Skocz do zawartości

pepsi1001

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepsi1001

  1. pepsi1001 odpowiedział(a) na pepsi1001 temat w Z3 (E36)
    kupiłem żarówki, łącznie za wszystko zapłaciłem 257zł :) ale wierze że się opłacalo! niedlugo zamontuje i zdam relacje :)
  2. pepsi1001 odpowiedział(a) na Paelo temat w Z3 (E36)
    może się przyda.. :) http://www.moto.allegro.pl/item264695718_bmw_z3_silniczki_foteli.html
  3. pepsi1001 odpowiedział(a) na Paelo temat w Z3 (E36)
    w tym ze 100 jest u handlarzy... :)
  4. pepsi1001 odpowiedział(a) na pepsi1001 temat w Z3 (E36)
    przykładowo dla pierwszego lepszego z3, według realoem to: postojowe- jakieś 12V 5W, mijania- HB4, drogowe- HB3 philips konkretnie do mojego modelu (inne wesje chyba tak samo) na swojej stronie poleca (wszystkie blue vision): -postojowe W5W (nr. prod. 12961) -na mijania albo H7 (12972) lub HB4 (9006) -drogowe HB3 (9005) chyba napewno :D kupie philipsa :)
  5. pepsi1001 opublikował(a) temat w Z3 (E36)
    w związku ze zblizajacą się zimą, szybszym następowaniem zmroku, itp. chce wymienić żarówki przednich lamp, by zecia jeszcze bardziej rzucala sie w oczy innym kierowcom i nie tylko... :D chce żeby świecily mocniejszym, bielszym światlem, moze podchodzić w niebieski... dotyczy to świateł postojowych, mijania i drogowych... prosze o wszelkie informacje, oznaczenia, moc, firma, itp. pozdrawiam :)
  6. pepsi1001 odpowiedział(a) na pepsi1001 temat w Z3 (E36)
    Ty Emek chyba na pamięc znasz to niemieckie forum... :D wielkie dzięki :)
  7. pepsi1001 odpowiedział(a) na pepsi1001 temat w Z3 (E36)
    żeby nie tworzyc nowego tematu, podpinam sie tutaj... panowie podajcie instrukcje krok po kroku przeprowadzenia kabli (w tym wypadku zasilających sub'a), od akumulatora z bagażnika do kabiny pasazerskiej... :)
  8. pepsi1001 odpowiedział(a) na pepsi1001 temat w Z3 (E36)
    wyjmujesz zaślepke która jest wyżej, między pałąkiem... wkładasz tam ręke (dosyć trudno) i wyczuwasz pierścień, który odkręcasz. jak go odkręcisz głośniczek wyjdzie in front. :) co chcesz wstawić zamiast oryginału?
  9. gratuluje zakupu :) pochwal sie zdjęciami! ciesze sie że powieksza sie grono zzzetkofanów! :) da sie uturbić, ale cena kompletnego zestawu wyniesie około 10k złotych... więc lepiej kupić silnik 2.8 i zrobić przeszczep :) pozdrawiam
  10. pepsi1001 odpowiedział(a) na Paelo temat w Z3 (E36)
    a może radio masz za słabe... :)
  11. postępując tak jak przykazał lukikiler udało mi sie wykasowac inspekcje i oil service w Z3, rocznik 99' :)
  12. pepsi1001 odpowiedział(a) na pepsi1001 temat w Z3 (E36)
    gdybym teraz kupował samochód to za te pieniądze brałbym bez zastanowienia... lepiej podnieś cene bo stracisz swoją drugą miłość...! a z kobietami niestety tak jest... :( no i mimo wszystko gratuluje i życze wszystkiego najlepszego!! :clap: :clap: :clap: :D :D :D ale przecież masz jeszcze e39 ? to nie musisz sprzedawać zetki :wink: :D
  13. pepsi1001 odpowiedział(a) na pepsi1001 temat w Z3 (E36)
    to zetka Michała.. drugiej tak pięknej chyba nie ma :) Michał grzeszysz! :(
  14. pepsi1001 odpowiedział(a) na pepsi1001 temat w Z3 (E36)
    jak doprowadziłeś zasilanie ?? i czy miałeś wyjście na sub w radiu czy podpiąłeś pod kable głośnikowe ??
  15. pepsi1001 odpowiedział(a) na pepsi1001 temat w Z3 (E36)
    http://www.blaupunkt.com/pl/7606305001_main.asp takie cudo ??
  16. pepsi1001 odpowiedział(a) na pepsi1001 temat w Z3 (E36)
    jaki efekt no i jakie koszta ?? :)
  17. pepsi1001 odpowiedział(a) na pepsi1001 temat w Z3 (E36)
    jakim cudem ?? :shock: :D
  18. jadąc ze złożonym dachem i tak nie usłyszysz szóstki... :)
  19. pepsi1001 odpowiedział(a) na ichal temat w Z3 (E36)
    dzieki... :)
  20. pepsi1001 odpowiedział(a) na ichal temat w Z3 (E36)
    nono ładnie... :) ile kosztuje ten środek ?
  21. pepsi1001 odpowiedział(a) na reed3 temat w Z3 (E36)
    mugino dobrze gada, polać mu... :cool2:
  22. pepsi1001 odpowiedział(a) na reed3 temat w Z3 (E36)
    tego jeszcze nie słyszałem... :lol: jak narazie sam tworzysz ten stereotyp... :doh:
  23. pepsi1001 odpowiedział(a) na reed3 temat w Z3 (E36)
    to jest dział "Mechanika, Elektryka, Elektronika, Eksploatacja & Części" jestem przekonany, że nie zobaczysz żadnej zetki podczas takich "zabaw", w przeciwieństwie do e30...
  24. zamiast powtarzać to samo na drugim forum lepiej kup wkońcu ten samochód... :P :):)
  25. pepsi1001 odpowiedział(a) na Z3-Coupe temat w Z3 (E36)
    masz racje :) w z3 2.8 jest 3.15

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.