Treść opublikowana przez warnyak
-
jakie ori alusy 15" do e36?
hej, jak w temacie, jeżeli macie jakieś propozycje - podzielcie się - najlepiej ze zdjęciami - chodzi o e36 w sedanie - muszą być z palety BMW.
-
E36 320i Touring fabr. M-Pakiet
warnyak odpowiedział(a) na warnyak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażna kielichach nie ma, prawda, jest za to na pasie.. może ktoś chciał mieć nieskazitelne kielichy ale to tylko może :) odnośnie tego zdjęcia: http://photos01.otomoto.pl/photos/original/C20/94/14/C20941440_9.jpg czy tylne drzwi lewe nie są nieco wyżej od reszty? i raczej z ciekawości: czy 17" widoczne na zdjęciach to S269A LT/ALY WHEELS RADIAL STYLING Obr. BMW, st. le. spr. rad. 32 zgodne z vinem?
-
VIN - prośba o rozkodowanie
dzięki
-
VIN - prośba o rozkodowanie
nawet nie zdążyłem wyedytować :) jeszcze ten proszę: WBACG31090AW89746
-
VIN - prośba o rozkodowanie
proszę o rozkodowanie: WBACE51070EN72614 dzięki, pozdr.
-
E36 320i Touring fabr. M-Pakiet
warnyak opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażcześć, proszę o Wasze opinie nt.: http://otomoto.pl/bmw-320-touring-full-m-pakiet-320i-C20941440.html szczególnie proszę o zapoznanie się z tymi bardziej szczegółowymi zdjęciami: http://imageshack.us/g/840/p1000069k.jpg/ może ktoś oglądał/jeździł ? warta grzechu? czy widoczna korozja to już klapa (w tych pieniądzach oczywiście)? pozdr.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
dobry wieczór, poproszę o rozkodowanie: WBACA91070KA36611 dziękuję bardzo pozdrawiam
-
VIN - prośba o rozkodowanie
cóż, niczego sobie tempo :) dzięki, pozdr.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
cześć, poproszę o rozkodowanie: WBABF71060EP48654
-
318i M40 Znikająca woda z chłodnicy
wymiana głowicy z powodu jej pęknięcia?
-
328i Sedan czy Coupe?
to, jakie materiały zostały użyte we wnętrzu zależy najczęściej od tego, co sobie klient w salonie zamówił te 15 czy 20 lat temu. e36 z silnikiem 2.8 posiadają stosunkowo bogate wyposażenie, ale to nie jest jakaś żelazna reguła, że skoro to 328, to zaraz muszą być drewna individual, sportsitze w alcantarze, itp. czy to coupe, czy sedan, czy touring, nie jest absolutnie żadnym wyznacznikiem użytych materiałów :lol: e36 sedan pali co do kropelki tyle samo, co touring i coupe - pod warunkiem, że posiada taki sam silnik (+ jego kondycja), skrzynię biegów, kierowcę oraz warunki do jazdy. osiągi powinny być bardzo dobre : ) przy nastoletnich samochodach - co jak sądzę, nie jest tajemnicą - zależne od stanu technicznego.
-
E36 323 (m52b25)zamiana kola dwumasowego
żeby nie zakładać niepotrzebnie nowego tematu, zadam pytania tutaj: jaki jest najmłodszy rocznik E36, w którym fabrycznie montowane były zamachy jednomasowe? czy każde, bez wyjątków, M44 miało już dwumasę? czy może wersje bez klimatyzacji do końca były wypuszczane z kołem jednomasowym?
-
E34 525 TDS problem z obrotami .
E34 ... jak !? :duh: największa bujda o jakiej kosmos słyszał. w polu "Moje BMW" wpisałeś "E46 323CI" ..tutaj znów piszesz "Miły dodatek do E46 330ci" :duh: przyrzekam, nie chcę obrażać - lecz muszę powiedzieć, że moja babcia lepiej ogarnia temat od Ciebie. wniosek: istnieje śladowe prawdopodobieństwo, iż nie jest to najlepiej zainwestowane 1000zł w historii ludzkości. Niestotne, niech każdy pakuje w co mu się podoba, a świat stanie się szczęśliwszym miejscem. :cool2: Ale do rzeczy, moja rada w temacie: zorientuj się przynajmniej, jak poprawnie nazwać temat - być może wpłyniesz w ten sposób na chęć niesienia pomocy wśród członków forum.
