Treść opublikowana przez arttrouve1
-
gdzie dorobić kluczyk bmw e60 lift Warszawa
mysle ze tak... skoro ma jeden kluczyk oznacza to ze nie kupil w aso, skoro nie kupil w aso to to od kogos w polsce lub w niemczech.... i teraz mistrz dedukcji... :D :D :D uwaga :D kupil od rodzimego handlarza ktory klepie lub licznik kreci lub od turka ktoremu rowniez te praktyki tez mu nie sa obce... brak kluczyka moze wynikac z: albo ktos zgubil w co watpie no bo by odkupil bo auto jeszcze mlodsze bylo go z pewnoscia na to stac, albo od tego co w mojej ocenie bardziej prawdopodobne kluczyk nie zostal przekazany gdyz byl juz tak zuzyty ze mozna by bylo sie polapac ze cos z licznikiem nie tak. mowie to gdyz znam kilku niemieckich sprzedawcow wiem jak to sie odbywa no ale to moje odczucia. mam nadzieje ze nie urazilem autora pytania... jesli tak to przepraszam. mam nadzieje ze kupiles od jakiegos znajomego ktory poprostu zgubil kluczyk :) osobiscie nie kupil bym auta ktore nie ma kompletu kluczy
-
gdzie dorobić kluczyk bmw e60 lift Warszawa
to jakie ty auto i w jakim stanie kupiles... z jednym kluczykiem??? ale pomijajac ten fakt to jezeli jestes kawalerem i scenariusz zaginiecia jedynego kluczyka cie nie przeraza to nie kupuj. to jest tak jak z kolem zapasowym... jedni lubia zycie bez niespodzianek inni lubia dreszczyk ;) a jak sie kupuje samochod za niemale pieniadze to jaki to wielki koszt 700zlych??
-
E60 wymiana na fotele comfort
trzeba bylo kupowac jednak z komfortami bo zabawy widze jest z tym duzo... a moze wiecie kto w polsce ogarnia ta przekladke???
-
Karbonowe dodatki
przeciez napisalem ze aukcja dotyczy czegos innego chodzilo mi o wykonczenie wnetrza... a do köln mam 30 km... zreszta kwestia gustu :wink:
-
M47N2 ma pasek czy może łańcuch ?? witajcie
pytaj o artura z tune up z trojmiasta http://www.tune-up.pl/kontakt.php
-
Karbonowe dodatki
jak dla mnie to agrotjuning zreszta jakosc wykonania... lipa popatrz na 2 zdjecie u gory z lewej nad wydechem... druciarze z garazu. mnie osobiscie podoba sie cos takiego ale w srodku popatrz... aukcja dotyczy czegos innego ale spojrz na zdjecia tu: http://www.ebay.de/itm/BMW-e60-e61-CIC-Controller-NACHRUSTUNG-/320790030120?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item4ab0936728#ht_1565wt_1396
-
elektryczna klapa e61
tylko kto ma garaz nizszy niz 2m...
-
łożysko
zgadzam sie z przedmowca... kup skf. a koszt wbrew pozorom nie jest taki duzy... 130 eur to nie majatek
-
elektryczna klapa e61
nie twierdze ze nie trzeba tego programowac ale po co sterowac to z idrive??? mam to u siebie i z idrive mozesz jedynie zmieniac kat otwarcia klapy... dla mnie bezuzyteczna opcja.
-
Webasto E60, E61
czyli co jeszcze...
-
Webasto E60, E61
czyli... potzrebne to: http://www.ebay.de/itm/ORIG-BMW-Standheizung-Diesel-E60-E61-Neuteil-OVP-/130588666693?pt=DE_Autoteile&hash=item1e67b0eb45#ht_500wt_1413 i jeszcze to: http://www.ebay.de/itm/BMW-E60-E61-3-0d-Umschaltventil-Standheizung-6911797-/280718088181?pt=DE_Autoteile&hash=item415c1a17f5#ht_956wt_993
-
Webasto E60, E61
podlacze sie pod temat... tez sie nad tym zastanawiam. czy to jedyne uzadzenie jakie trzeba zamontowac??
