Treść opublikowana przez Stelmacher
-
320d 110km/h totalny max - jaka przyczyna??
taka troche mulowata jest do tych 110km/h i gdzies w komorze silnika jeszcze dokladnie tego nie zlokalizowalem wydobywa sie dym tzn spaliny
-
320d 110km/h totalny max - jaka przyczyna??
dodam ze przy zmianie biegow slychac ze turbina pracuje przy wkrecaniu na obroty troche dymi ale w dieslach to chyba normalne wiec co myslec??
-
320d 110km/h totalny max - jaka przyczyna??
prosze napiszcie mi gdzie mam szukac ten elektrozawor i ten EGR bo z poczatku myslalem ze to jedno to samo a tu cos widze ze sie okazuje ze to sa dwie rozne rzeczy
-
320d 110km/h totalny max - jaka przyczyna??
no tak ale czy dojade do domu ?? to jest podstawowe pytanie bo musze kupic tablice 150 euro + 100 euro paliwo co daje nam 1100 pln wiec nie wiem co robic;/
-
320d 110km/h totalny max - jaka przyczyna??
to jak radzicie lepiej jechac czy wynajac lawete za 1800pln?? jesli mozecie to napiszcie mi za ile mozna dostac turbine i gdzie szukac? bo cos nie moge znalesc;/
-
320d 110km/h totalny max - jaka przyczyna??
ok a teraz mi napiszcie czy auto w takim stanie jest w stanie przejechac dystans 1300km?? bo musze nim wrocic z holandii do pl czy jazda w takim stanie moze dolozyc wiecej problemow?? pozdrawiam
-
320d 110km/h totalny max - jaka przyczyna??
witam jaka moze byc przyczyna tego ze auto rozpedza sie czy to na 4 czy na 5 biegu do 110km/h max i dalej nie chce isc?? auto z 11/2000r 136km czekam na sugestie
-
Jaki i ile plynu hamulcowego ?
witam jesli ktos wie to prosze o napisanie mi ile miesci sie w calym ukladzie w e39 plynu hamulcowego? a moze polecacie jakis plyn ?? pozdrawiam
-
Jak to jest z tym powietrzem? mniej=bierze brzegi ??
witam mam pytanie odnosnie opon jak to z nimi jest ?? jak bedzie mniej powietrza to bedzie scinalo brzegi?? czy srodek??
-
Sruba od kluczy jaki numer?? prosze o pomoc
dzieki wielkie :) pozdrawiam
-
Sruba od kluczy jaki numer?? prosze o pomoc
witam dzis ulamala mi sie ta plastikowa sruba co trzyma ta klape z trojkatem i kluczami w bagazniku ;/ wszystko teraz lata;/ moglby mi ktos podac numer fabryczny abym mogl ja sobie zamowic bo cos nie moge znalesc;/ pozdrawiam
-
525D common rail jakie swiece beda najlepsze??
kupilem beru po 50pln za sztuke a ile myslicie ze bedzie kosztowala wymiana?? 50pln 100pln czy granice 200??
-
525D common rail jakie swiece beda najlepsze??
witam przed chwila chcialem odpalic auto a tu nic kreci a nie pali wiec mysle ze czas na wymiane swiec jako ze jeszcze nie wymienialem ich w tym modelu to nie mam pojecia jakie wybrac boscha beru?? a tak wogole to jakie sa wlozone tam orginaly tzn jakiej firmy?? silnik mam m57
-
AKCYZA - czy trzeba podwojnie placic??
Stelmacher odpowiedział(a) na Stelmacher temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneja nadal bacznie przygladam sie dyskusji czytam i mysle ze chyba najlatwiej bedzie mi go zarejestrowac a potem sprzedac no chyba ze widzicie inne rozwiazanie chetnie poslucham pozdrawiam i zapraszam do dalszej dyskusji
-
AKCYZA - czy trzeba podwojnie placic??
Stelmacher odpowiedział(a) na Stelmacher temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneTZN CO JESZCZE RAZ BEDE MUSIAL ZAPLACIC PRAWIE 450PLN??
-
AKCYZA - czy trzeba podwojnie placic??
