Treść opublikowana przez rolandV
-
BMW E60 2007 sedan lift WBANX11020CX81847
rolandV odpowiedział(a) na rolandV temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak pewnie być powinno ale serwis BMW niechętnie dzieli się wiedzą. Ostatni wpis w książce serwisowej to 2009.04.21 przy stanie 119kkm potem czarna dziura i przebieg 159kkm w roku 2011 przy wyrejestrowywaniu z Belgii. Koleś pisze, że ma auto od 6 miesięcy. Czyli pozostaje 6 miesięcy na klepanie ;)
-
BMW E60 2007 sedan lift WBANX11020CX81847
rolandV opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolejne auto z prośbą o pomoc w ocenie. Uczę się powoli sam wyłapywać szczegóły ale co więcej par oczu to nie jedna :D http://otomoto.pl/bmw-520-po-liftingu-C25870915.html ma w vinie power deduction - więc pewnie poflotowe ?
-
e60 525d WBANC51060B131248
rolandV odpowiedział(a) na dexx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTylko żeby te plusy nie przysłoniły ci minusów. Jak mawiał klasyk :D też szukam i historii nasłuchałem się różnych. Między innymi, że autem jeździł burmistrz jakiegoś tam miasta w DE, a że miał też służbowe to tym mało jeździł. :) a ten przebieg ostatni w ASO to kiedy był ? Po numerze tel. widać że gościu trochę handluje, głownie motorami ale też miał lexusa i e90 do sprzedania.
-
E60 sedan 2006 - Warszawa WBANC31017CX75457
rolandV odpowiedział(a) na rolandV temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPorównałem tą tapicerkę z innymi w autach z tym samym typem tapicerek i faktycznie przeszycia są gdzie indziej. Odpuszczam auto bo nie warto grzebać głębiej skoro tak to wygląda tutaj. Oryginalnie miał taką samą tapicerkę ale dlaczego jej nie ma, a jest nowa to nie mam pojęcia.
-
E60 sedan 2006 - Warszawa WBANC31017CX75457
rolandV odpowiedział(a) na rolandV temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażgdzie wpisana ?
-
E60 sedan 2006 - Warszawa WBANC31017CX75457
rolandV odpowiedział(a) na rolandV temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażczyli "skóra" dokładana. wyposażenie mniej niż średnie jak na e60. To co może być zachętą to fakt przebiegu i serwisowania w ASO.
-
E60 sedan 2006 - Warszawa WBANC31017CX75457
rolandV odpowiedział(a) na rolandV temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest VIN : WBANC31017CX75457
-
BMW e91 318d WBAUX11010A628089 - woj. Małopolskie
rolandV odpowiedział(a) na btrial temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW Polsce zawsze wpływa i dlatego też myślę żeby poczekać z zakupem. Szczególnie że mam jeszcze mercedesa w201 (190) z pełnym wypasem : skóra, klima, elektryka, podgrzewanie, tempomat itd... i mam czym śmigać. W normalnym kraju liczy się bardziej stan i przebieg - oczywiście oryginalny.
-
E60 sedan 2006 - Warszawa WBANC31017CX75457
rolandV odpowiedział(a) na rolandV temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażaha, na to bym nie wpadł. Czekam w takim razie na VIN. Faktycznie nawet przeszycia są w innych miejscach. Ale jaja.
-
E60 sedan 2006 - Warszawa WBANC31017CX75457
rolandV odpowiedział(a) na rolandV temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażczy ja wiem, jeśli ma serwisowo 150 tyś i głównie jeździł sam to może tak wyglądać.
-
E60 sedan 2006 - Warszawa WBANC31017CX75457
rolandV odpowiedział(a) na rolandV temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażVIN dostanę wieczorem jak gościu nie sprzeda auta bo ma kogoś ze znajomych który się czai na tą BMW.
-
E60 sedan 2006 - Warszawa WBANC31017CX75457
rolandV opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZnalazłem kolejnego kandydata do kupienia. Salon polska, ale za to trochę golas. http://otomoto.pl/bmw-520-pierwszy-wlasciciel-C26495567.html Cały VIN odkodowany w ogłoszeniu. Pytanie czy znacie dobry warsztat w Warszawie, który by sprawdził to auto, najlepiej w okolicach Targowej/Chłodnej.
-
BMW E60 520 sedan 2007 lift - WBANX11080CX81268
rolandV odpowiedział(a) na rolandV temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPatrzę na cenę, a później szukam dlaczego tak tanio i najczęściej znajduję powód. :twisted:
-
BMW e60 2007 sedan - Katowice VIN CX68796
rolandV odpowiedział(a) na rolandV temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie było tak źle, wspomniał w pierwszym zdaniu rozmowy :)
-
BMW e60 2007 sedan - Katowice VIN CX68796
rolandV opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie zdarzyłem dodać VIN w starym temacie więc piszę nowy. http://moto.allegro.pl/piekna-bmw-520-d-po-liftingu-katowice-i2799453326.html Auto po LIFCIE ale niestety ANGLIK PRZEKŁADKA. Według sprzedającego "profesjonalna" Historii serwisowej brak.
