Treść opublikowana przez arttrouve1
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2012!
witam DVD 2 z radarami a dokladniej: okno trzecie: z fotoradarami na wszystkie kraje znajdujące się na DVD 2, (baza fotoradarów z 14.10.2011) http://rapidshare.com/files/3466900826/ ... part01.rar http://rapidshare.com/files/3516914954/ ... part02.rar http://rapidshare.com/files/4258406856/ ... part03.rar http://rapidshare.com/files/4005419449/ ... part04.rar http://rapidshare.com/files/1933583435/ ... part05.rar http://rapidshare.com/files/4219060222/ ... part06.rar http://rapidshare.com/files/889891181/B ... part07.rar http://rapidshare.com/files/1106014374/ ... part08.rar http://rapidshare.com/files/877822731/B ... part09.rar http://rapidshare.com/files/1896919085/ ... part10.rar http://rapidshare.com/files/3529447153/ ... part11.rar http://rapidshare.com/files/214686745/B ... part12.rar skoro w jdownloaderze wyskakuje mi 12 plikow offline to smiem twierdzic ze pliki sa faktycznie offline pozdrawiam
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2012!
witam, pliki na niemcy z radarami wygasly... czy moglbys wsadzic jeszcze raz prosze???
-
Nawigacja Profesional w E60
dokladnie ta sama plyte mogles sobie sciagnac z naszego forum... :duh:
-
Zima z E60 z tylnym napędem....
lllliiii tam, najgorzej ruszyc :) pozniej jest juz ok :lol:
-
slabe ogrzewanie
to jest jeden z dwoch termostatow w twym aucie. jest jeszcze jeden. wymien juz oba bedziesz spal spokojnie :idea:
-
slabe ogrzewanie
tu masz co i jak abys mogl temperature widziec na displayu viewtopic.php?f=73&t=57919&start=0&hilit=ukryte+menu oraz pozdrawiam
-
slabe ogrzewanie
sprawdz jaka masz temperature silnika i czy spalanie ci niewzroslo... mozliwie uwalony termostat>a
-
[E61] Nieszczelny dach panoramiczny - czyszczenie odpływów
ciesze sie ze moglem pomoc... jak zamoknie bagaznik to tragedia... pod obiciem kola zapasowego sa wszystkie moduly....jak zamokna to kapliczka
-
e60 felgi na lato schnitzer :-)
pracuje w fabryce co produkuje ori felgi w tym takowe scnitzera: http://www.ebay.de/itm/AC-Schnitzer-TYP-V-20-Zoll-Felgen-BMW-e90-M3-e60-M5-M6-/260675105139?pt=Auto_Felgen&hash=item3cb1727173#ht_4067wt_116 felgi jako pracownik moge kupic 1 na rok. jak cie interesuje daj znac
-
Doprogramowanie nowych funkcji...lusterka, doświetlenie itp
a ktos z czestochowy??
-
nie moge uruchomić E61 2.0d 2007r
panowie... macie dachy panoramiczne??? bo jak macie to proponuje zajrzec do bagaznika, podniesc pokrywe od kola zapasowego, wyjac obicie i tam na samym spodzie sa wasze moduly sterujace. jeszeli panorama przecieka a na moje oko tak jest to osuszyc i czympredzej pozbyc sie usterki panoramy
-
E60 wymiana na fotele comfort
to moze dacie namiary na kogos kto ogarnia temat
-
Zmiana lamp po lifcie
ja mam to ori i ta lampa chyba jest polaczona ze skretnymi, bo jak mocniej kierownice skrece to ona sie automatycznie wlacza
-
pojemnosc pamieci usb
witam, jak w temacie... jaka pojemnosc oraz jaki format zewnetrznych pamieci mozna uzywac w naszych autach. najpierw 1gb fat32 wsadzilem- hula, nastepnie 4gb rowniez fat32 juz nie kce, 16gb rowniez nie dziala. i tak sobie mysle ze sa za duze czy nie kompatybilne???
-
dosc duze spalanie 530d 235ps
skoro ja osiagam temp max 82 stopnie a on sie otwiera przy 88 stopniach to chyba ma to zwiazek ze zwiekszonym zluzyciem paliwa. mam jeszcze jedno pytanko... czy to jest ten glowny termostat?? http://www.ebay.de/itm/ORIGINAL-GATES-THERMOSTAT-KUHLUNG-WASSERTHERMOSTAT-NEU-/230686952176?pt=DE_Autoteile&fits=Make%3ABMW%7CPlatform%3AE60&hash=item35b6038af0#ht_483wt_1294
-
inpa a win 7
witam, chcialbym kupic kabelek do mojego pazdziocha... i teraz pytanie czy to dziala z win7 64bit?? i czy takie cos podejdzie??? http://allegro.pl/bmw-k-d-can-gt1-inpa-ediabas-obd2-usb-do-2010-i1923211293.html
-
Oświetlenie kabiny "diody podświetlające kokpit"-
one sie wlaczaja wraz z wlaczeniem swiatel mijania
-
dosc duze spalanie 530d 235ps
i nagrzewa ci sie szybciej???
-
dosc duze spalanie 530d 235ps
ok dzieki juz mam. auto grzeje sie bardzo wolno ok 6km. max temp jaka widzialem to 82st. pozniej spada. mozna powiedziec ze mam caly czas temp w granicach 78-82. dzisij jade do aso zeby mi zczytali bledy. mam nadzieje ze to nie dpf. a kluczyk po lifcie z automatem... trzeba wsadzic i bez dotykania hamulca wcisnac przycisk start silnika oczywiscie przy zamknietych dzwiach.
-
orginalne części
chcesz miec pewnosc idz do aso
-
bmw e60 530d
a to pierwsze slysze... musze sprawdzic u mnie. bo chcialem u siebie to ustrojstwo zamowic. pojechalem do aso w niemczech no i maja takie zestawy wszystkich potrzebnych don czesci za jedyne 950 ojro
-
dosc duze spalanie 530d 235ps
witam, temperatura za oknem troszke spadla ok 5st a ja sie przerazilem... 115km spalilem 18 litrow. przegladam rozne tematy i widze ze najprawdopodobniej mam walniety termostat. nie moge stwierdzic tego gdyz nie moge odczytac temperatury cieczy chlodzacej silnik. czy moglby mi ktos wyjasnic jak owa temperature odczytac??? widzialem juz kilka podobnych tematow ale chyba po lifcie sie cos pozmienialo bo kozystajac z opisow znalezionych na naszym forum nie moge zlokalizowac tego pomiaru
-
gdzie dorobić kluczyk bmw e60 lift Warszawa
nie wiem jak jest w seri1 ale w e60 masz taki kluczyk w schowku... popatrz moze nie trzeba bedzie kupowac jesli jest zastosowane to samo rozwiazanie, a co do mych dywagacji traktuj z przymruzeniem oka :D
-
bmw e60 530d
e60 nie mialy standardowo ogrzewania postojowego... ten kto doplacil to ma
-
Ciekawostka E61 516d?
no ja sie kiedys tez na takiego nacialem na bani w niemczech... jade sobie w nocy 160-180 km/h a tu mnie wyprzedzil vw golf 1. zwolnil i jadac z przodu w bardzo nieduzej odleglosci ode mnie wlaczyl napis neonowy na tylniej szybie "... und jetzt 300PS" i odszedl w sina dal w bardo krotkim czasie :D