Treść opublikowana przez galwanizer4
-
nowe opony dylemat
teraz miałem micheliny i byłem bardzo zadowolony
-
Przegląd 120 tys km
jak auto ma tylko 2 lata to każdy serwis ci powie co trzeba zrobić ,a przy okazji możesz spytać co bylo robione mają to w kompie w każdym serwisie
-
nowe bmw
podjedz do serwisu i ci powiedzą co bylo robione i co trzeba zrobić
-
e60-Wymiana foteli-tapicerki?
jak już zmieniasz to załóż komforty są rewelacyjne będziesz zadowolony
-
BMW E39 2003: Nie odpala na ciepłym silniku.
kiedyś miałem identyczny problem winny był wtrysk ,sprawdz czy nie przelewa któryś
-
E60 530d kilka bledow do skasowania INPA??
ale gafa, czasami trzeba sprawdzić co się pisze (za szybko) :))
-
Niekontaktująca wtyczka czujnika PDC
zamiast zmieniać wiązki i kombinować podjedz do elektryka podłączy pok komputer i powie co do wymiany i po kłopocie
-
Wielkie zmiany wnętrza światło i CarPC! (VIDEO) (VIDEO)
BMW jest jak Media-Markt nie dla................... i niech ktoś zakończy ten post
-
Wielkie zmiany wnętrza światło i CarPC! (VIDEO) (VIDEO)
:)
-
Wielkie zmiany wnętrza światło i CarPC! (VIDEO) (VIDEO)
wszędzie są czarne owce :))
-
Wyświetlacz Radia MID
http://aukcjewp.wp.pl/zegar-licznik-bmw-rover-pixele-elastomer-naprawa-i1390463340.html http://aukcjewp.wp.pl/licznik-bmw-5-7-x5-e38-e39-naprawa-i1382711461.html tam gdzie naprawiają liczniki to naprawiają i wyświetlacze radia
-
Wielkie zmiany wnętrza światło i CarPC! (VIDEO) (VIDEO)
rozumiał bym jak te lampeczki były by w Golfie lub pasacie ale w BMW ....brak słów zrozumiałem reprymendę poprawiłem się:))
-
problem z telefonem
jak rozwiążesz problem to daj znać bo ja się poddałem
-
nowe opony dylemat
będę wybierał michelin pilot sport2 lub Continental Sport Contact 2
-
Warszawa weekendowe porównanie opon zimowych, ktoś chętny?
jak będziecie się zbierać to podjadę i ja (znaczy się postaram się )
-
Wielkie zmiany wnętrza światło i CarPC! (VIDEO) (VIDEO)
Tak się zapytam :D czy może cyganem jestes. hahahahahaha dobre ostre też tak pomyślałem
-
Spalanie zimowe.
u mnie 3.0i średnio 12-13
-
nowe opony dylemat
witam na lato chcę założyć nowe opony rozmiar 245/40/18 co polecacie, teraz miałem michelin pilot sport2
-
Wielkie zmiany wnętrza światło i CarPC! (VIDEO) (VIDEO)
jak dla mnie to wieś tańczy i śpiewa
-
Jak kupować BMW podaję kilka porad !!!
najważniejsze to bez sępienia bo tanio to niema nic i bez pośpiechu
-
CHROMOWANIE,CYNKOWANIE
witam jeśli ktoś z forumowiczów chciałby sobie pochromować np:śruby do kół lub inne elementy to zapraszam
-
problem z telefonem
wkładałem już karty ery plusa i orange i nic
-
problem z telefonem
witam nie mogę sobie dać rady uruchomić telefon w podłokietniku wkładam kartę sim i nic się nie dzieje może ktoś podpowie jak to uruchomić bo walczę z tym już X czasu i nic może ktoś z w-wa umie to zrobić mogę podjechać żebyśmy pokombinowali :)
-
Co powiecie o tym aucie??
z tych wszystkich to może ten 3 link szkoda tylko że nie automat...
-
Co powiecie o tym aucie??
przód zderzak M_pakiet tył zwykły lampy chiny ludowe czyli full tuning o radiu to nawet pisać mi się nie chce po prostu okazja /;0000)