-
BMW E60 520 sedan 2007 lift - WBANX11080CX81268
rolandV odpowiedział(a) na rolandV temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtelefon ten sam w 2 ogłoszeniach czyli sam naprawił. O fotki poproszę tylko nie wiem jak to zniesie skoro napisane że bezwypadek :)
-
BMW E60 520 sedan 2007 lift - WBANX11080CX81268
rolandV opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwitam Namierzyłem kolejne auto dla mnie ale znów mały problem ponieważ jak próbuję wyśledzić poprzednie ogłoszenia tego auta to wyskakuje mi że 20.04.2012 było na allegro jako uszkodzone ale za cholerę nie mogę się dosrać do archiwum żeby zobaczyć co z nim było. Ogłoszenie z teraz oczywiście jako auto bezwypadkowe ! http://otomoto.pl/bmw-520-e60-520d-lift-skora-navi-dvd-C26920560.html Może macie jakiś sposób na dobranie się do tego starego ogłoszenia? http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CDMQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.google.com%2Furl%3Fsa%3Dt%26rct%3Dj%26q%3D%26esrc%3Ds%26source%3Dweb%26cd%3D2%26cad%3Drja%26ved%3D0CDMQFjAB%26url%3Dhttp%253A%252F%252Fallegro.pl%252Fbmw-520d-lci-navi-skora-zarejestrowana-uszkodzona-i2248489805.html%26ei%3D7SWpUKCdJsTc4QTDhoHYDQ%26usg%3DAFQjCNGxMhP2PiBVDzQ4J2_vQJLENOpYjg&ei=7SWpUKCdJsTc4QTDhoHYDQ&usg=AFQjCNGxMhP2PiBVDzQ4J2_vQJLENOpYjg cena oczywiście leci w dół od 54tyś do 47 teraz Coś mi się udało wydłubać: http://archiwumallegro.pl/bmw_520d_lci_navi_skora_zarejestrowana_uszkodzona-2248489805.html
-
E60 sedan 2007 rok VIN wbanc31020cy19231
rolandV odpowiedział(a) na rolandV temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego jesteś z Łodzi to może nasz tego sprzedającego ? http://moto.allegro.pl/listing/user.php?us_id=22920935 Ma parę BMW.
-
E60 sedan 2007 rok VIN wbanc31020cy19231
rolandV odpowiedział(a) na rolandV temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto chyba tylko ktoś zrobił tłumaczenie nad oryginalnymi wpisami serwisowymi.
-
E60 sedan 2007 rok VIN wbanc31020cy19231
rolandV odpowiedział(a) na rolandV temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDlaczego uważasz że po dzwonie i że sprzedający tego nie ukrywa ?
-
E60 sedan 2007 rok VIN wbanc31020cy19231
rolandV odpowiedział(a) na rolandV temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno właśnie mi to trochę flotowym zalatuje, nie ma xenonów ale są spryskiwacze, ale z drugiej strony skóra w aucie flotowym. Auto jest blisko Torunia więc pewnie w piątek je podjadę zobaczyć.
-
E60 sedan 2007 rok VIN wbanc31020cy19231
rolandV odpowiedział(a) na rolandV temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak spojrzałem na rozkodowany VIN no i już widzę że 2006 a nie 2007 produkcja. Pytanie co to jest - S843A MOTORAUSLEGUNG Power reduction ?
-
E60 sedan 2007 rok VIN wbanc31020cy19231
rolandV odpowiedział(a) na rolandV temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzięki za info, a co sądzisz o tym z linku? Wiem że trochę golas i 2.0 no i ten lakier jak auto flotowe.
-
E60 sedan 2007 rok VIN wbanc31020cy19231
rolandV opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwitam Sprzedałem Audi A6 C5 i szukam teraz E60 sedan. Natrafiłem na to ogłoszenia i z chęcią wysłucham waszych opinii na jego temat. Poza tym czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego niektóre artykuły przestrzegają przed silnikami 2.0 Diesel, przecież te silniki uchodzą za super dobre w BMW serii 3, a w serii % już nie ? http://moto.allegro.pl/bmw-520-diesel-2007r-163km-limuzyna-i2756336719.html VIN po odkodowaniu: Type Value VIN WBANC31020CY19231 Type code NC31 Type 520D OL (EUR) E series E60 () Series 5 Type LIM Steering LL Doors 4 Engine M47/T2 Displacement 2.00 Power 120 Drive HECK Transmission MECH Colour MONACOBLAU METALLIC (A35) Upholstery LEDER DAKOTA/BEIGE 3 (LCBA) Prod.date 2006-11-30 Description (EPC) S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selection of COP relevant vehicles S302A ALARMANLAGE Alarm system S441A RAUCHERPAKET Smoker package S442A GETRAENKEHALTER Cup holder S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC) S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Cruise control S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL Navigation system Professional S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 for DVD S843A MOTORAUSLEGUNG Power reduction S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Retailer Directory Europe S868A SPRACHVERSION NIEDERLAENDISCH Language version, Dutch S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Delete cross-pattern operation S886A HOLLAENDISCH / BORDLITERATUR On-board vehicle literature Dutch S8SAA LAENDERSPEZ. NAVI.-FREISCHALTUNG Navigation access request,country-spec. S8SPA COP STEUERUNG Control unit COP Code Description (interface) Description (EPC) S9AAA AUSSENHAUTSCHUTZ Outer skin protection Code Description (interface) Description (EPC) S2RAA LM RAEDER TRAPEZSTYLING 134 BMW alloy wheel, trapezoid style 134 S4ALA INTERIEURLEISTEN TITAN DUNKEL Interior trim finishers Titanium dark S548A KILOMETERTACHO Kilometer-calibrated speedometer Poza tym przejechałem się dzisiaj E60 3.0 diesel w automacie i mam wrażenie że skrzynia pracowała z z szarpnięciami, nie super płynnie - czy to normalne czy coś tam musiało być nie halo ?