Treść opublikowana przez nawros
-
m20b20 nie odpala, slaba iskra..
moze przypomnisz sobie co bylo przyczyna dokladnie, czy alternator tez moze miec cos wspolnego
-
m20b20 nie odpala, slaba iskra..
wtedy jak przeskoczyl mi o 3zeby rozrzad to nie mialem takiego problemu z odpaleniem jak teraz. Dodam jeszcze ze na poczatku nie odpalania jako tako zalapywala praca silnika byla cicha i gasła teraz nawet nie zamiałczy.
-
m20b20 nie odpala, slaba iskra..
taka pierdułka potrafi do nerwicy doprowadzic, wroce do siebie i sprobuje odpalic z odlaczona przeplywka, martwi mnie to ze krokowca wcale nie slychac rowniez, co do rozrzadu, nie mam pojecia, po zdjeciu kopulki sprawdzilem tylko to ze palec krazyl podczas odpalania.
-
m20b20 nie odpala, slaba iskra..
to przez przeplywomierz moze sie tak dziac???? bo troszke nie rozumiem
-
m20b20 nie odpala, slaba iskra..
sprawdzilem juz chyba wszystko, czy przyczyna moze byc walniety komputer?? zauwazylem ze przekrecajac kluczyk na zaplon nie slychac pracy krokowca, podmienialem i bez rezultatu, tak jakby nie dochodzil prad. prosze o porade bo juz trace na nia nerwy ostatnie z cewki wydostaje sie tylko delikatna iskra, tak jakby nie dostawala odpowiedniego napiecia
-
m20b20 nie odpala, slaba iskra..
w czym moze byc przyczyna?
-
m20b20 nie odpala, slaba iskra..
cewka jest sprawna, pomienialem ...
-
m20b20 nie odpala, slaba iskra..
prosze o porade..
-
m20b20 nie odpala, slaba iskra..
wykryłem dzisiaj ze mamslaba iskre, wymienilem swiece kopułka z zapasu lecz nadal nie rozwiazuje problemu, nadal tylko kreci nie odpala. co moze byc przyczyna? co sprawdzic i jak?
-
m20b20 nie odpala, slaba iskra..
a oprucz tych przyczyn co moze jeszcze byc? moze cos blokowac doplyw paliwa jak to wszystko sprawdzic?
-
m20b20 nie odpala, slaba iskra..
Witam! mam problem z moja e30. Wieczorem odstawilem ja i rano chcialem zapalic bez skutku. Krecilem dosyc czesto po czym sprawdzilem pompe paliwa okazalo sie ze sie spaliła. Bezpiecznik byl spalony rowniez, wymienilem na druga i nadal mam problem z zapalniem. Słychac jak pompa pracuje lecz nie reagauje wcale tylko pracuje rozrusznik. pomocy
-
Jak włozyc klin w uszczelkę tylnej szyby
Witam! mam problem zakupilem e30 bez klina z tyłu w szybie, mam problem jak go zamontowac bo nabyłem taki lecz w zaden sposob nie idzie go tam wlozyc.
-
Wariuje wskaźnik poziomu paliwa
rowniez ja przeczyscilem i wszystkie styki ktore tam sie znajduja
-
Wariuje wskaźnik poziomu paliwa
chodzi o ta srobke ?
-
Wariuje wskaźnik poziomu paliwa
wszystko przeczyszczone problem nadal wystepuje
-
Wariuje wskaźnik poziomu paliwa
Witam, zaczeła szalec mi wskazowka od poziomu paliwa co moze byc przyczyna? Rezerwa zapala sie prawidlowo lecz wskaznik skacze i pokazuje ile chce
-
Zamarzl plyn chlodniczy, silnik glosno pracuje..
brak czasu niestety bunia troszke odpoczela sobie przed naprawa:) pozdr i dziekoweczka za podpowiedzi
-
Zamarzl plyn chlodniczy, silnik glosno pracuje..
zostalo wszystko przywrocone i jest ok
-
Zamarzl plyn chlodniczy, silnik glosno pracuje..
przewidywaliscie najgorsze koledzy, lecz jednaj przeslpczyl rorzad p 3 zabkii:)
-
Zamarzl plyn chlodniczy, silnik glosno pracuje..
silnik po rozmrozeniu nie przejechal nawet 1km byl odpalany na krotki czas
-
Zamarzl plyn chlodniczy, silnik glosno pracuje..
a co sadzicie o przestawionym rozrzadzie?
-
Zamarzl plyn chlodniczy, silnik glosno pracuje..
POSLUCHAJCIE http://www.youtube.com/watch?v=8tEuQonRSqY
-
Zamarzl plyn chlodniczy, silnik glosno pracuje..
jak to odpalic bez paska? moglo by sie dziac tak przez pompe?
-
Zamarzl plyn chlodniczy, silnik glosno pracuje..
no ale z tego co slyszalem to gdy przestawi sie rozrzad to sa problemy z odpalaniem u mnie tego nie ma. auto od razu odpala bez problemow. co sadzicie
-
Zamarzl plyn chlodniczy, silnik glosno pracuje..
mozliwe ze przeeskoczył roarzad lub rozregulowały sie zawory???