Treść opublikowana przez nawros
-
Zamarzl plyn chlodniczy, silnik glosno pracuje..
mozliwe ze przeeskoczył roarzad lub rozregulowały sie zawory???
-
Zamarzl plyn chlodniczy, silnik glosno pracuje..
wieczorem silnik pracowal dobrze, rano gdy chcialem jechac zauwazylem zamarznieta wode.
-
Zamarzl plyn chlodniczy, silnik glosno pracuje..
PRZED CHWILA TO ZROBILEM, OLEJ DOCHODZI DO WALKA NIC NIE POKOJACEGO TAM NIE WIDZIALEM. I NADAL JESTEM W KROPCE...
-
Zamarzl plyn chlodniczy, silnik glosno pracuje..
a co jezeli scisneło ten blok tak jak mowisz? co teraz? jak to sprawdzic najlepiej?
-
Zamarzl plyn chlodniczy, silnik glosno pracuje..
nie zaoszczedzilem bo na koncentratach stracilem ok 100zl wiec pieniedzy nie zalowalem na to, a to wszystko przez to ze mialem klopoty z odpowietrzeniem i na koniec jak juz bylo ok widocznie byla zła prtoporcja wody z koncetratem. Przeoczenie... niestety tak juz bylem zaklopotany ze pogubilem sie w porporcjach. Nigdy nie oszczedzam na samochodzie, nie naleze do tych co ida na latwizne.
-
Zamarzl plyn chlodniczy, silnik glosno pracuje..
jak mam to rozumiec to ze gdzies moglo scisnac blok ??? jestem nowicjuszem i nie wszystko jeszcze wiem:D
-
Zamarzl plyn chlodniczy, silnik glosno pracuje..
wszystko bylo dobrze teraz po tym zamraznieciu strasznie halasuje slychac jakby zawory. pracuje jak disel
-
Zamarzl plyn chlodniczy, silnik glosno pracuje..
czy przez zamarznieta wode w bloku praca silnika bedzie glosna i strasznie nie wiem jak to nazwac (twarda)???????????????????
-
PODLACZENIE NAGRZEWNICY
WITAM CHCIALBYM WIEDZIEC CZY ODWROTNE PODLACZENIE PRZEWODOW OD SILNIKA DO NAGRZEWNICY MA ZNACZENIE?? CO SIE STANIE JEZELI TO BEDZIE NIE TAK PODLACZONE??? JEZELI BYLOBY NIE WLASCIWIE PODLACZONE TO MOZE GRZAC W KABINIE??
-
PROBLEM ZE SPRZEGLEM, NIE WYSPRZEGLA, WPADŁ PEDAŁ
a gdzie znajduje sie pompa sprzegła? chcialbym zobaczyc czy nie ma oznak wycieku plynu
-
PROBLEM ZE SPRZEGLEM, NIE WYSPRZEGLA, WPADŁ PEDAŁ
WITAM. Mam maly problem, podczas wczesniejszej jazdy pedal sprzegla nie odbijał do konca i czasami przy szybszej zmianie biegow nie wysprzeglał. Wczesniej kumpel probowal mi odpowietrzac sprzeglo bo myslalem ze to roziwaze problem z nie odbijaniem czasami sprzegla, lecz z wysprzeglika nie wydobywal sie wcale plyn, ostatnio po nocy wsiadlem do auta nacisnalem pedal sprzegla i wpadło mi do konca nie odbijajac. Dzieje sie tak caly czas, z tym ze teraz nie wysprzegla wcale. Wydaje mi sie jakby delikatnie ubywalo plynu w zbiorniczku po tym jak dolalem do pełna, teraz jego stan sie nie zmienia. Prosze o porade co moze byc. Pozdrawiam.
-
Zamarzl plyn chlodniczy, silnik glosno pracuje..