-
Jakie opony zimowe do BMW 530D MPAKIET??
mam dokladnie ten sam problem i to samo auto. mozesz jezdzic na nastepujacych rozmiarach: 225/55/16 225/50/17 245/45/17 245/40/18 245/35/19 skoro interesuja cie tylko nowe to juz ci mowie bo tez mnie to czeka... bylem w bmw z zapytaniem o kola zimowe, 16 felga+opona alpine 1100 euro, 17 rowniez z to opona to wydatek 1700 euro. o wieksze juz nie pytalem. nieszkam w niemczech to cen w plz ci nie powiem
-
Aktywacja webasto w DIS v.44
witam, czy w e61 3,0d 2008 da sie rowniez...???
-
[E61] Nieszczelny dach panoramiczny - czyszczenie odpływów
jako ze nic na polskich forach nie udalo mi sie znalesc a u mnie pojawila sie nieszczelnosc panoramki objawiajaca sie kapaniem wody w okolicach przycisku s.o.s. postanowilem sam pogrzebac i ogarnac temat. znalazlem na niemieckim forum bardzo fajny opis co i jak. postanowilem zamiescic go tu... moze sie komus przyda... jak mnie :mrgreen: http://www.e60-forum.de/thread.php?threadid=2209&sid=db408f87410fe779d455d5e222ac0d32&page=1 a wiec... generalnie wyglada to tak... glownie zapychaja sie te koncowki na tylnich szlauchach. z modeli przed liftem szlauchy trzeba zmienic na te poliftowe w ktorych jak sie odepnie je w boczkach w bagazniku trzeba usunac takie gumowe zastawki ktore maja za zadanie blokowac doplyw wody z zewnatrz... jezeli to nie pomoze trzeba zdjac podsufitke i nie zaczynac pracy bez takich plastikoych elementow do trzymania podsufitki bo przy demontazu popekaja czyli 2 sztuki 51 44 7 111 532 widoczne na 3 zdjeciu. te szlauchy zaznaczone na zdjeciach ulegaja zasyfieniu i jesli ktorys sie zatka woda bedzie kapac na glowke :lol: trzeba wymontowac i oczyscic. pozdrawiam
-
Renowacja felg - wytrawianie w kwasie
wcale nie musi... nie wiem ilu procetowy jest kret- srodek do czyszczenia rur dostepny w kazdym sklepie z chemia. zrob roztwor 55% a pozbedziesz sie farby. jak mniemam aluminium ktore zostalo uzyte na twoje felgi to AS10. nalepiej wez tego zrob tyle tego roztworu abys mogl felge zamoczyc cala zawieszona na jakis hakach. trzymaj ok 2-3 min. nie przestrasz sie..bedzie wrzalo i wydawalo cieplo.tylko uwazaj- jest to bardzo silnie zrace. po zabiegu umyj 2 razy w cieplej wodzie, bron boze nie dotykaj reka poki nie spluczesz tego... juz po najlepiej nie dotykaj bez rekawiczki . wiec pozbycie sie farby nie powinno byc problemem nawet w domowych wyrunkach. problem w tym czy ci to jakas ocynkownia w kwasie wytrawi. mysle ze nie powinno byc z tym klopotu bo juz nie bedzie lakieru. tylko jeszcze raz cie uprzedzam... uwazaj bo bardzo latwo sie poparzyc i uwazaj na oczy. kolejny problem to co ty zrobisz z tym roztworem po zabiegu bo wylac tak po prostu nie mozesz... rozciecz go jaknajbardziej PAMIETAJ!!!!! ROBISZ TO NA WLASNE RYZYKO
-
Odszedł materiał z podsufitówki
kiedys mialem podobny problem w moim e30, probowalem sam jakims klejem w sprayu. niestety nie pamietam nazwy srodka bo bylo juz to kilkanascie lat temu ale efekt byl zadowalajacy.
-
Renowacja felg - wytrawianie w kwasie
nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale w kwas to nastepstwo lugu...czyli NaOH a dopiero pozniej H2SO4, bynajmniej my tak postepujemy przy produkcji wahaczy i felg :wink:
-
instalacja ogrzewania postojowego e61 2008
Witam, chcialem kupic auto juz wyposazone w to uzadzenie z zracji tego ze mieszkam w miejscu w ktorym zima trwa 4-5 miesiecy... no ale trafilo sie cudo, niestety bez ogrzewania postojowego. Orjetujecie sie czy jest mozliwe doposarzenie auta w takowe?? gdzie poza aso i jakis moze przedzial cenowy...