Skocz do zawartości

zowik05

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zowik05

  1. zowik05 odpowiedział(a) na zowik05 temat w E46
    no dziś sprawe załatwiłem okazałośię że jeden wąz przy chłodnicy się wypiął zalałemżnowu płynem 2h odpowietrzałem i okazało się że termostat nie puszcza i musiałem jeszcze termostat wywalić;/ ale nareszcie się nie grzeje tylko mam następny problem przez dobrą chwilę miałem włączoną dmuchawę na full a teraz w ogóle się nie włącza dmuchawa;/;/ dziś już nie miałem czasu sprawdzić czy to bezpiecznik (oby) nie jeż;/;/;/
  2. zowik05 opublikował(a) temat w E46
    witam jakis tydzien temu wymienialem plyn chlodniczy na zimowy od tego czasu jezdzilem tylko po miescie odcinki 5km dzis wybralem sie do domu 120km i jakies 15km przed domem zaswiecila na kilka sekund kontrolka od plynu ze niski poziom ale od tego czasu auto nie dalo mi jechac wiecej niz 60km/h dojechalem do domu i okazalo sie ze nie ma plynu w zbiorniczku a obudowa(ta plastikowa) spodu silnika jest cala mokra stojac przed autem to z lewej strony wszystko bylo mokre teraz auto stoji w garazu orientuje sie ktos co to moze byc? dodam ze odkrecajac korek cisnienie nie syknelo wiec pompa czy jakis wezyk?
  3. Witam mam taki problem czasem jak jadę jedno światło mijania mi gaśnie (nie ma zależności które to światło bo raz jedno gaśnie a raz drugie) przeważnie po zatrzymaniu i wyłączeniu świateł wszystko wraca na jakiś czas do normy i znowu oba świecą. Dodam że mam xenony. Wiem że w BMW e46 to częsta przypadłość ale co jest tego przyczyną??
  4. Witam skasowałem inspekcję ale teraz jak przełączam kluczyk na pozycję 1 to pokazuje mi że 22000 km do nastepnej a przeciez olej wymieniam co 10000km czy można to jakos zmienic żeby było 10tys limitu a nie 22tys
  5. zowik05 odpowiedział(a) na zowik05 temat w E46
    mam poduszkę (skąd pomysł że miał bym nie mieć) i nie pytałem od kwestii czy jest to potrzebne tylko po prostu podoba mi się koncepcja i chciał bym sobie coś takiego sprawić, dlatego chciałem zapytać kogoś kto się w to bawil ile koszt całkowity takiego słupka
  6. zowik05 opublikował(a) temat w E46
    Czy ktoś montował cos takiego w swojej beci?? http://www.skodaclub.pl/lec/wskazniki1.jpg

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.