Treść opublikowana przez sfinks311
-
kamera cofania do x1
Oczywiście iż możesz dołożyć co chcesz nie musi być ori.Dołożyć trzeba wiązkę ( tylko ASO ),,wymienić moduł PDC na taki z opcją kamery i zakodować Akurat w X1 nie zakładałem ale zasada taka sama jest wszedzie
-
E60 problem z czytnikiem DVD ccc
Było o tym na forum,iż można i ktoś to wstawiał ale nie wiem już w którym temacie.Zapytaj np. chłopaków z memberlist.php?mode=viewprofile&u=60944
-
E83 N2N - falujące obroty + poszarpywanie
602157675 Andrzej
-
E83 N2N - falujące obroty + poszarpywanie
Od strony Wielunia pod Bełchatowem jest fachowiec od BMW 516057004
-
dziwna Sytuacja w radiu
Może masz USB lub zmieniarkę podłączoną. Innej opcji nie ma
-
dziwna Sytuacja w radiu
Zaraz zaraz....to oryginalne radio ?
-
uszkodzenie i objawy przedniego dyfra bmw x5 e70 40d
Dobrze więc....idąc Twoim tokiem rozumowania już opisuje .Ten dźwięk jest w każdym dyfrze taki sam.Twoje auto nie jest wyjątkiem.Objawy też są takie same jak w większości modeli. Temat powielany setki razy na forum.Użyj opcji szukaj
-
Jakie audio zamiast standardowego w F10?
http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=73&t=207383
-
Jakie audio zamiast standardowego w F10?
Będzie to grało lepiej niż standard ale to kwestia tego jaki efekt chcesz osiągnąć. Najlepiej byłoby abyś posłuchał u kogoś jak taki zestaw gra . Co do tego zestawu o którym pisałem ceny od trzech tysięcy wzwyż PS.fakty na foto masz wzmacniacz. Zmęczenie materiału chyba miałem wczoraj :):)
-
Jakie audio zamiast standardowego w F10?
Dokładnie tak.Jaki koszt tego zestawu i gdzie wzmacniacz do tego ? Bez montażu wzmacniacza możesz sobie odpuścić jakiekolwiek przeróbki jak chcesz mieć lepsza jakość zdecydowanie. Dobrze brzmi Gladen plus wzmacniacz Musconi i to polecam.Ani hifi ani top hifi nie da rady tego przebić
-
Jakie audio zamiast standardowego w F10?
Jeśli chodzi o głośniki to tylko wpinasz i już.Jeśli chcesz wzmacniacz to już pozostaje ciągnąć kable .W standardzie tego nie ma
-
E90 a karta pamieci?bluetooth?
Oj kolego....coś słabo szukasz info... ech Nie każde BMW ma BT.Można dokładać jak najbardziej .Żadne nie obsługuje kart pamięci. Jeśli kupisz wersję z CIC będziesz miał twardy dysk od tego .Aux też nie występuje w każdym. To kwestia wyposażenia auta
-
BMW x3 F25 3D 2011r składanie lusterek
Pytaj w tematach sponsorowanych .Tan się tym zajmują
-
Problemy z wymianą klocków hamulcowych
Tam gdzie byłeś na początku to naprawdę tępe jany były. Przecież w większości nowszych aut trzeba tłoczki cofać elektronicznie.
-
rozłączanie audio przez BT podczas jazdy
Ale TP załącza się nie tylko kiedy słuchasz muzyki przez bt więc to zwykły przypadek ,iż tak wyszło
-
BMW x3 F25 3D 2011r składanie lusterek
Nowe lusterka, moduły i wiązki też pewnie plus kodowanie
-
Nawigacja CIC czarny ekran
Tak....zakodować musisz
-
uszkodzenie i objawy przedniego dyfra bmw x5 e70 40d
Hey autorze ale jaki to dźwięk....ćwierkają wróble, pada deszcz ,buczy czy co.....myślisz ,że jasnowidze są tutaj ??
-
X5 40d klapy kolektora
Oczywiście ,że można tylko po co
- Tuner Tv
-
Nawigacja Idrive
Tematów o tym jest mnóstwo na forum.Wystarczy poszukać
-
CCC PROFESIONAL
Niekoniecznie .....z tyłu jest wentylatorek maly i wystarczy,iż ma sporo kurzu,pyłu itp to navi nie ruszy lub robi restarty. Ale jesli chodzi o X3 to nie masz takiej navi kolego...............
-
rozłączanie audio przez BT podczas jazdy
Gdybyś miał to w profilu nie pytałbym przecież :mad2: :mad2: a pytam dlatego aby kogoś polecić Tobie do ew. pomocy i diagnostyki
-
Nawigacja Idrive
Przecież napisałem....czytałeś ??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :norty: :norty: :norty:
-
Nawigacja Idrive
Ten link powyżej to tylko mała część tego co potrzebujesz. Sprzedawcy i tak nie mają zielonego pojęcia o tym co sprzedają i uważają że mają komplet. Ta navi i tak wymaga emulatora ,bo mimo że pochodzi z serii e8x to jest poliftowa więc do Twojego w ogóle nie podejdzie na zasadzie plug&play