-
kapitalny remont e34 2.0 12v 88r
również odradzam. nawet gdybyś w prezencie dostał fabrycznie nową dwulitrową M20 prosto z taśmy bawarskiego producenta, to i tak po GÓRA pół roku zapewne uznasz, że samochód pali za dużo w stosunku do oferowanych osiągów. NAWET gdybyś. 129KM to delikatnie mówiąc poważny deficyt mocy w przypadku zastosowania do 1,5 tonowej limuzyny z napędem na tył. Kapucha w błoto, jak widać nie tylko moim zdaniem ALE i tak zawsze każdy swoje wie, prawda. a za 5000... cóż. Nie będzie Pan zadowolony. Za ten pieniądz, tak jak Filonq napisał - warto zrobić zawiechę na czymś innym niż Teknorot i do tego może wycieraczki nowe - bezpieczeństwo przodem.
-
Wentylator bardzo szybko sie zalancza ...
@quaszi pw poszło.
-
Wentylator bardzo szybko sie zalancza ...
mi rowniez ta cena wydala sie dosc niska.. w takim razie potraktuje powyższy post jako odpowiedź na mój poprzedni.. czyli w warszawie można liczyć 4bańki - z planowaniem czy bez ? pzdr
-
Wentylator bardzo szybko sie zalancza ...
dzieki bardzo mam juz pewien pogląd na sprawe.. chciałbym się tylko utwierdzić w przekonaniu - pomijajac planowanie, bo to jasne - nie warto sie w taka operacje pakowac samemu na dzialce, przy piwku prawda ? :lol: (oczywiście, majac na uwadze głównie dobro samochodu, oszczedności w raczej dalszej kolejności) . . pzdr
-
Wentylator bardzo szybko sie zalancza ...
witam, podlacze sie pod temat: jeśli ktoś byłby na tyle zorientowany i miły, żeby podzielić się wiedzą na temat przybliżonych kosztów wymiany uszczelką pod głowicą M50B20 vanos to bardzo proszę :roll: pzdr
-
od kiedy r134a ?
witam, może ktoś ma pojęcie, od którego roku w e34 montowana była klima z fabrycznie przystosowaną do współczesnego czynnika r134a ? nie mam przy sobie samochodu dlatego pytam : ) pzdr
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://otomoto.pl/bmw-330-m-pakiet-diesel-C18434428.html ostatnie zdanie pokonało mnie:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
witam, jadę dzis obejrzeć tego starca, proszę o rozkodowanie VIN: WBACA31030FB07163 pzdr
-
jak zmniejszyć przyczepność na osi tylnej ?
znakomite pytanie na forum BMW, w szczególności sekcja e34 ! Moje gratulacje, trafiłeś w JEDENASTKĘ :cool2: z niecierpliwością czekam na zapytania "jak zerwać 100m asfaltu fiatem 126p" ..i polecam: http://lada.auto.com.pl/forum/
-
wymiana filtrów i płynów w e34
już pomijając totalną absurdalność tego pytania.. zastanów się, czy użytkownicy rezygnowaliby z tego, o czym napisałeś dla głupich 50zł różnicy za 5l oleju (w przybliżeniu taka jest różnica za 5l mineralnego a półsyntetycznego) ? ..najlepszy olej do m50 10w40--> motul 6100
-
wymiana filtrów i płynów w e34
:duh: :duh: często jest tak, że układ hamulcowy nie zazdiała TYLKO RAZ, chociaż wcześniej był raczej sprawny.. płyn hamulcowy jest higroskopijny..jeśli wchłonie zbyt dużo wody..to wtedy może nastąpić ten pierwszy raz.. dlatego też interwałem wymiany płynu hamulcowego nie jest okres, w którym układ dziala sprawnie, lecz naogół są to 2 lata.
-
wymiana tulei tylnej belki
właśnie. olej zostanie tam na długo po nałożeniu i tuleje mogą się ślizgać również pewien dłuższy okres po ich zamontowaniu, a tego chyba nikt nie lubi :| po to się te tuleje wymienia, żeby było stabilniej, nie na odwrót..