Skocz do zawartości

Mastah

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mastah

  1. Ehhe :) no OK zobaczymy co z tego bedzie, zgrzyt naprawde nie jest taki mocny raczej delikatny, lekko wyczowalny. Trzeba bedzie sie przyzwyczaic :8) w przyszlosci napewno zmienie skrzynie jak wpadnie mi troche gotowki :D Dzieki za szybka odpowiedz, jestem wdzieczny :wink: Pozdro chlopaki 3mcie sie......
  2. Witam wszystkich. Mialem problem (nadal mam) z 5 biegiem, wiem juz ze jest to wina synchronizatora. Przy wrzucaniu na 5 jest maly zgrzyt. Bylem u znajomego mechanika i stwierdzil wlasnie to, ze uszkodzony jest synchronizator, powiedzial, ze mozna tak jezdzic tylko trzeba delikatnie wkladac bieg, ewentualnie skrzynie uzywana kupic ale narazie nie stac mnie na taki wydatek :wink: Chcialbym sie dowiedziec jak dlugo owy synchronizator, pociagnie na takiej jezdzie :? Mial ktos taki problem, czytalem na 4um ale nikt nic nie napisal jak dlugo da sie tak jezdzic?! :roll: Piszcie co myslicie o tym. Pozdro
  3. Mastah odpowiedział(a) na Mastah temat w E36
    Ehh jest tak, ze sprawdzalem wisko, luzow nie ma. Jak zapalony silnik jest to sie kreci nie zbyt szybko. A jak jest wina tego sprzegla? Ile naprawa z wymiana moze kosztowac? Dziwi mnie jedynie to, ze jak chodzi la okolo godziny to trzymala temerature na srodeczku, pozniej zaczela dziwnie rosnac. W Niemczech stala nie odpalana 3 miesiace nawet po silniku bylo widac. Moze to jest przyczyna? Nagrzewa sie ladnie, powietrze goroce. nawet jak jezdzilem to temperatura w normie jedynie po dlugim staniu na wolnych obrotach tak sie dzialo i to juz 2 raz :mad2:
  4. Mastah odpowiedział(a) na Mastah temat w E36
    Mysle, ze termostat jest w porzadku bo powietrze z nagrzewnicy pcha gorace. Zobacze czy te wisko nie ma luzow :| Innej przyczyny nie ma?
  5. Mastah odpowiedział(a) na Mastah temat w E36
    Noo ok, poszukam. :wink: . Troche mnie to martwi :|
  6. Mastah odpowiedział(a) na Mastah temat w E36
    Aha wisko sprawne bo wiatrak sie kreci, termostatu musze poszukac :o a jak sprawdzic czy sprawny jest? Jak otworzysz maske to po lewej czy prawej stronie jest? :roll:
  7. Mastah odpowiedział(a) na Mastah temat w E36
    YY nie wiem, jak to sprawdzic wczoraj ja przyciagnalem z Niemiec, serwisowana pasek zmieniony cacy jednym slowem. Co to jest te wisko? Jak znalezc ten termostat i ,tajemnicze, wisko :8)
  8. Mastah odpowiedział(a) na Mastah temat w E36
    Hehe no ok, wiec tak chodzila na wolnych ponad godzinke i temperatura zaczela rosnac ponad norme prawie pod wskaznik zagrzania, w sumie nie tak szybko tylko stopniowo po ta czerwona wskazowke. nie wiem czemu a tak to normalnie na srodku wskazowka jest :x Juz chyba jasniej sie nie da :clap:
  9. Mastah opublikował(a) temat w E36
    Siema ! Zakupiłem BMW e36 316i. Jest mały problemik, mianowicie bawarka stojac godzine na wolnych obrotach chwycila wysoka temperature a tak trzymala caly czas na srodku wskaznika. :mad2: Co moze byc przyczyna skoku temperatury?! Czy to jest normalne ?? Pozdro

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.