Skocz do zawartości

nawros

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nawros

  1. mozliwe ze przeeskoczył roarzad lub rozregulowały sie zawory???
  2. wieczorem silnik pracowal dobrze, rano gdy chcialem jechac zauwazylem zamarznieta wode.
  3. PRZED CHWILA TO ZROBILEM, OLEJ DOCHODZI DO WALKA NIC NIE POKOJACEGO TAM NIE WIDZIALEM. I NADAL JESTEM W KROPCE...
  4. a co jezeli scisneło ten blok tak jak mowisz? co teraz? jak to sprawdzic najlepiej?
  5. nie zaoszczedzilem bo na koncentratach stracilem ok 100zl wiec pieniedzy nie zalowalem na to, a to wszystko przez to ze mialem klopoty z odpowietrzeniem i na koniec jak juz bylo ok widocznie byla zła prtoporcja wody z koncetratem. Przeoczenie... niestety tak juz bylem zaklopotany ze pogubilem sie w porporcjach. Nigdy nie oszczedzam na samochodzie, nie naleze do tych co ida na latwizne.
  6. jak mam to rozumiec to ze gdzies moglo scisnac blok ??? jestem nowicjuszem i nie wszystko jeszcze wiem:D
  7. wszystko bylo dobrze teraz po tym zamraznieciu strasznie halasuje slychac jakby zawory. pracuje jak disel
  8. czy przez zamarznieta wode w bloku praca silnika bedzie glosna i strasznie nie wiem jak to nazwac (twarda)???????????????????
  9. nawros opublikował(a) temat w E30
    WITAM CHCIALBYM WIEDZIEC CZY ODWROTNE PODLACZENIE PRZEWODOW OD SILNIKA DO NAGRZEWNICY MA ZNACZENIE?? CO SIE STANIE JEZELI TO BEDZIE NIE TAK PODLACZONE??? JEZELI BYLOBY NIE WLASCIWIE PODLACZONE TO MOZE GRZAC W KABINIE??
  10. a gdzie znajduje sie pompa sprzegła? chcialbym zobaczyc czy nie ma oznak wycieku plynu
  11. WITAM. Mam maly problem, podczas wczesniejszej jazdy pedal sprzegla nie odbijał do konca i czasami przy szybszej zmianie biegow nie wysprzeglał. Wczesniej kumpel probowal mi odpowietrzac sprzeglo bo myslalem ze to roziwaze problem z nie odbijaniem czasami sprzegla, lecz z wysprzeglika nie wydobywal sie wcale plyn, ostatnio po nocy wsiadlem do auta nacisnalem pedal sprzegla i wpadło mi do konca nie odbijajac. Dzieje sie tak caly czas, z tym ze teraz nie wysprzegla wcale. Wydaje mi sie jakby delikatnie ubywalo plynu w zbiorniczku po tym jak dolalem do pełna, teraz jego stan sie nie zmienia. Prosze o porade co moze byc. Pozdrawiam.
  12. PO ODPOWIETRZENIU SILNIKA ZAMARZŁ MI PŁYN WIDOCZNIE WIECEJ BYLO WODY, OD ZBIORNICZKA PRZEWOD CALKIEM ZAMARZL KAWALKIEM W RESZCIE ZNAJDOWALA SIE TYLKO COS W RODZAJU KASZY GESTEJ. ODPALILEM NA CHWILE SILNIK LECZ ZACZAL GLOSNO PRACOWAC I OD RAZU PODCHODZI NA WYSOKIE OBROTY I SPADA I GASNIE. PRZED ODPALENIEM WYPŁUKALEM TA KASZE Z CHLODNICY I WEZY TYCH GRUBYCH. DLACZEGO TAK SIE DZIEJE I CO ZROBIC? Z RANA WSTAWIE JA DO GARAZU LECZ OBAWIAM SIE CZY COS SIE NIE USZKODZILO. PROSZE O PORADE.
  13. WITAM ZAKUPILEM SILNIK KTORY STAŁ PRZEZ JAKIS CZAS, MECHANIK ZAMONTOWAŁ MI GO LECZ MI SIE STRASZNIE SIE GRZEJE. DOMYSLAM SIE ZE PRZYCZYNA MOZE BYC NIE PRAWIDLOWE ODPOWIETRZENIE UKŁADU. TERMOSTAT JEST OK. PROSZE O PORADE
  14. NIEBAWEM JADE KUPIC UZYWANY SILNIK. CO PORADZICIE? NA CO ZWROCIC UWAGE???? SILNIK WYJETY
  15. nawros opublikował(a) temat w E30
    Zamiana m20b20 na m20b25 jak oceniacie trwalosc sprzegla, skrzyni i mostu od seryjnego b20 ???? JAKA JEST MIEJ WIECEJ CENA TAKIEGO SWAPA?? CO OD RAZU NALEZY ZROBIC ZEBY TO W MIARE SMIGALO I BYLO DOSYC TRWALE? CZY SKRZYNIA MOST I SPRZEGLO WYTRZYMAJA? prosze o porade
  16. nawros odpowiedział(a) na nawros temat w E30
    co do zmiany m20b20 na m20b25 jak oceniacie trwalosc sprzegla, skrzyni i mostu od seryjnego b20 ???? JAKA JEST MIEJ WIECEJ CENA TAKIEGO SWAPA?? CO OD RAZU NALEZY ZROBIC ZEBY TO W MIARE SMIGALO I BYLO DOSYC TRWALE? CZY SKRZYNIA MOST I SPRZEGLO WYTRZYMAJA? prosze o porade
  17. nawros opublikował(a) temat w E30
    Witam. Mam pytanko, nie wiecie czy pasuje chlodnica oleju z silnika m20b20 do m20b25 ?????????
  18. nawros odpowiedział(a) na nawros temat w E30
    SKORZYSTAM PO EFEKCIE DAM ZNAC POZDRAWIAM
  19. nawros odpowiedział(a) na nawros temat w E30
    Dziekoweczka kolegom za podpowiedzi mariusz_ek dobrze myslisz da rade spokoojnie zrobic za 200-300pln:D pozdrawiam
  20. nawros odpowiedział(a) na nawros temat w E30
    dziekoweczka pzdr
  21. nawros odpowiedział(a) na nawros temat w E30
    a moglbys w skorcie opisac sposob odpowietrzania?
  22. nawros odpowiedział(a) na nawros temat w E30
    gora silnika byla sprawdzana zawory wszystko wporzadku.. a powiedzcie mi jakie objawy byly by pprzy walnietej panewce a jakie przy przestawionym rozrzadzie? mechanik mowil cos tez o sworzniu na korbowdzie, mam silnik m20b20
  23. nawros odpowiedział(a) na nawros temat w E30
    ZAMIANA Z M20B20 NA M20B25
  24. nawros opublikował(a) temat w E30
    JAKIE ZMIANY SA POTRZEBNE DO ZMIANY SILNIKA 2.0 NA 2.5??? CO SIE Z TYM WIAZE??? JAKI KOSZT???
  25. nawros odpowiedział(a) na nawros temat w E30
    dzwiek z tego co dobrze slysze dochodzi z gory

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.