PO ODPOWIETRZENIU SILNIKA ZAMARZŁ MI PŁYN WIDOCZNIE WIECEJ BYLO WODY, OD ZBIORNICZKA PRZEWOD CALKIEM ZAMARZL KAWALKIEM W RESZCIE ZNAJDOWALA SIE TYLKO COS W RODZAJU KASZY GESTEJ. ODPALILEM NA CHWILE SILNIK LECZ ZACZAL GLOSNO PRACOWAC I OD RAZU PODCHODZI NA WYSOKIE OBROTY I SPADA I GASNIE. PRZED ODPALENIEM WYPŁUKALEM TA KASZE Z CHLODNICY I WEZY TYCH GRUBYCH. DLACZEGO TAK SIE DZIEJE I CO ZROBIC? Z RANA WSTAWIE JA DO GARAZU LECZ OBAWIAM SIE CZY COS SIE NIE USZKODZILO. PROSZE O PORADE.
-
PO WYMIANIE SILNIKA SIE,JAK SOLIDNIE ODPOWIETRZYC M20B20???
WITAM ZAKUPILEM SILNIK KTORY STAŁ PRZEZ JAKIS CZAS, MECHANIK ZAMONTOWAŁ MI GO LECZ MI SIE STRASZNIE SIE GRZEJE. DOMYSLAM SIE ZE PRZYCZYNA MOZE BYC NIE PRAWIDLOWE ODPOWIETRZENIE UKŁADU. TERMOSTAT JEST OK. PROSZE O PORADE
-
ZAKUP SILNIKA M20B20 NA CO ZWROCIC UWAGE PRZY ZAKUPIE?
NIEBAWEM JADE KUPIC UZYWANY SILNIK. CO PORADZICIE? NA CO ZWROCIC UWAGE???? SILNIK WYJETY
-
SWAP M20B20 NA M20B25?
Zamiana m20b20 na m20b25 jak oceniacie trwalosc sprzegla, skrzyni i mostu od seryjnego b20 ???? JAKA JEST MIEJ WIECEJ CENA TAKIEGO SWAPA?? CO OD RAZU NALEZY ZROBIC ZEBY TO W MIARE SMIGALO I BYLO DOSYC TRWALE? CZY SKRZYNIA MOST I SPRZEGLO WYTRZYMAJA? prosze o porade
-
ZMIANA 2.0 NA 2.5
co do zmiany m20b20 na m20b25 jak oceniacie trwalosc sprzegla, skrzyni i mostu od seryjnego b20 ???? JAKA JEST MIEJ WIECEJ CENA TAKIEGO SWAPA?? CO OD RAZU NALEZY ZROBIC ZEBY TO W MIARE SMIGALO I BYLO DOSYC TRWALE? CZY SKRZYNIA MOST I SPRZEGLO WYTRZYMAJA? prosze o porade
-
CHŁODNICA OLEJU
Witam. Mam pytanko, nie wiecie czy pasuje chlodnica oleju z silnika m20b20 do m20b25 ?????????
-
PROBELM Z WYSPRZEGLIKIEM
SKORZYSTAM PO EFEKCIE DAM ZNAC POZDRAWIAM
-
ZMIANA 2.0 NA 2.5
Dziekoweczka kolegom za podpowiedzi mariusz_ek dobrze myslisz da rade spokoojnie zrobic za 200-300pln:D pozdrawiam
-
PROBELM Z WYSPRZEGLIKIEM
dziekoweczka pzdr
-
PROBELM Z WYSPRZEGLIKIEM
a moglbys w skorcie opisac sposob odpowietrzania?
-
STUKANIE W SILNIKU
gora silnika byla sprawdzana zawory wszystko wporzadku.. a powiedzcie mi jakie objawy byly by pprzy walnietej panewce a jakie przy przestawionym rozrzadzie? mechanik mowil cos tez o sworzniu na korbowdzie, mam silnik m20b20
-
ZMIANA 2.0 NA 2.5
ZAMIANA Z M20B20 NA M20B25
-
ZMIANA 2.0 NA 2.5
JAKIE ZMIANY SA POTRZEBNE DO ZMIANY SILNIKA 2.0 NA 2.5??? CO SIE Z TYM WIAZE??? JAKI KOSZT???
-
STUKANIE W SILNIKU
dzwiek z tego co dobrze slysze dochodzi z gory