Treść opublikowana przez swayze
-
Re: 320 klosze reflektorow...
Klejone i na zatrzask sa przynajmniej moje.
-
Re: 320 klosze reflektorow...
Ok czekam na przesylke jak zrobie to wrzuce kilka foek jak wyszlo.Dzieki Panowie Pozdrawiam
-
323 - plusy i minusy
Silnik z opinii uzytkownikow bardzo dobry.Ja szukalem szukalem takiego i znalazlem kilka ale w oplakanym stanie;/ Mam 2,0 150 km i zadowolony :lol:
-
Re: 320 klosze reflektorow...
Te moje szkła to masakra a tak przy okazji montowania krzyzy i szkla bede mial nowe:)
-
Re: 320 klosze reflektorow...
Ale mi chodzi o same szkla do lamp a lampy mam ZKW. Ringi dolozyl bym samodzielnie do oryginalnych lamp mysle z ringi + krzyze nie tak glupio:) http://moto.allegro.pl/szklo-reflektora-nowe-bmw-3-e36-typ-zkw-w-wa-i1288504568.html
-
320i kupno samochodu
Ja szukalem swojego BMW dluzszy czas , najpierw mialbyc Mpakiet czarny kolor i w ogole:) W koncu znalazlem swoje cacko bez Mpakietu,niebieski kolor silnik 2,0 rok 98 na bardzo bogatym wyposazeniu nawet nie wiedzialem ze e36 maja boczne poduszki :D I jak tak teraz sobie pomysle ze kupilbym ta czarna w mpkakieciku to pewnie cieszylaby oko ale watpie zeby pod wzgledem technicznym byla porownywalna do mojej.Mysle ze teraz dobre e36 nie jest wcale latwo kupic niestety;/
-
Re: 320 klosze reflektorow...
- Re: 320 klosze reflektorow...
Witam Panowie.Dzisiaj zamowilem do swojej e 36 krzyze do lamp ZKW h1+h1 czyli soczewka:) I mam pytanko co myslicie o zmianie kloszy na nowe z allegro.Producent Dj Auto :shock: Niby idealne zamienniki ale nie chce zeby to jakos lipnie wygladalo.Mysle jeszcze do tychkrzyzy ringi,a klosze chce wymienic bo te moje to masakra takie jakies malo przezroczyste i z odpryskami dziwnymi;/- M50B25 Vanos czasem traci moc
A gdzie Ty masz ten filtr?Ja w swojej mam pod podlaga mniej wiecej na wysokosci siedzenia kierowcy.Filtr trzyma taka opaska odkrec ja i to wsio.Pamietaj zeby filtr wlozyc dobrymi stronami :D- 318i halogeny nie świecą / bębny z tyłu szorują
Jesli masz kontrole trakcji to na srodku tuz przed lewarkiem zmiany biegów przycisk od tej kontroli.Jesli nie ma to trakcji brak. Calkowite wylaczenie trakcji to trzeba ten przycisk przytrzymac dluzsza chwile i jazda:)- 320i dziwne spalanie w trasie
Tez mam 2 litrowy silnik i spalanie miasto w granicach 10-11 litrob.Trasa od 7 do 10:) Oczywiscie 10 litrow przy sotrej jezdzie. ostatnio jak jechalem tak 90 do 100 km/h to spalila srednio 7,8 litra:)Moj rekord takze Tobie chyba odrobine duzo łyka;/- M50B25 Vanos czasem traci moc
U mnie zamulalo tak podobnie jak opisales od filtra paliwa,przy wymianie okazalo sie ze mialem nie wymieniany od 12 lat:)- E36 2,0 Czasami się "przydławia"
Dopiero dzisiaj wymienilem filtr i co sie okazalo ze na tym na ktorym jezdzilem do tej pory widnial napis BMW z data produkcji filtra styczen 1998r.Czy to mozliwe zeby na tym filtrze przesmigalo 230 tys km?:)- 320i Uszkodzona taśma pod kierownicą?
Ok dzieki a pozniej znowu pod kompa na kasowanie bledu?- 320i Uszkodzona taśma pod kierownicą?
Tak na komputerze blad byl dotyczacy tasmy pod kierownica;/- 320i Uszkodzona taśma pod kierownicą?
Nikt nie pomoze?- 320i Uszkodzona taśma pod kierownicą?
Witam Panowie niedawno pisalem o swiecacych sie kontrolkach Airbag'ow. Otóż na kompie blad zostal skasowany lecz chwilowo.Mechanik powiedzial ze walnieta tasma pod kierownica. Myslicie ze trzeba ja wymienic czy tez tylko zdjac kiere i cos poprawic? _______ Poprawiłem tytuł. Zapoznaj się z formatem tytułowania wątków dla tego działu! Dostajesz ostrzeżenie. mattiss- Bmw E36 Philips XtremePower opinie?
Philips Xtreme Vision- tak dla waszej wiadomosci zamontowalem dzisiaj takowe i jak dla mnie sa naprawde bardzo dobre.Swieca o niebo lepiej niz poprzednie zwykle tungsramy.Teraz pozostaje wymienic jeszcze tylko same szkla reflektorow i bedzie elegancko;)- [e36] 320I Problem z drganiem tylnego zawieszenia.
Sprawdz olej w skrzyni.Z boku skrzyni jest śruba na 17 klucz, odkrec ja jak olej bedzie lecial to stan jest ok, jesli oleju niebedze to trzeba dolaca najlepiej wymienic caly. Ja w swojej wymienialem olej wskrzyni w zeszlym tygodniu bo mi 2 i 5 ciezko wchodzily, zalalem olej MTF taki jaki byl oryginalny i jest o niebo lepiej.Pzdr- Bmw E36 Philips XtremePower opinie?
Zamowilem Philips Xtreme Vision.Zobaczymy jaki bedzie efekt.Pzdr- Bmw E36 Philips XtremePower opinie?
Myslalem ze polerwowac to mozna tylko jesli klosz jest plastikowy.Moje szkla faktycznie sa dalekie od idealu...- Bmw E36 Philips XtremePower opinie?
Witam Panowie.Od dzisiaj zastanawiam sie nad zarowkami H1 Philips XtremePower czy ktos z was ma zamontowane na swiatla mijania?Szczerze powiem ze moje swiatla mijania sa slabe, WIec sie zastanawiam nad kupnem jakis lepszych zarowek.- E36 2,0 Czasami się "przydławia"
Ok dzieki Panowie za pomoc.Pzdr- E36 2,0 Czasami się "przydławia"
Panowie a gdzie ten filtr się znajduje i jaki najlepiej kupic,chodzi mi o firme?- E36 2,0 Czasami się "przydławia"
Ktoś się wypowie?:) - Re: 320 klosze reflektorow...
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.