliftowe lampy i dlaczego lakierowane były przednie błotniki?
-
e91 lci 330xd, 2009, VIN: WBAUW91080A202868
Bronx_l odpowiedział(a) na cnrd temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto ciekawe, ale dlaczego sprzedaje go handlarz??? W dodatku właściciel serwisu http://www.zumi.pl/1320506,Janusz_Jalocha_Auto_Serwis_Aoh,Krzywaczka,firma.html Z jakiś powodów musiał trafić w jego ręce - więc dobrze by było skontaktować się z prawdziwym "pierwszym właścicielem"
-
E87 120d WBAUB51010VB91213 Włocławek
Bronx_l odpowiedział(a) na szczepan.kazior temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak doszedłeś, że są odwrotnie siłowniki zamontowane? No przecież doskonale widac na zdjęciu: http://img01-otomoto.sogastatic.pl/C32090825_7.jpg
-
E87 118d WBAUB31060VH56477 Łódź
Bronx_l odpowiedział(a) na szczepan.kazior temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen sam. Ja osobiście miałem kilka tych silników i złego słowa nie powiem - ale to akurat to taki przebieg, gdzie czasem zaczyna się odzywać.
-
E87 118d WBAUB31060VH56477 Łódź
Bronx_l odpowiedział(a) na szczepan.kazior temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg 170tys i silnik N47D20A - trzeba posłuchać rozrządu, i sprawdzić dwumas
-
E87 118d WBAUB31060VH56477 Łódź
Bronx_l odpowiedział(a) na szczepan.kazior temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie za bardzo jest do czego się przyczepić. Auto sprzedaje się co najmniej od grudnia (ale to nie koniecznie o czymś świadczy) Niech Ci sprzedający poda oryginalny numer rejestracyjny z NL - to może coś się znajdzie Na tej aukcji kupiona http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:0xjAUhCzP7AJ:eurolotauto.com/cars/41063/+&cd=9&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a
-
E87 120d WBAUB51010VB91213 Włocławek
Bronx_l odpowiedział(a) na szczepan.kazior temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOd siebei dodam tylko, że deska jest zmieniona bo poduszki pewnie były na wierzchu.
-
E 91 320 Toruń WBAUY11060F039717
Bronx_l odpowiedział(a) na CezaryK temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMyślę, że to zbyt daleko idące wnioski. Wnętrze było zwykłe - pospolite. A z tym M pakietowym na pewno łatwiej się sprzeda. Jeśli chodzi o nalot rdzy to czasem wystarczy, ze auto trochę postoi np w komisie.
-
E 91 320 Toruń WBAUY11060F039717
Bronx_l odpowiedział(a) na CezaryK temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWnętrze zmienione - ale to akurat na plus :cool2: Załatw zdjęcie pod maską. Ciekaw jestem dlaczego Niemieckie auto tak "świeże" i z tak małym przebiegiem trafiło w ręce handlarza z Polski?
-
[E60] VIN WBANC71050B644986
Bronx_l odpowiedział(a) na wandyna temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBzdura.... Miałem kilka BMW z Włoch i za każdym razem historia w ASO była.
-
BMW e91 318i 2009 - WBAUS31090A527408
Bronx_l odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTym to akurat najmniej bym się przejmował :mrgreen: :mrgreen: Ale zaraz, zaraz - data na fakturze 13.09.2012 - pierwszy post też z tego dnia - a po roku nadal była na otomoto Musze zacytować siebie
-
E90 320d zgasł podczas jazdy i i nie chce odpalić.
Gratuluje :cool2: Szczerze nie podejrzewałem takiego zakończenia
-
BMW e91 318i 2009 - WBAUS31090A527408
Bronx_l odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:nienie: :nienie: Kluczyk zapamiętuje przebieg z licznika
-
e90 320i WBAVA71090KR37618 co sądzicie
Bronx_l odpowiedział(a) na kacper320i temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPDC z przodu jest w VIN - S508A Sam tył byłby w przypadku: S507A
-
e90 320i WBAVA71090KR37618 co sądzicie
Bronx_l odpowiedział(a) na kacper320i temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRaczej nie ma pozycji, ze nie powinien go posiadać
-
e90 320i WBAVA71090KR37618 co sądzicie
Bronx_l odpowiedział(a) na kacper320i temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBzdura :duh: Rejestrujesz auto na siebie idziesz do ASO z dowodem osobistym i rejestracyjnym - zamawiasz nowy kluczyk za ok 700zł i dezaktywujesz ten zagubiony. Ubezpieczalni nie obchodzą dwa kluczyki, tylko musisz podać ich liczbę przy zawieraniu polisy. Gościa oczywiście poniosło z rokiem, ilością poduszek powietrznych i tempomatem I zapytaj czemu z klapy zniknęło oznaczenie modelu bo wg VIN powinno tam być. I zwróć uwagę na tylne lewe drzwi http://img1.aukcjoner.pl/gallery/015969678/4_f.jpg Praktycznie nigdy nie czepiam się o odcienie i szpary na zdjęciach - ale te raczej na żywo też nie będą "trzymać lini"