Treść opublikowana przez blazej10
-
szukam fajnych 19-nastek! jakie poelcacie i radzicie?
bardzo ladne te czarne!
-
szukam fajnych 19-nastek! jakie poelcacie i radzicie?
szukam felg w ciemnym odcieniu tzn. takie cos jak m6 lub czarne, mam koncepcje na zmiany w aucie i takie felgi jak napisalem mysle, ze beda fajnie wspolgrac kolorystycznie... A jaki profil masz i szerokosc opon na bbs-ach? co do ceny to mysle ze za same felgi max 3500 zl wiem, ze to moze nie za duza kwota. A do tego trzeba dokupic opony a jak wiadomo nie sa tanie...
-
szukam fajnych 19-nastek! jakie poelcacie i radzicie?
nie bylem przzekonany do tego wzoru ale zaczynaja mi sie podobac :) tylko cena troche mnie odstrasza :)
-
szukam fajnych 19-nastek! jakie poelcacie i radzicie?
najgorzej ze nie potrafie odroznic na allegro oryginalu od chinczykow :D
-
szukam fajnych 19-nastek! jakie poelcacie i radzicie?
chce zakupic ladne felgi 19 calowe, zastanawiam sie nad takimi wzorami: 1. http://moto.allegro.pl/b60-felgi-alu-19-5x120-bmw-1-3-z3-z4-x3-e36-e46-i1659512327.html 2. http://moto.allegro.pl/alufelgi-19-5x120-bmw-x5-x6-e53-e70-e46-e90-i1661032052.html 3. http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-19-5x120-bmw-5-7-e39-e60-e61-e65-e90-i1671388449.html albo nie wzor bmw (ladne bo czarne:) : 4. http://www.felgi.pl/felga/dezent/re-dark/19/r%3d24 moze znacie ciekawsze modele?
-
E 87 130i , 265KM , 2005 rok ,
kolego tez chce wlasnie te kola do siebie ale 19-nastki powiedz mi czy beda pasowac do mnie bo pisalem na forum e90 i nikt mi nie pomogl, dokladnie mam problem z tym ET nie wiem jakie bedzie odpowiednie> Z gory dzieki pozdro
-
Re: BMW E91 325 xi zdjecia po modach str. 2
mam nadzieje ze nastepme bedzie e92:)
-
Re: BMW E91 325 xi zdjecia po modach str. 2
Wlasnie to samo pomyslalem o tym turku:) dzieki za opinie
-
Re: BMW E91 325 xi zdjecia po modach str. 2
aha ok :) dzieki
-
Re: BMW E91 325 xi zdjecia po modach str. 2
a co to jest turas:)?
-
upały -> problem z wyswietlaczem w radiu
to wada fabryczna brat ma 130 i to samo sie dzieje wiec bez obaw:)
-
Re: BMW E91 325 xi zdjecia po modach str. 2
ok w wolnej chwili przerobie galerie pozdro
-
wymiana kierownicy na m pakiet
dokaldnie tak jak mowisz czyli starta multi na sportowa multi, mam teraz przejechane 107 tys km, a kierownica jest w stanie oplakanym
-
wymiana kierownicy na m pakiet
chodzi o to ze ja mam ta kierownice starsza czyli wygla dpoduszki przypomina odwrocony trojkat, dlatego nie wiem czy bedzie pasowac>?
-
Re: BMW E91 325 xi zdjecia po modach str. 2
nie wiem jak wstawiac normalne zdjecia jest jakas stronka dobra?
-
wymiana kierownicy na m pakiet
Troche nie rozumiem moze tak prosto mi powiesz jak to rozumiec:)?
-
wymiana kierownicy na m pakiet
to ze kierownice i poduszke to wiem, tak mam multifunkcje, tylko nie wiem czy jakie stam kostki czy cos innego nie mam pojecia co jeszcze moze czasami nie pasowac? czy to bez roznicy kupuje po prostu i wkladam i o nic sie nie martwie ze ni ebedzie cos tam pasowac? z gory dzieki za pomoc "
-
Re: BMW E91 325 xi zdjecia po modach str. 2
dzieki bardzo
-
wymiana kierownicy na m pakiet
panowie czy moiglbym wymienic kiedy mam zwykla kierownice na m pakiet? cos trzeba zmieniac?
-
Re: BMW E91 325 xi zdjecia po modach str. 2
Dzieki bardzo!:) wlasnie napisalem prosbe do moderatora!
-
Re: BMW E91 325 xi zdjecia po modach str. 2
Witam dzisiaj wstawilem lepsze zdjecia :) Moje plany to: -listwy okienne shadow line -czarny grill lakierowany -kola 19 czarne -zatanawiam sie nad tylnymi lampami black i zderzakami od m pakiet Zrobione: przyciemnione szyby 30% :) Pozdr. http://img4.imageshack.us/img4/4246/dsc00704es.jpg http://img27.imageshack.us/img27/5374/dsc00705iy.jpg http://img87.imageshack.us/img87/3672/dsc00706e.jpg http://img709.imageshack.us/img709/1386/dsc00707mq.jpg http://img861.imageshack.us/img861/7977/dsc00708c.jpg http://img839.imageshack.us/img839/6170/dsc00709c.jpg http://img843.imageshack.us/img843/2392/dsc00710lk.jpg http://img828.imageshack.us/img828/3617/dsc00711hn.jpg http://img24.imageshack.us/img24/7515/dsc00712uu.jpg http://img84.imageshack.us/img84/2898/dsc00713su.jpg http://img834.imageshack.us/img834/9321/dsc00714a.jpg http://img695.imageshack.us/img695/9329/dsc00715bi.jpg http://img28.imageshack.us/img28/425/dsc00716mg.jpg http://img683.imageshack.us/img683/3971/dsc00717im.jpg http://img810.imageshack.us/img810/4320/dsc00718x.jpg Witam Wczoraj w zaparkowane moje auto ktos wjechal i uszkodzil lakier( na calej stronie sa odbryski lakieru ale na zdjeciach nie widac), caly zderzak i kolo z felga :( http://img228.imageshack.us/img228/6601/dsc00827po.jpg http://img339.imageshack.us/img339/316/dsc00828q.jpg http://img810.imageshack.us/img810/7177/dsc00830xy.jpg http://img43.imageshack.us/img43/1372/dsc00832bj.jpg
-
E90 malować felgi i przyciemniać szyby czy nie? Wizualizacja
bardzo ladna:)
-
318i i felgi 18"
Przednia oś 225/40 R18 nie mam pojecia ale tu masz dane ze strony bmw dla swojego silnika i modelu Tylna oś 255/35 R18
-
pytanie co do zmiany listew na shadow line
dzieki bardzo
-
pytanie co do zmiany listew na shadow line
Witam ponownie! Panowie pomoglisci co do wymiany listew wszystko fajnie widzialem na zdjeciach krok po kroku, ale mam problem tzn w serwisie powiedziano mi ze w touringu szyba od baganika boczna jest razem z listwa...(i trzeba zakupic szyby a koszt jednej to 590 zloty), czy to prawda?