Treść opublikowana przez Feda
-
Poprzednicy waszych BMW..
1. Cinqecento 700 2. Cinqecento 900 na wytrysku (dobrze chodziło) :cool2: . 3. Polonez 1.4 4. Siena 1.6 5. Ibiza 1.4 6. Vectra 1.8 No i nareszcie BMW :cool2: :cool2: .
-
Zlot ....
Popieram tutaj kolegę Prezesa :modlitwa: :mrgreen: (spotkamy się w Lolku poczekajcie z jedzeniem na mnie bo się znowu spóźnię :D ). Pieniądze są żadne ale jaka frajda że się przynależy do klubu jedynego klubu który jest rekomendowany przez BMW Polska i nie tylko no i oczywiście dużo wspaniałych osób poznałem ludzi życzliwych i bardzo fajnych poprostu pasjonatów marki BMW :mrgreen:. Ogólnie SUPER sprawa :cool2: . A najfajnieje jest to że: ja klubowiczem zostałe w tym roku i wszystkich ludzi poznałem na PW 2006 no i może 3 razy się w Wawie spotkaliśmy, więc nie znam tych ludzi dobrze ale mogę z nimi porozmawiać jak bym ich znał od wieków i to jest najlepsze z tego wszystkiego :mrgreen: .
-
Niepokojące stuki
Liczyłem właśnie na Ciebie, bo jak zauważyłem wcześniej masz niesamowitą wiedz na temat :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: . Jak bym to powiedział BOŻYSZCZ modelu E46 :modlitwa: :modlitwa: . Strasznie to poważnie brzmi... :( . Czyżby moje oszczędności ulokowałem w szrot :( , czy poprostu ten model tak ma :?: . Ale tak poważnie, nie jestem teraz w stanie tego sprawdzić, ale jeżeli by się okazało że miałeś rację tzn. jest to coś poważnego i czym to jest spowodowane :?: :?: .
-
jakie będą opłaty, dla świeżego kierowxcy E36 325
Ja wypowiem się tak: Kupno samochodu to jest pryszcz przy jego opłatach, tak jak ktoś wcześniej zauważył BMW jest w grupie samochodów podwyższonego ryzyka od kradzieży... i tu naprzykład nie polecam PZU bo to są złodzieje. Przy ubezpieczaniu od kradzieży ustanowili mi bardzo wysoką stawkę w zamian za bardzo niskie odszkodowanie za które nie kupiłbym takiego samochodu jak obecnie posiadam. Natomiast dobrym rozwiązaniem może być Alianz jeżeli masz czas na załatwianie różnego typu spraw.
-
Gry z BMW
Czyli rozumiem że Need For Speed Undergrand 2 dużo leszy (mi się podoba bo obecnie go katuje :mrgreen: ). A co do wymagań nie wnikam, specjalnie do giercowania Playa 2 sobie zakupiłem :mrgreen: . Tylko giercy strasznie drogie, więc się dopytuje czy warto...
-
Gry z BMW
Dobra gierka :?: . Chciałem sobie zakupić tylko nie wiem czy warto :?: .
-
Niepokojące stuki
Witam, Dzisiaj jadąc sobie usłyszałem dosyć głośne stukanie dochodzące z tyłu samochodu :( . Objawiło się to przy małej prędkości na nierównościach, przy wiekszej prędkości stukanie zanika :?: Samochód to E46 z 2000r. Czy może ktoś mi podpowiedzieć co to może być :modlitwa: .
-
>> SPOT forumowo-klubowy w Warszawie (12.06.06) SPOT
Mi pasuje tyle że ja będę około 19.30 i z nowu będę sam konsumpcję poczyniał :( .
-
>> SPOT forumowo-klubowy w Warszawie (12.06.06) SPOT
Tradycji niech się stanie zadość :mrgreen: . Ja się oczywiście na takie spotkanie piszę... P.S. A może przesunąć spotkanko na któryś z meczyków MŚ z udziałem naszych wspaniałych grajków reprezentacyjnych hahahaha... :twisted2: .
