Treść opublikowana przez kamiz22
-
co myslicie o tych felgach do E36?
chyba nic z tego chlopaki. Te felgi maja et 15 czyli klapa. Kto wie ile beda wystawac poza obrys auta prz et15 i 9,5 cali? moze jakas przerobka blotnikow? Co jeszcze stoi na przeszkodzie? od strony zawieszenia nie beda chyba ocierac? koles chce za nie 1800 zl pytalem. Mysle ze jakby w jakis sposob je umiescic w e36 to swietnie by to wygladalo. Macie jakies pomysly??
-
co myslicie o tych felgach do E36?
http://moto.allegro.pl/item151292649_felgi_17_do_bmw_e39.html Jak myslicie bedzie pasowala do e36 coupe? Czy ktos juz probowal zamontowac felgi o takich wymiarach do e36 ? Napiszcie co o nich sadzicie i ile zabawy jest z blotnikami zeby pasowaly, czy wogole wejda. Mysle ze z przodem nie bylo by problemu, gorzej tyl. Kto mial juz takie wyzwanie prosze piszcie . Jak wam sie wogole ta felga widzi w e36
-
jak usunac kontrolke klockow hamulcowych
ale za jaki czas minuty czy nastepny dzien??
-
jak usunac kontrolke klockow hamulcowych
no juz probowalem zwierac przewody nawet na krotko i nie dziala nie gasnie. wszystko czyszczone laczy . Jak to sie robi bo slyszalem ze po dluzszym czasie nie gasnie
-
jak usunac kontrolke klockow hamulcowych
tak . a powiedzcie czy jest jakis sposob zgaszenia tej inspekcji bez zakladania czujnikow?? bo ona sie zapala jak zwiera przewody , a po rozwarciu ich jak wygasic
-
jak usunac kontrolke klockow hamulcowych
kontrolka swici od hamulcow a czujnik wymieniony
-
jak usunac kontrolke klockow hamulcowych
po dluzszej jezdzie bez czujnika klockow nie moge usunac inspekcji. Jakie sa sposoby . Pomozcie koledzy
-
czujnik walka rozrzadu czy pasuje??
potrzebuje uzywany czujnik walka rozrzadu do m52b28 czy wiecie od jakich modeli jeszcze bedzie pasowal?? i czy od m50 pasuje??
-
czujnik walka rozrzadu czy pasuje??
czy dany czujnik : http://allegro.pl/show_item.php?item=129009141&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. bedzie pasowal do e36 328i m52b28 z 96r ?? Odpowiedzcie szybko prosze
-
Strzelanie z rury wydechowej
witam tez mam chyba problem tego czujnika, auto jest jakby troche przydlawione i slabiej sie wkreca na obroty z dołu. Podlaczylem pod komputer i pokazal mi ze wlasnie czujnik polozenia walka rozrzadu. Napiszcie jakie sa dokladne objawy przy takim uszkodzeniu i dokladnie jaki ma wpyw ten czujnik
-
e36 328 z allegro
tez ostatnio szukalem na allegro 328 coupe musze powiedziec ze udalo mi sie kupic ladny egzemplarz chociaz bila bita ale wszystkie elementy wymienione na nowe i przebiegu jestem pewien 100%. Musisz dokladnie obejrzec , osluchac silnik , zawieszenie, pozycz czujnik i sprawdz wszedzie grubosc lakieru. Cena nie jest wygorowana (normalna) . jesli to prawda to bedziesz mial super pocieche z auta , nie bedziesz zalowal
-
CHECK !!!! CO OZNACZA ??? NIE PALI!!!
juz wiem co bylo . Dziwna sprawa i kolejne pytanie. zmienilem tylne lampy z rocznika 95 na 93 i okazalo sie ze wtyczki roznia sie podlaczeniem przewodow i po nacisnieciu stopu palilo bezpieczniki. Wiecie cos o roznicy w inst w lampach rocznikami??
-
CHECK !!!! CO OZNACZA ??? NIE PALI!!!
e36 328i manual , komputer sredni
-
CHECK !!!! CO OZNACZA ??? NIE PALI!!!
zmienialem dzis tylne lampy z oryginalnych na tez oryginalne wszystkie zarowki zmienialem , spr. ok swiecily odpalil mi wyjechalem z garazu zgasilem umylem auto i juz kluczyk nie reagowal nic... moze jakies zwarcie w tylnych lampach i dlatego nie pali
-
CHECK !!!! CO OZNACZA ??? NIE PALI!!!
aku ok. radio gra lampki swieca, sprawdzalem go, wynika ze chodzi o tylne swiatla. ale przez to by nie palil ?? cos mi sie nie podoba
-
CHECK !!!! CO OZNACZA ??? NIE PALI!!!
czesc dzis rano wyskoczyl mi nastepujacy check: BRAKE LIGHT CIRCUIT + TAIL LIGHT FAILURE + kontrolka check mruga a auto nie reaguje na przekrecenie kluczyka , nie kreci wogole rozrusznik. Co oznacza ten blad i jak go zlikwidowac zeby auto palilo ? Mial juz ktos to?
-
slaby dół w 328i
to jak z tym 328i ? powiedzcie czy tak powinno byc? Mam wrazenie jakby lewe powietrze sie dostawalo lub odma gdzies byla wypieta. Jak dam gazu z wolnych obrotow to jest zassanie dopiero sie wkreca za jakis czas. sprawdzalem niby dolot jest sprawny. Powiedzcie czy tak powinno byc i co sprawdzic. aha . czy mozliwe jest ze pomoze zresetowanie komputera. Bo prawdopodobnie byl rozlaczany przy rozbiciu
-
Co myślicie o tym compakcie?
wisniowy fajniejszy, na przebieg nie patrz liczy sie stan. 40k kazdy moze miec w 5 min
-
Ringi - kolejny raz ;)
te na allegro niczym sie nie roznia od robionych pod wzgledem jakosci swiecenia. kupowalem niemieckiej firmy na allegro i swieca do dupy
-
328i - wycinka kata
czesc moze juz ktos wycinal katalizator w 328 e36 , czy warto sa jakies poprawy i jak to robicie? Bo mam wrazenie ze jest zbedny. ehh
-
niemieckie tablice twardy dowod
kamiz22 odpowiedział(a) na kamiz22 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnewlasnie ja mam to samo i policja powiedziala mi ze nie moge jezdzic bo jest wyrejestrowany. W przypadku kontroli holuja na parking i moze odebrac tylko niemiec widniejacy w papierach. Tak mi powiedzieli. Upieklo mi sie bo byl ze mna kumpel policjant. ehhh
-
nie mogę odblokować OBC
jatez mam maly komp. napiszciecos wiecej na jego temat, co moge i jak z niego wycisnac?
-
angielskie menu w kompie
czyli naciskam 10 i 1000 jednoczesnie?? mozesz miprzyblizyc?
-
angielskie menu w kompie
jak sie zmienia na jezyk angielski w niepelnym komputerze w e36
-
slaby dół w 328i
Kowal a jak sprawdzic przepustnice jak sie zachowuje kiedy jest dobra?