Treść opublikowana przez lukiskwuki
-
520i wiatrak klimy ponownie
podepnę sie , a jak jestz czujnikiem tym w chlodnicy zaco odpowiada podczas pracy klimatyzacji, bo umnie jest tak ze na kostce nie ma napiecia ale jak zmostkuje piny w tym czujniku to napiecie jest
-
Nie działa went. klimy - ZARAZ ZWARIUJE !!!
koledzy odgrzeje kotleta ale mam problem podobny jednakze zlokalizowany , nie mam napiecia na kostce wentylatora po właczeniu klimy jednak gdy zmostkuje czujnik w chłodncy napecie się pojawia, co to oznacza ?/ czy to wina czujnika czy zaniskiego cisnienia w układzie klimatyzacji , dodam ze klima ładnie mrozi a czynnik nabijałem wczoraj
-
CD.. tematu klimatyzacji 523
i [BAD] napiecia na wtyczce znowu niema a klima ładnie chłodzi ...co to moze byc ?/
-
CD.. tematu klimatyzacji 523
klime nabiłem ...narazie trzyma i napiecie na wtczce tez jest tyle tylko ze wiatraka nie ma ....ehhh
-
E39 530D - Nabicie Klimatyzacji
tez mnie to czeka, modle sie zeby tylko klima była szczelna ....
-
Zatrzaśnięty kluczyk - Pilne !
i jak tam auto otwarte ..?
-
CD.. tematu klimatyzacji 523
aha no to wychodzi na to ze musze złozyc wiatrak nabic klime i wtedy sprawdzic wszytsko
-
CD.. tematu klimatyzacji 523
koledzy zabrałem się za naprawe wentylatora chłodnicy ktory u mnie jest 4 pinowy , chcialem to zrobic przed nabiciem klimy no i wymontowałem wiatrak i okazało sie ze magnesy sie odkleiły ciezko je przykleic bo nie moge wyjac wirnika ze stojanu ale to juz inna historia, chcialem wogole sprawdzic czy do wiatraka dochodzi wogole prad i jak sie okazuje na wtyczce wogole nie ma napiecia i teraz pytanie czy moze to byc spowodowane zbyt mała iloscia gazu w układzie ?? chciałem tez sprawdzic przekaznik ale nie wime ktory to moze byc .. licze na jakąś podpwiedz i pozdrawiam aha widac ze sprezarka sie zalacza...
-
magnesy silnika klimatyzacji
koledzy moze macie sposób jak wkleic te magnesy do silnika klimatyzacji zeby nie obcierały , albo jak rozebrac wirnik od stojanu umnie to wyglada tak http://images29.fotosik.pl/222/377398f2097ca05f.jpg i nie moge rozłozyc stojanu ...co robic?/
-
Zatrzaśnięty kluczyk - Pilne !
kurde sedana to wiem jak otworzyc przez klape ale touring niepowiem ,, szkoda
-
Rezystor 2-go biegu Wentylator klimy
ile ta przyjemnosc
-
Rezystor 2-go biegu Wentylator klimy
panowie gdzie w tym linku dostane te rezystory bo nigdzie ich nie moge dostać..
-
523i automat piszczenie, świstanie przy ruszaniu
nabiegu jałowym jest cisza .....pytanie czy to nie wiena zaniskiego pozomu oleju w skrzyni..hmmm
-
spadki mocy e39 523 LPG Automat
gaz chodzi bardzo dobrze ale fakt nie testowąłem tego na ben jeszcze
-
e39iA m52 '97 maglownica
powiem ci tak, przerabiałem temat magla, ja poprostu miałem luz, jest tam sruba ktora mozna dokrecic i skasowac ten luz wiec moze sprobuj o ile jestes pewien ze to wina magla i jest luz jesli to nie pomoze a wina bedzie po stronie magla to tylko wymiana ja wymieniłem za 380 zł odsyłajac swoja i narazie jeżdze ...
-
spadki mocy e39 523 LPG Automat
tzn wiesz narazie nie jest to strasznie odczuwalne, jak ostro przyspieszam to czuje bardzo delikatnie jakby nachwile dosłownie ułamek sekundy zwolnił i potem juz normalnie dalej przyspiesza, no i tez od czasu doczasu dluzej zakreci ogolnie nie ma reguły czasami od strzała pali a czasmi chwile zakreci, wiec wszytko wskazuje na czujnik ja podłanczam sam sobie kompa ale tylko przez carsofta i tam nie było zadnego bledu, ale to tylko carsfot....jaki czyjnik kupiłeś i ile dałeś??
-
spadki mocy e39 523 LPG Automat
koledzy zastanawia mnie taka rzecz w moim aucie gdy ostro przyspieszam powiedzmy 4.5 tys obrotów zdarzy sie czasem tak ze bardzo minimalnie czuc jakby auto na sekunde zwolniło mimo ze caly czas jedzie, nie jest to szarpanie tylko taki chwilowy bardzo krotki spadek mocy, czy to moze byc wina ktoregos z czujników walka? czy moze wina odmy no bo ona akurat jest do wymiany z racji tego ze słysze ze syczy troche ale ogólnie wszytkko jest ok.
-
523i automat piszczenie, świstanie przy ruszaniu
doszedłem juz kiedy dokładnie słychac piszczenie swistanie nie wiem jak to nazwać ale gdy ruszam i jade chwile na 1 biegu własnie to słychac jak wrzuce 2 jest ciasza juz cały czas dodam ze skrzynie robił poprzedni własciciel ...
-
523i automat piszczenie, świstanie przy ruszaniu
chłopaki podpowiedzcie mi w takim temacie a mianowicie, w momencie gdy ruszam z D słysze takie delikatne piszczenie i gdy zmieni sie bieg powiedzmy juz na 3 jest cisza było tak od poczatku ale postanowiłem zapytać bo nie wiem czy to normalne, skrzynia jest po remoncie przez poprzedniego właściciela, słychac ten dzwiek tylko jak wolno jade
-
czy ta srubą reguluje sie luz na przekładni ?
czyli tylko ja dokrecic ?? a ja z myśla o kontrze ja poluzowałem i dlatego taka zmęczona ale teraz jak patrze na nia to te kreseczki pewnie maja pomoc w ustawianiu jej ... ja chyba naspawam jakaś inna śrube na nia i wtedy sprobuje a potem tylko odetnę i posprawie
-
czy ta srubą reguluje sie luz na przekładni ?
no chyba problem dotyczy e39 wiec w czym problem..?? klucz nasadowy 17 pasuje ale ta sruba jest tak miekka ze szok no i problem w tym ze ani tam w srodku nie ma czym pokrecic ani nie widac zadnej kontry
-
czy ta srubą reguluje sie luz na przekładni ?
ale ja mam tylko dokrecic ?? czy w niej jeszcze cos powinno byc na imbus czy tam gwiazge ?? niestety kiepskie dojscie do tej sruby jest i mi sie zjechała macie jakies pomysły na nia ??
-
czy ta srubą reguluje sie luz na przekładni ?
jak w temacie czy ta sruba ze zdjec kasuje luz na przekłani http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8ca096ae20462bfc.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7e3a2e87461c3d8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8940c2d6e59db4ae.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/226be25f746ef0f7.html
-
centralny zamek w e39
koledzy pisze z zapytaniem odnosnie centralnego zamka chodzi o to ze nie działa mi zamykanie dzrzwi przednich pasazera poprostu nie dochodzi prad czy to moze byc wina tej czarnej puszki zamocowanej w dzrzwiach pasazera?? nie działa tez lusterko z tej strony wiec nie wiem chciał bym zaptac takze czy da sie wymienic same linki tylnych szyb bo mam odbie zerwane ??
- centralny zamek