Treść opublikowana przez -siwy-
-
co to jest?
:think: ... :doh: ... Wlasciwie masz racje... Zeby sie przekonac trzeba by na "warsztat"... :mrgreen: PS. Trzeba skonczyc z tym watkiem, bo nas Admin "pogoni"... :mrgreen: ... prawdopodobnie poruszamy tu jakies "watki o tresci erotycznej"... czy cos takiego :mrgreen:
-
co to jest?
Eeee tam.... marudzicie panowie... smiem przypuszczac, ze w obydwu przypadkach "zawias" jest w porzadku, tzn. niewybity i zero luzow... :mrgreen: :oops: :wink: :twisted: :D :norty: :cool2: :twisted2: :arrow: Wydaje mi sie rowniez, ze kompresja w obydwu przypadkach jest jeszcze ok... nie puszcza na panewkach i trzyma gdy "tlok" jest w ruchu... :mrgreen: :oops: :wink: :twisted: :D :norty: :cool2: :twisted2: :arrow:
-
GP Niemiec 1pkt. dla BMW
I znowu "niusik". :wink:
-
Produkcja własna.
... czyli jeszcze lepiej... :cool2:
-
GP Niemiec 1pkt. dla BMW
I znowu cos ciekawego. :wink:
-
BMW E36 biturbo 1400 KM + film
Stoi u mnie w garazu. :wink: Fotki moge zapodac na priv-a. :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
Produkcja własna.
... na e-bayu taniej dostaniesz... no i wiekszy wybor. :wink:
-
Wreszcie cos sie dzieje...
Taka sobie ciekawostka.
-
kTORE WYBIERACIE??
:oops: Sorry... :duh: baran ze mnie... pomylilem Koenigsegga z Zonda :mad2:
-
kTORE WYBIERACIE??
Chyba ktos tu zapomnial skad pochodzi silnik Koenigsegga :mrgreen: ... i to w tym przypadku jest tak jakby porownywac producenta tego silnika z BMW :wink:
-
Produkcja własna.
... i opychac na allegro :cool2: :cool2: :cool2:
-
Z3 dlaczego takie tanie ??
Za krotko jestem na forum, zeby cos innego pamietac. :wink:
-
Z3 dlaczego takie tanie ??
A ja znalazlem. :wink:
-
Z3 dlaczego takie tanie ??
Byl niedawno podobny temacik. :search: Ja tez poszukam. :wink:
-
Co myślicie o tym??
:arrow:
-
GP Niemiec 1pkt. dla BMW
Dobrze sie dzieje !!! :cool2: :cool2: :cool2: Warto zacytowac... :8) :norty:
-
Z3 dlaczego takie tanie ??
I. Nie ma takiego numeru telefonu... :duh: II. Miescowosc w Niemczech z niemieckim kodem, ale... takiego numeru telefonu nie ma a ogloszenie napisane jest po holendersku... :duh: III. Wogole nic sie nie zgadza... ani telefon, ani kod, ani miejscowosc... nie mowiac o tym, ze ogloszenie napisane jest po angielsku... :duh: :mrgreen:
-
Z3 dlaczego takie tanie ??
I ogloszenie to lipa - numer telefonu jest z Berlina (stacjonarny) a kupujacy mieszka niby w Stuttgarcie :duh: II ogloszenie - chociaz telefon sie odzywa i kod pocztowy z miejscowoscia sie zgadzaja to i tak nie wierze w takie "darmochy" :duh: Poza tym spojrz tutaj. :mrgreen:
-
Hartge H5SP
Moze bedzie to "male" [OT]... ale moglby chociaz troche fure wyczyscic zanim pstryknal fotki... :duh:
-
! Białe kierunkowskazy przód i tył !
Jesli ktos robi aukcje "Weltweit", to taki delikwent liczy sie z wysylka za granice.
-
jakie koszty
Sa firmy specjalizujace sie w tym temacie. Poszukaj w internecie i na pewno znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie. :wink:
-
instrukcja 520i
Tutaj. :wink:
-
E39 530d vs 528i
Ale moze tak po krotce ... w telegraficznym skrocie :pray:
-
Brief-która to jest data produkcji samochodu
Z tego co wiem, to w Fahrzeugbriefie (niewazne czy stary czy nowy) nie ma daty produkcji - jest data I rejejstracji: Tag der ersten Zulassung - pole oznaczone numerem 32 na drugiej stronie - stary Brief Datum der Erstzulassung des Fahrzeugs - pole oznaczone litera B - nowy Brief Rok produkcji mozna odczytac z numeru nadwozia - chyba... :roll2:
-
E39 530d vs 528i
A co ma jedno z drugim wspolnego :?: Caly czas poluje na 320d i czytajac to wszystko dochodze do wniosku, ze malo wiem o "obchodzeniu" sie z dieslem :duh: