Treść opublikowana przez zowik05
-
318d - Ciężko pali
o właśnie o taką odpowiedz mi chodziło :)
-
318d - Ciężko pali
I znowu mam jakiś problem od tygodnia po nocy muszę kręcić rozrusznikiem jakieś 8s jeżeli odpalę i po minucie zgaszę to kręce już tylko 2-3s a jeżeli auto się nagrzeje to odpala po 1s lub nawet na strzała i mam pytanie czy może to być wina świec skoro jest temperatura 5 stopni na plusie i większa
-
[E46] wymiana tulei wahaczy przednich
opis jak najbardziej dobry tylko nie powinno smarować się nowej tulei olejem ja polecam płyn do naczyń olej zostaje na dłużej i zakłóca prawidłową pracę tulei bo nie powinna się "ślizgać" po wachaczu a płyn do naczyń szybko wysycha albo spływa po wjechaniu w kałuże
-
318d m47 nie ma takiego silnika w Engine [INPA]
juz jest thx :) i to nawet po polsku :)
-
318d m47 nie ma takiego silnika w Engine [INPA]
hehe nie zrozumieliśmy się ja wiem ze M47n = M47 new ale ja mam silnik m47 czyli powinna być zapisany w inpie "dde 3.0 for m47" a nie ma tego silnika;/;/ na kilku screenach znalezionych na róznych forach ludzie w inpie mają ten silnik w engine dlatego pytam co jest nie tak u mnie ;/
-
320d świece żarowe czy przekaźnik??
w jakim pliku trzeba cos pozmieniać prosze o dokładne info
-
320d CHIPTUNING --> WARSZAWA
http://bmw-diesel.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=1316 to jego temat koles jest jak dla mnie gigant w każdym aucie moc się podnosiła a spalanie spadało :) dlatego tez infekował moje 318d i kuzyna 320d oraz e39 2.5td w kazdym przypadku byłem zadowolony dlatego spokojnie mogę go polecić o szczegółach trzeba z nim rozmawiać
-
318d m47 nie ma takiego silnika w Engine [INPA]
Witam mam juz zainstalowany ten cały pakiet 4 programów inpa 5.0, ncs, nfs, winkfp z czego wiem do czego służy inpa reszta to nie mam pojecia do czego jest. Tylko mam problem bo w engine nie ma mojego silnika jest m47n a to nie jest mój jak mam wejść w mój silnik czy to po prostu zła inpa takie mam silniki do wyboru a mojego nie ma ;/;/ http://img684.imageshack.us/img684/5590/widoke46.jpg
-
320d CHIPTUNING --> WARSZAWA
u bagora z forum "bmw-diesel.pl" tanio i poczujesz wielką różnice 3 auta juz u niego robiłem
-
320d świece żarowe czy przekaźnik??
Sorki za może głupie pytanie kupiłem własnie interfejs i chciał bym zapytac jak sprawdzic te swiece i sterownik w inpa ps: silnik mam m47 i nie ma takiego w inpa jest tylko m47n ale nie mozna wejsc w niego
-
320D - co wymienić po kupnie?
płyn chłodniczy 8.4l tylko po co go wymieniac jesli bedzie juz zimowy???
-
pomocyyyy polerowanie rant podkarpacie
Proszę bardzo kolo zaśpiewał mi 350zł za 4 alu 18" więc bardzo przystępna cena jest jeszcze koles w Olszanicy koło Ustrzyk ale nie mam namiarów był kiedys na allegro http://www.rzeszowiak.pl/witam-powtornie-nawstepie-powiem-ze-zajmuje-sie-odnawianiem-1109813
-
Jakie klucze - czym pracujecie przy aucie??
430zł
-
318d tuleje wachacza przód
no i dokonałem wyboru lemforder wymiata:)
-
Jakie klucze - czym pracujecie przy aucie??
Ja dziś kupiłem zestaw yato 150cz. jest swietny już dokładałem rurkę do najwiekszej grzechotki i daje rade :) http://strefaokazji.com/upload/images/products/big/ZESTAW_KLUCZY_KLUCZE_NASADOWE_PLASKIE_150_CZESCI_YATO515.jpg
-
318d tuleje wachacza przód
Rozumiem ale w dalszym ciągu nikt nie odpowiedział czy do ori tulei mozna wstawic te wkłady
-
318d tuleje wachacza przód
Witam czy orientuje sie ktoś czy do ori tulei coś takiego pasuje http://allegro.pl/tuleje-tuleja-wahacz-bmw-e46-3-przod-meyle-i1418435477.html ?? czy trzeba wymieniac całe
-
320d błędy ABS / ASC
Tak Tylko wymień i przejedz kilkadziesiąt metrów czujniki ABS się samodiagnozują kontrolki zgasną
-
320d -> intercooler, egr = masakra
Dokładnie płyn do czyszczenia silników powinien usunąć ten nagar, swoją drogą widziałem już kilka zaworów po setkach km i twój jest okropnie zasyfiony, jaki masz przebieg??
-
318d swieca kontrolki
No mieliście racje jak wyszedłem z pracy włączyłem zapłon kontrolki dalej świeciły ale po przejechaniu 20m juz przestały świecić lecz to się często powtarza dziś jadąc do pracy znowu mi zaświeciły dojechałem do pracy wyszedłem znowu przejechałem 20m kontrolki zgasły przejechałem 3km i dalej zaświeciły pytanie czy jest jakiś sposób żeby zdiagnozować który czujnik tak często odmawia posłuszeństwa?? dodam ze teraz już nie było sniegu w nadkolu bo roztopy na drodze
-
330d Piszczy nawiew
Koledzy widzę że prawie każdy cierpi na tą bolączkę ;/ ale jak smarujecie to to wiatraki na łożysku przy osi ?? bo to piszczenie brzmi jak by pióra ocierały o coś :?
-
318d swieca kontrolki
witam dzis jadac do pracy uslyszanel sygnal dzwiekowy takie pikniecie z licznika patrze a tu swieci kontrolka abs asc i ręcznego wszystkie na zolto wie ktos co sie stalo dodam ze po odlaczeniu aku nic sie nie zmienilo (kolejne koszty mnie czekaja??) :(
-
[EXX] Naprawa opornicy dmuchawy /jeża/
Nom mi się nie powiodło dmuchawa jak staneła to ani drgneła aż do dziś bo kupiłem nowego jeża
-
318d jedno koło drga ??
oki jutro sprawdzę w ten sposób koła thx
-
318d jedno koło drga ??
Witam co muszę wymienić mam założone koła 18" jedno koła przednie od kierowcy drga tzn. jak w nie uderzę nogą to drga a drugie ani drgnie. Czasem jak jadę tak 120km/h i więcej i wpadnę w dziurę na drodze to to koło mi dobija do nadkola w innych nie mam tego problemu