-
M3 1986, rzedowa 4-nie chce odpalic
i na to: Można sobie wyciągnąć nioski. Ja nie mam pytań. Oglądałem tylko zdjęcia i w tekst się nie wczytałem :duh: .
-
M3 1986, rzedowa 4-nie chce odpalic
Znalazłem coś tańszego :mrgreen: http://www.mobile.de/SIDizCwBpODMsJ684QzclvI5g-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1148646391A1Iindex_cgiD1100CCarX-t-vctpLtt~BmPA1A1B20B30%81%60-t-vCaMkMoQuRDSeUnVb_X_Y_x_yetrdsO~BSRA6B14D3500Bm%FF%A0BGND1990CPKWA0HinPublicA2A0A0A0FBenzinD1980A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=12&id=11111111206414467&
-
Polerka?
O ciekawy temat... Wiesz ja mam ten sam problem i co najgorsze nie mam pojęcia od czego to jest :?: :?: Natomiast wiem że samochód był lekko przetarty jedną stroną, co by znaczyło że możliwe jest to iż u lakiernika może nie przykryli reszty samochodu i został on jakoś niechlujnie polakierowany :?: :?: Z tego co wiem to z niemców słabi lakiernicy są hehehe... :mrgreen: . Druga wersja to może jakaś wada lakieru :?: :?: Nie jest to zbytnio widoczne ale denerwuje oko podczas mycia :(. Natomiast co do próby usunięcia nie ryzykuję z uwagi na fakt iż może się to oberwać i dopiero kijowo będzie wyglądzć :) .
-
Zobaczyłem jedna taka i sie zakochałem!!!
Cudo :shock: :cool2: :modlitwa: , jedna wada AUTOMAT!!!
-
moja kolekcja...
Poszukaj na tej stronie, są też w kolorze czarnym :) www.modeliki.pl
-
Najładniejszy model???????
Rzeczywiście cudeńko...
-
BMW w WTCC
Dooobra kara, dużo jadu... :mrgreen: :norty: :cool2: .
-
Nowe BMW 3 Coupe już jest
Wygląda fajnie ale wydaje mi się że E 46 coupe jednak ładniejszą ma linie nadwozia...
-
Modele samochodów BMW - MINIATURY BMW
Imponująca galeryja :shock: . Ja się już nie mogę doczekać na swój sprzęt :norty: . http://modeliki.pl/product_info.php/cPath/22/products_id/412
-
Ile tysięcy km mają nasze beemki ??
Przebieg 117 tyś. przejechałem osobiście 10 tyś. i nie mogę nic złego powiedzieć.
-
Warszawa 9.05.2006 r. godz. 18:30 spotkanie KLUBOWO-FORUMOWE
Było miło na spotkanku... :cool2:
-
Warszawa 9.05.2006 r. godz. 18:30 spotkanie KLUBOWO-FORUMOWE
Spodziewałem się że Ty mi właśnie odpiszesz jak ostatnim razem :mrgreen: Spodobało się jej bardzo na PW mi zresztą też :cool2: :mrgreen:
-
Warszawa 9.05.2006 r. godz. 18:30 spotkanie KLUBOWO-FORUMOWE
Na takie spotkanie można przyjść z osobą towarzyszącą :roll: :?: Czy raczej jest to nie wskazane :?:
-
Modele samochodów BMW - MINIATURY BMW
Fajny sklepik internetowy z dużą gamą różnych modeli :mrgreen: :cool2: Może ktoś znajdzie to czego szuka :D http://www.pansamochodzik.com.pl/advanced_search_result.php?keywords=BMW
-
Warszawa 9.05.2006 r. godz. 18:30 spotkanie KLUBOWO-FORUMOWE
A w którym lokaliku ma się odbyć to spotkanko :wink: :?:
-
Modele samochodów BMW - MINIATURY BMW
Skoro nie mogę go mieć w skali 1:1 to przynajmniej w 1:18 :mrgreen: Jak tylko będę go miał to wrzucę pare fotek różnych detali, bo sam jestem ciekawy jak będzie wyglądał :?: Moim zdaniem dział jak najbardziej trafiony... :cool2: :cool2: :mrgreen: