Treść opublikowana przez rafalpiasek
-
Alcantara
A szkoda...bo mnie to by bardzo odpowiadało. Chętnie zobaczyłbym jak wygląda tapicerka pół-skórzana w połączeniu z siedzeniami sportowymi.
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Tu się zgodzę, że mogą być problemy ale w zasadzie nie można by kupować żadnego auta aż do liftingu... Chyba nie czytałeś o skrzyniach dsg i np. TDI 170 km i ich usterkowości...Wejdź np. na stronę passata i poczytaj. Interesuje się tematem od pewnego czasu i jestem przerażony (http://forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=20). Natomiast co do napędu to mogę się zgodzić, wydaje mi się że w normalnych warunkach Quattro będzie się nawet lepiej sprawdzał.
-
Alcantara
Czy słyszał ktoś aby alcantara była w ogóle dostępna do nowej X3?
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Powiedzcie czym się różni kierownica sportowa od kierownicy M?
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Z tymi pakietami to tak lekko może nie być. Zobacz Q5, które do dzisiaj nie ma żadnych pakietów chyba jako jedno z nielicznych Audi. Tak dobrze się sprzedaje, że nie muszą tego zmieniać. Oczywiście pozostaje kwestia likwidacji kratek. Tak obserwowałem czy po wejściu na rynek nowej X3 wprowadzą pakiety ale cisza. Podejrzewam, że w tym roku poza M-pakietem nic innego nie będzie ale obym się mylił. No chyba, że na Q5 wprowadzą pakiety bo to jest główny rywal...
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Dla mnie to niestety nie moja liga:) Ani X5 ani Tuareg nie dam rady chyba, że jak ktoś napisał używane X5. Starszy Tuareg mi sie nie podoba. Tylko ja nie mam zaufania do używanych aut...zwłaszcza u nas:)
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Nagłośnienie to także u mnie znak zapytania, prawdopodobnie zrezygnuje z 16 głośników na koszt 12, zawsze to 2400 mniej:) Kolor ja osobiście chce biały ale metalik więc nic tu nie oszczędzę. Na podparciem się zastanawiałem, na pewno chce fotele sportowe:)
-
Podłokietnik w 20d
W najnowszym cenniku podłokietnik z przodu i z tyłu jest w wyposażeniu standardowym.
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
A ja mam jeszcze inny pomysł:) Wydrukowałem cennik, zaznaczyłem wybrane opcje i dałem szanownej małżonce aby spojrzała na to zimnym okiem:) Nawet nie wiecie jak szybko kwota zeszła poniżej 200 tys.:):)
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
No tak, wiadomo, że to w Twoim przypadku jakieś 20 tys. ale z zasadzie może się okazać, że kupisz w praktyce auto używane. A w takim przypadku wolałbym chyba nabyć używane przez jednego właściciela aniżeli przechodze przez dziesiątki ludzi:) Tak więc może już lepiej poczekać do końca wakacji i poszukać używki ale nie demo. Oczywiście doskonale Ciebie rozumiem, bo sam mam takie rozterki, ustaliłem sobie limit na 200 tys. a za nic nie mogę zejść z wyposażeniem auta poniżej tej granicy:)
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Przecież normalnie dostaniesz upust jakieś 6-6,5% więc nie jest aż tak źle:)
-
Fotele komfortowe X3 f25
Według najnowszego cennika kosztuje już tylko 408:)
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
No właśnie...Nie wiem czy skusiłbym się taką opcję...
-
Czy ktoś z forum ma F25??
Jest już nowy cennik na stronie, 20d kosztuje 161300, 28i 208600 a 35i 231800:) Ceny dodatków też delikatnie w góre...
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Nie wiec właśnie, w Poznaniu u Olszewskiego jak byłem wczoraj to nie mogłem się przejechać X3-ką ponieważ ktoś wyjechał autem na kilka dni...Dokładnie jest jak piszesz, jeśli będzie służyło jako demo dla klientów to jeszcze ok ale jeśli także po godzinach to bym się raczej nie zdecydował.
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
No ja czekam na pakiet M który wejdzie do produkcji w kwietniu. Więc pewnie wtedy zamówie auto. Rozumiem, że jako demo to masz duży rabat na auto?:)
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Planowałem kupić tak aby odbiór był około maja/czerwca, najwyżej poczekam jeszcze trochę.
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Co też uczyniłem:) Dobra, poddaje się... Jakie macie rady, nie przejmować się i kupować teraz czy poczekać np. do końca roku?
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Powiem Wam, że po przeczytaniu problemów użytkowników nowej 5 wyleczyłem się chyba na razie z zakupu nowej X3. Nigdy nie miałem BMW choć zawsze o nim marzyłem ale nie mam zamiaru wydawać 200 tys. zł i jeździć non-stop do serwisu:( Sądziłem, że BMW nie będzie miało takich problemów. Ciekawe kiedy wyeliminują wszystkie błędy wieku dziecięcego...Trzeba będzie jednak skierować się do Audi po Q5, w końcu auto już ponad 2 lata na rynku. Może będzie lepiej.