Stelmacher odpowiedział(a) na Stelmacher temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneczyli ze jak? jak akcyza wyniosla 3,1% z 13800pln tj okolo tam 425pln to jak napisze sobie ze sprzedalem auto za np 10 000pln to bede musial cos placic?? czy jak to idzie??
-
AKCYZA - czy trzeba podwojnie placic??
Stelmacher odpowiedział(a) na Stelmacher temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneczekaj czekaj bo nie nadazam 160zl to wiem ale o co chodzi z tym podatkiem dochodowy??
-
AKCYZA - czy trzeba podwojnie placic??
witam niedawno kupilem sobie autko zaplacilem akcyze zrobilem przeglad i chcialem rejestrowac a tu dobry kupiec mi sie trafil:) oprocz akcyzy i przegladu jeszcze nic nie zalatwialem i moje pytanie jest takie czy ta akcyze na moje imie i nazwisko nowy nabywca bedzie musial placic jeszcze raz?? pozdrawiam i dzieki za jakiekolwiek info
-
Jak zarejstrowac auto na wspolwlsaciciela - chodzi o znizki
Stelmacher odpowiedział(a) na Stelmacher temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneAC raczej nie biore interesuje mnie najtansze ubezpieczenie ja mam dopiero 21 lat ojciec 46 to jest moje pierwsze auto, wogole moja pierwsza rejestracja pojazdu :) no to tak w umowie jako kupujacy jestem ja a potem ojciec jak placilem akcyze to rowniez figuruje ja jako glowny wlasciciel przeglad juz zrobilem teraz tlumaczenia i urzady wiec jak mi proponujecie to zrobic??
-
Jak zarejstrowac auto na wspolwlsaciciela - chodzi o znizki
witam niedawno sprowadzilem sobie auto z zagranicy, jako ze moj ojciec ma maksymalne znizki chce go wziac jako wspolwlasciciela aby zaplacic jak najmniejsze oc i teraz moje pytanie gdzie ma zostac on ujety w dokumentach?? na umowie ja jestem jako glowny wlasciciel czy musimy byc razem w urzedzie skarbowym i w wydziale komunikacji?? czy wystarczy aby ojciec byl ze mna tylko u ubezpieczyciela?? pozdrawiam i czekam na jakies wskazowki
-
Termostat
ta "PANI" wydaje sie byc niemila dla kolegow ;)
-
Jak dzialaja lusterka fotochromowe? ciekawy problem FOTO
a teraz lusterko wyglada tak: http://images49.fotosik.pl/40/feaadb4233d0ce20med.jpg a po przekreceniu w druga strone po okolo minucie robi sie tak: http://images35.fotosik.pl/40/4e3f094e4fabce96med.jpg lustro ma takie numery: http://images44.fotosik.pl/40/f2a1d6f739fef002med.jpg jesi mialby ktos takie lustro do sprzedania na 7 PINow to prosze o kontakt pw lub gg 9456988 http://images24.fotosik.pl/305/75fccbddd80e84b0med.jpg
-
rozkodowanie vin'u
to podajcie jakis namiar gdzie rozkodowuja droga elektroniczna pozdrawiam
-
Jak dzialaja lusterka fotochromowe? ciekawy problem FOTO
ja mam lusterko podobne do tego z nr 4 na rysunku http://bmwfans.info/original/E39/Lim/525d-M57/ECE/L/M/2000/04/mg-51/ill-51_3231/ razem z przystawka nr 5 do sensora i moje pytanie jest takie czy pod slowem wklad masz na mysli cale lusterko czyli szklo + plastik, czy samo szklo?? mozesz mi napisac taka instrukcje jak dla przedzkolaka??;d gdzie ta blokada jest? z tej strony jak siedzisz w aucie i patrzysz na lusterko? na dole po srodku obudowy lusterka mam diode to bedzie gdzies tam ta blokada?? bo kurde narazie naprawde nie wiem jak sie do tego zabrac;/ p.s a czy to wewnetrzne lusterko ma jakis wplyw na te zewnetrzne? pozdrawiam i licze na dalsza pomoc
-
Jak dzialaja lusterka fotochromowe? ciekawy problem FOTO
a ile taki wklad kosztuje?? bo cos nie moge znalesc i jak to rozebrac?? mozna poradzic sobie samemu czy trzeba udac sie do "specjalisty"??